Maminka.czDiskuze

ahoj zajima vas ezoterika?karty apod.?

eva vysinska 21. 7. 2010 13:39:45
vite ja uz od mala mela sklony k tajemnu ale myslela jsem si ze mam asi bujnou fantazii tenkrat moje babicka byla velika kartarka moje mamka mate take schopnosti ale nevenuje se tomu az ja co jsem prodelal rakovinu cipku vzali mi delohu i vajecniky jsem si rekla tak holka co ted ale abych rekla co k tomu predchazelo vite muj tata umrel na rakovinu v 85 letech dotoho mamka na dialize a v te dode 18 mesicni syn no co vam mam k tomu rict proste mazec doto podnikani ja tatu milovala az za hrob ale byla jsem tak silna kdyz umiral vse jsem zaridila a pak se sesypala jeste pred tim dva roky zpatky mi odesel pes ja byla tehotna potratila jsem pak dluhy no parada alez zpatky k veci porad jsem brecela tata se mi zacal zjevovat malej ho vidal taky tajuplne zvlastnosti se deli doma a pak nalez operace atd.vysledky??sest chemoterapii 30 ozareni malej u prarodicu manzela mam v angliji jezdi jednou za tri mesice na tyden doma a mamka vazne nemocna pes kralik rikam holka kazdej proc ja?ja rikam a proc ne hlavni je byt optimista brat to jako zkusenost jako chripku je to lekce z nichz se musime ucit a hlavne se smat nemoc totiz miluje strach pak roste ale tam kde je laskka vira podpora smysl zivota tak to rada nema a vy se uzdravite kazdy se uzdravi kazdy v sobe ma samovyleceni proc to pisu?chci vam rict nadeje a vira laska to je lek..
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme