Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

aktovky do první třídy

Ahoj všempotřebovala bych tipy na stylové aktovky pro prvňáčky.sháním aktovku pro naše dvojčata,holčičku a chlapečka,jsou nerozlučná dvojka takže by bylo super něco co by k sobě ladilo,moc se oba do školy těší takže jim chci udělat k narozeninám radostproto prosím jestli má někdo z vás osobní zkušenost s nějakým obchodem v brně kde se dají nějaký kvalitní a stylový aktovky sehnat,nejlíp kdybyste měli aktovky už vyzkoušené a věděli jestli nebyli pro vaše malé moc těžké a nebyli na něco moc velké.Za všechny tipy předem moc děkuju
Celkem 23 odpovědí Zobrazit jako strom
Taky chci právě koupit už nějaký set, ušetří to dost práce.
Odpovědět To se mi líbí0
Penál a sáček na přezůvky s boxíkem jsme měli v setu co jsme kupovali s aktovkou, dodatečně jsme kupovali desky a láhev.
Odpovědět To se mi líbí0
Ano, my ješte dokupovali boxík na svačinku, desky, sáček na obuv a penál.
Odpovědět To se mi líbí0
Holky a co jste s aktovkám ještě kupovaly? Nějaké desky, penál?
Odpovědět To se mi líbí0
Souhlasím, objednávat nebo kupovat jen u specializovaných výrobců.
Odpovědět To se mi líbí0
@Gita Podívej se do kamenných prodejen které se na to specializují, hlavně ne obyč tesca, nebo třeba akce z letáku to bývají největší šity. pozor
Odpovědět To se mi líbí0
@Sára A kde jsi objednávala?
Odpovědět To se mi líbí0
@Sára No už jsem to taky začla hledat na internetu.Tu tašku bych chtěla spíš vidět a třeba se i poradit,ale je pravda že u nás v obchodech takový výběr není. budeme muset někam vyjet. jinak děkuji za info.
Odpovědět To se mi líbí1
@Gita Ahoj, my jsme vše objednali na netu. Dostali jsme seznam co všechno musí mít sebou, tak jsem to podle toho vzala. Tašku jsme tam taky kupovali. Je lehoučká s vystuženýma zádama a pevným dnem. Dala jsem na doporučení sestry, má už syna ve třetí třídě, tak ví co a jak. Na netu mají větší výběr než v obchodech. Všechno jsem vzala v jedné objednávce.A nemusím pátrat někde v obchodech.
Odpovědět To se mi líbí0
Maminky, jakou kupujete tašku pro prvnáčka? My chystáme dceři výbavu do školy a u nás v obchodech teda tašky nic moc. Buď se mi zdají těžké nebo to jsou ty bez pevných zad a to nechci.
Odpovědět To se mi líbí1
@Pavlína my máme každý rok zatím ( jsme ve 3.třídě) s obrázkama, až bude třeba v 5.té, asi užse mu samotnému s obrázkama líbit nebude
Odpovědět To se mi líbí0
maminky, volíte aktovky s obrázkama nebo radeji bez, aby vydrzela déle?
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenča Naší aktovku už dětí neteř a my už jdeme kupovat novou, protože naše malá má pocit že už je na takovou aktovku velká nejradši by se už malovala a chodila na podpatcích jako dospělá slečna
Odpovědět To se mi líbí0
My kupovali aktovku Herlitz a jsme moc spokojení, počítáme s ní i na tenhle rok, protože je pořád jako nová, a naše malá si jí moc oblíbila, protože je v její oblibené růžové a růžová je prostě nejlepčí navíc je dobře tvarovaná a není nikde tvrdá, a velikostně je taky akorát, všechno se do ní vejde ale není moc veliká
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jsem koukala, že se dělají i mini modely aktovek pro předškoláčky, to kdybych věděla, tak už bych jí malé koupila do školky, ale koupila jsem aktovku Herlitz a je vážně lehká a taková měkká a zkoušela jsem do ní dát už i nějaké věci a dobře drží tvar, navíc teda ty designy co tam měli, nemohla jsem se rozhodnout, ale malá už s ní chodí teď takže myslím, že spokojená je i ona :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Jurasovaa Také doporučuji tento obchod, jsou tam příjemní a prodavačky rády pomůžou i s výběrem
Odpovědět To se mi líbí0
@Jurasovaa No já si tam chodím kupovat věci do kanceláře, ale vím, že tam mají i tyhle věci pro prvňáky, vždycky se rozplývám nad těma malýma růžovýma aktovkama :) až mě to bude taky čekat tak tu nakoupím :)
Odpovědět To se mi líbí0
@ doporučuju zajít do toho respe, je to v brně na pekařské 28, a pomůžou se vším, kamarádka tam šla i se seznamem co dostala pro prvňáčka ve škole a byla spokojená, ochotně jí prý všechno nachystali. Proto jsem k nim šla taky vybírat tu aktovku :)
Odpovědět To se mi líbí0
chci se zeptat ,kdo má jaké zkušenosti s vychystáváním věcí dle seznamu jedná se mi o Brno .Předem děkuji za radu.
Odpovědět To se mi líbí0
my jsme kupovali aktovku herlitz model mini, přišlo nám to takové milé, nechtěli jsme kupovat klasický baťoh, a hlavně je na ní i reflexní páska, která na spoustě baťohů není. A já si tam chodím teda ještě kupovat fimo
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme