Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

MÁJOVÁ MIMINKA 2013

Nazdárek maminky, tak zítra začínáme 7.tt a bude to naše třetí a poslední miminko... K doktorovi jsem objednaná až 22.10. ale už se nemůžu dočkat, až mi na ultrazvuku ukáže toho tvorečka... Budu moc ráda za další maminky s květnovým termínem porodu... Ráda bych, abychom si tu vyměňovaly svoje pocity, názory, strachy a radosti a společně si užili radosti i strasti těhotenství... Přeju všem aby jsme všechny byly hlavně zdravé a těšily se z každého dne... Krásný den všem přeje Janina a už se na Vás moc těším... <3 <3
Celkem 849 odpovědí Zobrazit jako strom
Tak jsem žádsot poslala :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Alča děkuju
Odpovědět To se mi líbí0
normenko nahoru do vyhledávání zadej Jana Kratochvílová-Gáborová, přidej si jí do přátel a ona tě přidá do té skupinky
Odpovědět To se mi líbí0
@gaborka Mě to nic na FB nenašlo !
Odpovědět To se mi líbí0
holky, tak jsem založila tu skupinu na FB, Štěpánka už je tam přidaná, musíte si mně najít a já si Vás přidám do přátel a pozvu Vás do skupiny. Skupinu jsem úplně uzamkla, že ji nikdo ani veřejně vidět nebude, když by jí hledal pod jménem, jinak to nešlo, aby nebyli vidět příspěvky a fotečky a pod.... Jmenujeme se tam Májová miminka 2013 z Maminky tak se na Vás těším určitě tam máme všechny víc fotek jak tady...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj maminky, tak sem tady zase po dlouhé době a to je novinek Jsem taky pro FB. Jinak Eliška měla v neděli 5 měsíců, zoubek ještě žádný nevykukuje, krásně se přetáčí na bříškoa zpět. S příkrmama zatím začínáme, takže je to jenom pár lžiček a dokojit
Odpovědět To se mi líbí0
holky jsem pro skupinu na FB ,jo a nevím zda jsem psala,malej už má 4zoubečky.


A co už mimčům dáváte k jídlu???
Odpovědět To se mi líbí0
nazdárek holky, tak jsem chtěla založit tu skupinu na FB, ale nejdřív Vás asi budu muset mít v přátelích, kde si Vás označím, že Vás zvu do té skupinky a pak budeme moct fungovat na FB... Takže se mi hlašte jsem tam jako Jana Kratochvílová-Gáborová, mám tam černobílou fotku s Eliškou... jinak my jsme byli včera na půl roční a máme 7,67 a měříme 65cm... malej zaprcatělej buřtík, ale ne moc... je to pěknej lump, včera prvně koukal na večerníček, jak vidí lžičku, tak už má pusu od ucha k uchu... zatím mu všechno šmakuje... dokonce koštnul i svíčkovou s knedlíčkem... tím začínaly všechny děti, tak jsem ho o to nemohla ochudit... už ochutnal i Bobíka, byl by schopný sníst celej velkej, ale to jsem mu nedovolila, ale s těma mléčnejma výrobkama to nechci moc přehánět... těším se na Vás, mějte se... <3
Odpovědět To se mi líbí0
jinak jsem se ted upsala cviceni na 6 tydnu a 2 uz mam za sebou,cvici se 3 x tydne a je to masakr,bootcamp jestli znate,pred tim jsem mela fotbal ale ten jsem ted jakoby na tech 6 tydnu zrusila.No a od porodu ma 22 kg dole,tak to k necemu je,jeste bych chtela 8 tak uvidime jak to pujde.Holky kdyz nas je dost na fb tak co skupinu majova miminka udelat tam? Popremyslejte a dobrou .
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky ,tak jsem si po dlouhe dobe zase pocetla :) diky.Ja jsem taky na fb hodne ale tady taky pres telefon
n.Jinak ja jdu s malou na pul rocni kolem 22.11 tak jsem zvedava kolik bude mit.jinak taky spi celou noc celkem dlouho uz.v postylce ji najdu kolikrat hlavou v nohach,ze se tak pekne otoci :) cekam kdy prijde to lezeni :) minule jsem koukala na video kdy zacal Matej,tak tomu bylo 7,5 m ,tak ma mala jeste cas.zuby zadne a basti jako diva.A zatim zdrava tak jsem rada.Taky jsme nedavno meli tak blbe nemocneho mateje,nekde chytil rotavira,v noci zacal zvracet...cellou noc,takze vsechno komplet pozvraceny :( druhy den taky jsem snim mazala rano k doktorovi,ten ze viroza jo a prujem k tomu ozveme,takze zvracel cely patek,do toho 40 citky horecky ,takze zase na decke do nemocnice,vyter a rotavir,nejhorsich bylo 5 dnu,to jsem dene volala doktorovi a s manzelem jsme za tech 5 dnu zestarli snad o 10 let, bala jsem se aby mala to nechytla...no asi dva dny prujem tak byla 2 dny bez mleka a zvladla to nastesti dobre .No takze tak.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj maminky,já jsem teda také spíš na FB protože tam můžu z telefonu.jinak Sofinka má první půll rok zasebou a myslím si že úspěšně váží 7,5kg a měří 70,5cm otačí se krásně začína si klekat ale zoubky nám nerostou je to zlatíčko ještě jí kojím ale už si dává k svačince ovocnou přesnídávku a k večeři zeleninu, samozřejmě potom si ještě dopřeje mlíčko od maminky také bychom potřebovali ostříat ale říká se že do roka by se nemělo tak se to pokusíme vydržet,nosí sponečky a čelenky.tak se mějte krásně a pa
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj maminky ráda vidím,že tu někdo píše.Já jsem spíš na FB jelikož je i v mobilu tak když malej spí někdy i u mě na klíně tak mohu psát.U nás máme pomalu 3tí zoubeček venku dole 2jsou a nahoře se klube.

Přetáčíme se krásně a začíná couvat brouček.Ty děti dělají pokroky to až člověk žasne.ALE holky je to krásné mít miminka moc si to užívám
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak koukám že nás ty naše miminka pěkně zaměstnávaj! Pěkně to tu utichlo. Petíšek má zítra půl roku flower Je to pořát zlatíčko vůbec nebrečí a spí už celou noc. Stále kojím ale taky už dávám příkrmy. Zelenina mu moc nejede ale přesnídávky baští s chutí. Jinak je to pěknej lenoch - sice se na bříško překulí ale moc dlouho tam nevydrží. A máme už ostříhaný vlásky rostla mu jen ofina a nad ouškama měl dvě lokny jinak všechny vlásky mu vypadali. Tak se mějte pěkně a taky písněte pa clamp
Odpovědět To se mi líbí0
nazdárek holky, tak nějak to hrozně letí a už nám táhne na půl rok... < je to mazec... Náš Štěpánek se asi naučil chrnět se mnou v posteli... takže jsem celá rozlámaná, nevyspalá no děs... je to asi 14 dní, kdy se mu zřejmě hnuly zuby a měl teplotky a řval mi téměř v kuse od 19 - 22 to jsem mu dala pak čípek a pak spinkal už dobře... teď jsme s očkováním 2 týdny pozadu, protože nejdřív to byla teplotka, teď rýma a tak další pokus máme na příští středu... Dárky už mám skoro nakoupené, už se těším jak budu zdobit domeček na vánoce, pokukuju co budu péct... no už se těším... a jak jste na tom Vy? jinak v 5.m měl Štěpánek 7240g a 64,5cm... Mějte se hezky a písněte!!! <3
Odpovědět To se mi líbí0
Gaborko tak je fajn,ze jsi se takhle rozkojila.Jinak my taky nebyli na zadne krvy.
Odpovědět To se mi líbí0
že by budoucí Elvis Presley?
Odpovědět To se mi líbí0
dortík pro synovce k 3. narozeninám...
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, tak my zatím taky více méně kojíme, včera měl 100ml nutrilonu večer, asi po 4 dnech kojení... je to paradox, začneme baštit normálně a my se rozkojíme... no nic, jak se dostanu do krámu, tak chci taky něco pokoupit, abychom začali taky baštit... dnes vařím polívku z vepřové kosti, tak tu mu dávat ještě nebudu, bude dost mastná... jo jo strašně to letí, 5 měsíců už jsou prdelky na světě... holky náš tak v noci zlobí, že spím strašně málo, chlap mě štve, tak se to tak kupí a s tím nevyspáním, že už mě napadají i hrozný myšlenky, že bych ho udusila polštářem, jen aby byl v noci klid... naštěstí to neudělám, ale je to maso... přes den se chechtá, povídáme si, hrajeme, ale noc to je hrůza... tak jsem taky proto říkala, že začneme baštit něco jiného a třeba se to zažívání - jestli je to to, co ho trápí, že se to snad zlepší... jinak je to pohodář, co se nechce moc přetáčet, chtěl by sedět, točí se kolem osy, ale přetočit ještě neee... jestli bude zima taková jako předpovídají, tak to bude něco... máme málo dřeva, už teď večer přitápíme v krbíku a je to moc super a ráno je taky teploučko... ale jinak tohle mám ráda, příjemně na vestu a sluníčko k tomu... sbírali jsme se Šímou v lese šišky a bukvice a žaludy a kaštany, tak budeme asi dneska tvořit něco do květináče na parapet ke dveřím... jinak mě dnes zase dostal, šmudla jeden... ve školce jsem ho převlíkla a pusinkujeme se a on mi povídá "Nepočůrat?!" tak to jsem se rozesmála... je to šašek... holky mějte se fajn a užívejte si ještě toho teploučka... PS: na žádné krvi jsme nebyli... jen standardní očkování...
Odpovědět To se mi líbí0
ahojky holky, tak my zatím taky více méně kojíme, včera měl 100ml nutrilonu večer, asi po 4 dnech kojení... je to paradox, začneme baštit normálně a my se rozkojíme... no nic, jak se dostanu do krámu, tak chci taky něco pokoupit, abychom začali taky baštit... dnes vařím polívku z vepřové kosti, tak tu mu dávat ještě nebudu, bude dost mastná... jo jo strašně to letí, 5 měsíců už jsou prdelky na světě... holky náš tak v noci zlobí, že spím strašně málo, chlap mě štve, tak se to tak kupí a s tím nevyspáním, že už mě napadají i hrozný myšlenky, že bych ho udusila polštářem, jen aby byl v noci klid... naštěstí to neudělám, ale je to maso... přes den se chechtá, povídáme si, hrajeme, ale noc to je hrůza... tak jsem taky proto říkala, že začneme baštit něco jiného a třeba se to zažívání - jestli je to to, co ho trápí, že se to snad zlepší... jinak je to pohodář, co se nechce moc přetáčet, chtěl by sedět, točí se kolem osy, ale přetočit ještě neee... jestli bude zima taková jako předpovídají, tak to bude něco... máme málo dřeva, už teď večer přitápíme v krbíku a je to moc super a ráno je taky teploučko... ale jinak tohle mám ráda, příjemně na vestu a sluníčko k tomu... sbírali jsme se Šímou v lese šišky a bukvice a žaludy a kaštany, tak budeme asi dneska tvořit něco do květináče na parapet ke dveřím... jinak mě dnes zase dostal, šmudla jeden... ve školce jsem ho převlíkla a pusinkujeme se a on mi povídá "Nepočůrat?!" tak to jsem se rozesmála... je to šašek... holky mějte se fajn a užívejte si ještě toho teploučka... PS: na žádné krvi jsme nebyli... jen standardní očkování...
Odpovědět To se mi líbí0
holky dělali vám některé odběr krve na 4měsících???My ještě jen kojíme
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme