Diskuse: První pohyby...:))

Nový dotaz První pohyby...:))

Přidat příspěvek

B

i

u

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S flower devil hello darling clamp :-@

Pravidla diskusi

Informace o diskusi

Počet příspěvků: 22
Správce: Marcela a Viktorka

Řadit:
Kamarádka nemá fotografii.

chci se zeptat sem v 16tt a jeste sem mi nekope cejtim jenom takovej tlukot ale nevim co to je sem poprvi tehotna ale na mimco se moc tesim

chci se zeptat sem v 16tt a jeste sem mi nekope cejtim jenom takovej tlukot ale nevim co to je sem poprvi tehotna ale na mimco se moc tesim

Žirafinka

Ahojky.. taky už mám pohyby ale furt na tom jednom místě a okolo něho .. zezačátku jsem si nebyla jista ale když to cítíme i na dlaň a už každý den tak to bude ono .. včera večer už pěkně řádilo :-)

Marcela a Viktorka

Ahojky tak to je zvlastni ze kazda mamina to ma jinak.ja jsem prvorodicka a kopanecky citim od 16tt.. ;-) neboj taky se brzo dockas.. :-))

misatko

ahojky holky, tak vam zavidim. my jsme ve 22. tydnu a prcek porad nic.pani doktorka rika ze je to normalni a at jeste vydrzim. :-P ale porad nic. ale doufam ze kazdym dnem to prijde a hlavne ze poznam ze je to prdolka a ne me travenoi :-S mejte se a pohladte briska :-[

Ahoj devcata,ja jsem v 15+2 a pohyby jsem ucitila pred dvema dny,ale muzu vam rict,ze jsem si myslela ze mi kruci v brise,ale bylo to nekolikrat za vecer,tak jsem si rikala ze by nase miminko <3 ? :-)) A ono je to opravdu tak.Tak se mejte krasne a davejte na sebe pozor,pa,pa

nikolik

Tak to je ono :-) Taky jsem malou cítila když jsem na ni zatlačila. A teď už se hlásí i sama :-)) Je to krásný pocit že?! 8-)

Antoanet

Ahoj Holky,

tak uz jsem se konecne taky dockala <:-) . Vcera jsem cely vecer po chvilkach citila motyly v brisku :-) a na 100% to nebylo moje traveni a sem tam takove kratke pohlazeni zevnitr <3 , ale to jen kdyz je tlak na brisku - shybani a tak. Jsem v 18 tydnu a je to super :-)

Marcela a Viktorka

Ahojky ja uz je citim od 15tt.taky moje prvni tehotenstvi. ;-) ze zecatku to bylo jen navecer ale ted jsem 16+5tt a citim je uz krasne i pres den.je to nadherne <3 ..

Ahoj těhulky, já cítím pohyby už dlouho, ale oficiálně potvrzeno od 17+5 (první těhotenství). Dřív jsem si myslela, že se mi jen bouří střeva, ale teď vím, že to byl můj malinkej budulínek :-D Přeji vám, ať se miminka hýbou, je to nádherný!!! <3

Holky , užívejte si pohyby , já už mám miminko v náručí , ale to vtění v bříšku mi chybí :-) Ale ten malý tvoreček je nádherný , miluju ho celým srdcem. Včera měl malý 3týdny , už bych bez něj nemohla být , jak jsem si rychle naněj zvykla.Však to brzo poznáte,držím vám palečky , papa <3 <3 :-*

nikolik

Ahoj maminy. Já jsem cítila první pohyby v 18.tt Teď jsem ve 22. a holčina se ve mě už pěkně šprajcuje. Někdy klepe celý den a hodně a z toho se semnou celý den nebaví :-) Asi bude klidné mimčo, ale když už začne, tak to stojíza to :-)) (asi bude po tatínkovi :-P ). Slyšela jsem, že při prvním těhu jsou pohyby cítit kolem 20.tt, tak vidím že je to hodně individuální. Přeji hodně zdravíčka všem vašim očekávaným mrňousům - jen ať kopou! :-))

Marcela a Viktorka

Ahojky no ja sem byla pred tehu celkem stihla tak asi proto je to tak videt. ;-) ja ty slabounke pohyby citim jako pukani popcornu.. :-D ale uz se tesim az bude kopat poradne.. :-))

Ahojky těhulky :-) Já jsem začala první pohyby jako takové cítit kolem 19.tt, jinak ty „bublinky“ jsem cítila dřív, ale to jsem spojovala s bublinkami ve střevech :-) No každopádně teď jsem 29+2 a pohyby jsou intenzivní. Vyboulí se mi celá polovina břicha :-) Úžasný pocit, akorát si myslím, že jich je málo. Kolikrát mám pocit, že se mimísko neozve celý den. Večer před spaním do něj musím občas dloubnout, nedá mi to, když ho celý den necítím. Asi to bude hodné a klidné miminko..Doufám, že je to v pořádku.. Jinak kopání mě zatím nebolí, ale prý to začne :-) A Marrcela19: koukala jsem na tvojí fotku bříška a musím říct, že máš docela veliké bříško na 15tý týden :-) Já teda nic moc.. Ale to je u každé maminky individuální. Já jsem ve 29.tt a čekám, kdy už mi ten pupík pořádně vykoukne :-) vidět to na mě je, ale jak si sednu tak to vypadá jako velikánský špek.. :-(

Marcela a Viktorka

Ahoj holky tak sem si dneska dala navecer sprchu a pak sem si lehla k telce.a najednou sem citila jak sem ve me mrnous jakoby zavrtel.. ;-) nejdriv sem si myslela ze si to jen vsugerovavam ale ne opravdu to byl nas mrnousek..doufam ze ho ted budu citit casto.. O:-) je to zvlastni ale krasny pocit.. <3 :-))

REKLAMA
Další weby Mladé fronty
DIALOG
nápověda
Potvrzení

zavřít
Upozornění