Maminka.czDiskuzePovídání jen tak

Oznámení těhotenství partnerovi

Pěkný den, :) prosím Vás, máte nějaké osvědčené "metody"?? Miminko jsme neplánovali a já mám strach to partnerovi říct. Ráda bych aby to věděl hned, ale prostě nevím jak na to... Mám strach z první reakce bo mimi zatím nechtěl. Budu ráda za každou radu. Děkuji :)
Celkem 5 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky svoje těhotenství jsem oznámila manželovi a rodičům dárkovými poukazi na miminko byli moc nadšení a zůstala nám krásná památka do památníčku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj my planovaly to prvni napoprve to nevyslo a pritelz toho byl uplne pav a pak jsme mu par dni pred stedrym dnem rekal ze cekame miminko a dala mu doruky tehotensky test a on byl nadsemim bezzsebe a ted se pokousime o druhy a porad premyslim kdyz se to povede jak mu to reknu ale myslim ze asi takjak u toho prvniho a vsem maminkma co to maji rict protejsku drzim palecky aby byly stastni a deti jim delaly jen samou radost at uz je to neplanovane nebo planovane deti jsou vzdy uzasna stvorenicka


MajkaLinherto a je mi to lito ze pritel utekl:( ale jestli to tak melo byt ono je to nekdy lepsi nez kdy byste se mely oba trapit a nemelo by to smysl:( to to bolestive to verim:( a urcite to hrozne boli:(nedokazu si to predstavit ale docela s tebou soucitim a ses zena a ty vzdy vse zvladnou i bez chlapu tak hodne stesticka preji
Odpovědět To se mi líbí0
Já čekám už třetí miminko Bohužel ode mně můj muž odešel, když jsem mu tu zprávu sdělila, takže to dvakrát radostné nebylo... Ostatně dítě jsem si nechala a když bude vše v pořádku, v lednu 2012 přijde kulihrášek na svět <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky my čekáme už druhý a ani jedno sme neplánovali.Já sem si udělala test a ten sem mu potom ukázala.Taky ho to ze začátku vůbec nenadchlo,ale pak to bylo v poho.Tak přeju hodně štěstí
Odpovědět To se mi líbí0
docela Tě chápu ... my to taky neplánovali a povedlo se ... řekla jsem mu to hned, jak jsem si udělala test, a čekala jsem, co on na to ... bohužel nadšení se nekonalo, i když se hrdinky pochválil, že prej je dobrej ... možná ho to ze začátku nenadchne, ale určitě až mu to dojde, bude mít radost!!!
držím palce, ať vám to vyjde a máte z potomka radost oba
Odpovědět To se mi líbí0

Video

Diskuze

Doporučujeme