reklama

41+3 a vyvolávání?

Zpět na hlavní stránku diskuzí žabičkaa | 15. 12. 2010 9:56
holky už jsem z toho psychicky na dně, termín jsem měla 9.12 a 12.12 a pořád nic, je mi fajn nic mě nebolí, chodím do schodů a nic to nedělá.. zítra jedu k primáři a ten mi má říct co a jak ale já bych byla nejraději kdyby si mě tam nechali a v pátek mi to vyvolali ale to je asi blbost což ? chtěla bych být na vánoce už doma ale nevím nevím, máte s tím nějaká zkušenosti s přenášením a vyvoláváním ??
Celkem 7 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
lilith | 16. 12. 2010 15:20
Ahoj, mě porod taky vyvolávali v 40+5 k vůli cukrovce. Všichni mi říkají, že je to bolestivější než samovolný porod, ale za to rychlejší. Je fakt, že po zavedení pilulky na indukci a prasknutí vody mi začaly kontrakce a hned po dvou minutách, ale za to jsem to měla za 4 hodiny za sebou. Klidně na to půjdu zas a to asi budu muset, protože cukrovku budu mít znova. Myslím si, že lepší než trpět 12hodin
| 16. 12. 2010 12:56
Já jsem měla vyvolávaný porod taky. Ono hrozně záleží na tom, jak jsou ty porodní cesty připravené. Mně nejprve zavedli v 8 ráno tabletku, aby změknul čípek (měla jsem totiž CS jenom 2-3), ale výsledek téměř žádný, tak mi po obědě napíchli ten oxitocin - během chvilky bolesti neskutečné, které snad ani neměli pauzu a o půl desáté večer jsem byla otevřená na jeden prst!!! Už jsem z těch bolestí byla tak vyřízená, že se mě ani neptali a rovnou mě vezli na operační sál. Malý měl 4,05kg a 53cm. Asi se mu na svět ještě nechtělo. No zkušenost to byla hrozná, tak teď jenom trnu, jak to bude s druhým porodem ...
pavlikovavenda | 16. 12. 2010 10:31
Ahoj, mě vyvolávali dvakrát, myslela jsem, že to je lepší, než normál, ale pak jsem se dozvěděla,že bolesti jsou mnohem horší, protože příjdou zničeho nic a ty to nečekáš, u normálního porodu se stupňují.Těď čekám 3 v březnu a vyvolávat už nic nechci, pokud bude vše O.K. a mimi v pohodě, tak si počkám.Ono ven musí tak jako tak a musí se to vydržet.Stejně 10 min.po porodu už člověk ani neví, že nějaké bolesti byly!!!!!!!!!!!!!!!!na to se zázrakem zapomíná.Držím palce
Vera | 16. 12. 2010 10:26
Ahoj, já mám dvě děti a obě byly vyvolávané, asi mi není dáno, abych porodila spontálně. Protože nemůžu porovnávat s přirozeným porodem myslím si, že se to dá zvládnout a za zdravé dítě bychom my mámy vydržely všechno. Pokaždé po porodu zjistili, že placenta už nefungovala jak by měla, takže jsem byla ráda, že se tak doktoři rozhodli. Když nebudou komplikace a mimčo bude nabýrat na váze, tak když ti to v pátek vyvolají, tak 4 den od porodu propouštějí a na vánoce budete doma i s mimískem. To bude určitě ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem. Přeji rychlý a co nejméně bolestný porod.
Jana Šináglová | 15. 12. 2010 20:44
ahoj, já měla jeden ze tří porodů vyvolávaný a už bych to nechtěla. Bylo to sice rychlé, ale bolesti úplně nejhorší ze všech tří. Nechci nikoho strašit, ale podle mě je nejlepší počkat, ono k tomu orodu prostě jednou dojde. Držím palce, ať vše proběhne v klidu. <3 <3 <3
žabičkaa | 15. 12. 2010 13:08
@Renata73 děkuji za podporu, uvidíme co mi řekne zítra primář na kdy to vidí
Renata73 | 15. 12. 2010 11:44
...ano, ja mam podobnu skusenost, rodila som 41+5. Tiez mi nic nepomahalo, porod sa nechcel sam spustit a keby mi ten porod nevyvolali, tak snad som tehotna do dnes Vyvolany porod sa nelisi nijak od normalneho. Kontrakcie sa vyvolaju oxitocinom cez infuzku a oni zacnu pravidelne chodit ... krcok mas uz urcite pootvoreny a vsetko pojde tak, ako keby to na teba normalne prislo. Ja som mala vyvolany porod aj s epiduralkou ku koncu ... odporucam! Porod dopadol dobre, vaginalne som porodila 4-kilovu dcerku. Nic sa neboj a hlavne sa upokoj ... ja som bola tiez zbytocne vystresovana, ale stres nikdy nepomoze, iba ti zbytocne dramatizuje pohlad na situaciu. Drzim palce, neboj, zvladnes to"!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V práci nechejte aktivně jednat především své partnery a kolegy, skrze Lunu a Jupiter udělají ekonomické analýzy lépe než vy samy.…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama