Ahoj maminky!!!Mám CS 10 a to jsem 36+1tt

Zpět na hlavní stránku diskuzí Helík pupík | 12. 1. 2011 18:54
Na poslední prohlídce mi doktorka řekla že mám cervix score 10.Tak se bojim že malej příjde na svět o pár týdnu dřív..snad to nevadí nemáte s tím některá zkušenosti???Děkuji za odpovědi
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Maja1204 | 28. 1. 2011 15:54
@Eva P. To já jsem v klidu, jen člověk má furt pocit, aby to neprošvihnul, já vim, že to zní hloupě, ale pořád si myslím, že bych mohla porod přehlídnout...
Eva P. | 28. 1. 2011 15:48
@Maja1204 Já byla na vyšetření v nemocnici v poradně, 40+1, a doktor řekl, že se ještě nic neděje a že to není připravené. Odpoledne mi doma začaly slabé kontrakce a ve 3 ráno druhý den byla malá na světě. A téměř to stejné bylo u prvního dítěte. Otvírat se většinou začneš až pár hodin před porodem. A ty máš ještě časuuuuu, takže klid. <3
Maja1204 | 24. 1. 2011 18:53
Mě zase na vyšetření v pátek, 37+5, paní doktorka sdělila, že to na porod vůbec nevypadá, tak nevim... asi to budu nosit jako slonice.. Byla bych radši otevřená a těšila se na mimčo, takhle mám pocit, že se svého vorvaňství nezbavím snad nikdy
Helík pupík | 13. 1. 2011 15:34
@Marčela Jéé moc děkujeme snad bude vše v pořádku!!přejeme taky hodně štěstíčka
Marčela | 13. 1. 2011 7:56
Ahoj jestli mas CS 10 tak to znamena ze uz ses plne pripravena na porod a jen je otazka casu kdy se to rozjede..!preju hodne stesti a sil
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Je vám dobře, dokážete ovlivnit především zahraniční klientelu, která má pro vaši osobu pochopení. Jste tvořivé nejen skrze Lunu,…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci