adventni venec

Zpět na hlavní stránku diskuzí terezkaJu | 24. 11. 2014 11:03
Ahojky, budete tento rok delat adventni venec doma anebo si je radeji kupujete jiz hotove v obchode?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Nicolla1 | 25. 11. 2014 16:29
Ja jsem si tento rok rekla, ze s koupenyma vencema uz koncim, tak jsem narazila na internetu se poradaji i akce na sestaveni vlastniho vence v pankrackem rynku, je to v praze a ja to mam docela blizko, tak vezmu deti a udelame si pekny odpoledne mate taky v okoli nejaky takovy akce? treba v obchodacich nebo tak?
jedinacek | 25. 11. 2014 8:15
Každý rok jsem přesvědčena, že ho udělám já, ale nikdy mi to ještě nevyšlo . Takže nakonec nemáme žádný. Ale je pravda, že máme malé, dost neposedné dítě, takže je to možná lepší, protože takový předvánoční požár bych asi nevydýchala . Uvidíme, letos jsem byla skálopevně rozhodnutá, že udělám, zase je maluch nemocný pořád, takže se ani nedostanu ven, abych si opatřila potřebný materiál. Takže je to pořád ve hvězdách. Ale kupovat ho velmi pravděpodobně nebudu.
Zuzzzzka | 24. 11. 2014 21:04
Pokud bych měla volného času víc, určitě bych to dělala sama...ale bohůžel už podruhé to budeme kupovat :'(
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli máte v posledních dnech nějaký dobrý důvod se nesnášet, není nejlepším řešením se sama v sobě přehnaně drásat. Namísto toho si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci