reklama

aktovky do první třídy

Zpět na hlavní stránku diskuzí VercaKK | 15. 7. 2014 20:06
Ahoj všempotřebovala bych tipy na stylové aktovky pro prvňáčky.sháním aktovku pro naše dvojčata,holčičku a chlapečka,jsou nerozlučná dvojka takže by bylo super něco co by k sobě ladilo,moc se oba do školy těší takže jim chci udělat k narozeninám radostproto prosím jestli má někdo z vás osobní zkušenost s nějakým obchodem v brně kde se dají nějaký kvalitní a stylový aktovky sehnat,nejlíp kdybyste měli aktovky už vyzkoušené a věděli jestli nebyli pro vaše malé moc těžké a nebyli na něco moc velké.Za všechny tipy předem moc děkuju
Celkem 17 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Gita | 20. 7. 2016 9:20
@Sára No už jsem to taky začla hledat na internetu.Tu tašku bych chtěla spíš vidět a třeba se i poradit,ale je pravda že u nás v obchodech takový výběr není. budeme muset někam vyjet. jinak děkuji za info.
Sára | 18. 7. 2016 14:55
@Gita Ahoj, my jsme vše objednali na netu. Dostali jsme seznam co všechno musí mít sebou, tak jsem to podle toho vzala. Tašku jsme tam taky kupovali. Je lehoučká s vystuženýma zádama a pevným dnem. Dala jsem na doporučení sestry, má už syna ve třetí třídě, tak ví co a jak. Na netu mají větší výběr než v obchodech. Všechno jsem vzala v jedné objednávce.A nemusím pátrat někde v obchodech.
Gita | 12. 7. 2016 10:10
Maminky, jakou kupujete tašku pro prvnáčka? My chystáme dceři výbavu do školy a u nás v obchodech teda tašky nic moc. Buď se mi zdají těžké nebo to jsou ty bez pevných zad a to nechci.
Jana | 6. 3. 2015 15:48
@Pavlína my máme každý rok zatím ( jsme ve 3.třídě) s obrázkama, až bude třeba v 5.té, asi užse mu samotnému s obrázkama líbit nebude
Pavlína | 27. 2. 2015 6:58
maminky, volíte aktovky s obrázkama nebo radeji bez, aby vydrzela déle?
Mamča | 25. 8. 2014 21:55
@Lenča Naší aktovku už dětí neteř a my už jdeme kupovat novou, protože naše malá má pocit že už je na takovou aktovku velká nejradši by se už malovala a chodila na podpatcích jako dospělá slečna
Lenča | 24. 8. 2014 18:36
My kupovali aktovku Herlitz a jsme moc spokojení, počítáme s ní i na tenhle rok, protože je pořád jako nová, a naše malá si jí moc oblíbila, protože je v její oblibené růžové a růžová je prostě nejlepčí navíc je dobře tvarovaná a není nikde tvrdá, a velikostně je taky akorát, všechno se do ní vejde ale není moc veliká
lily17 | 21. 8. 2014 17:00
Tak jsem koukala, že se dělají i mini modely aktovek pro předškoláčky, to kdybych věděla, tak už bych jí malé koupila do školky, ale koupila jsem aktovku Herlitz a je vážně lehká a taková měkká a zkoušela jsem do ní dát už i nějaké věci a dobře drží tvar, navíc teda ty designy co tam měli, nemohla jsem se rozhodnout, ale malá už s ní chodí teď takže myslím, že spokojená je i ona :)
Aneta.Motylova | 18. 8. 2014 9:53
@Jurasovaa Také doporučuji tento obchod, jsou tam příjemní a prodavačky rády pomůžou i s výběrem
janca | 16. 8. 2014 19:01
@Jurasovaa No já si tam chodím kupovat věci do kanceláře, ale vím, že tam mají i tyhle věci pro prvňáky, vždycky se rozplývám nad těma malýma růžovýma aktovkama :) až mě to bude taky čekat tak tu nakoupím :)
Jurasovaa | 7. 8. 2014 18:06
@ doporučuju zajít do toho respe, je to v brně na pekařské 28, a pomůžou se vším, kamarádka tam šla i se seznamem co dostala pro prvňáčka ve škole a byla spokojená, ochotně jí prý všechno nachystali. Proto jsem k nim šla taky vybírat tu aktovku :)
| 5. 8. 2014 7:26
chci se zeptat ,kdo má jaké zkušenosti s vychystáváním věcí dle seznamu jedná se mi o Brno .Předem děkuji za radu.
Jurasovaa | 3. 8. 2014 17:46
my jsme kupovali aktovku herlitz model mini, přišlo nám to takové milé, nechtěli jsme kupovat klasický baťoh, a hlavně je na ní i reflexní páska, která na spoustě baťohů není. A já si tam chodím teda ještě kupovat fimo
VercaKK | 25. 7. 2014 14:26
Tak jsem ještě tu :) ještě jednou chci poděkovat za radu, obě aktovky jsem právě přinesla domů a jsem moc spokojená, byli tam moc ochotní takže mi odpověděli na všechno moje dlouhé dotazy, koupila jsem ty aktovky Herlitz compact, malé tu růžovou s motýlkama co mají na stránkách a malýmu tu s náklaďákama, tak doufám že se jim budou líbit tak jako mě, přeju pěkný den ahoj :)
VercaKK | 24. 7. 2014 21:41
Koukám na ty stránky a hned ta první dvojice by se mi pro ně líbila :) tak tak zajdu hned zítra mrknout, nejradši bych vzala děcka sebou aby vyzkoušeli velikost ale když to má bejt to překvapení tak mi tam snad poradí oni, děkuju za tip :)
Junka87 | 23. 7. 2014 21:16
Zdravím ještě jednou:)..tak tu aktovku sehnali prej v obchodě Respe v Brně.Mají i webovky http://www.respe.cz/ ..prej je to někde u centra.Oni tam byli rovnou s malou a sama si vybrala která se jí líbí:)
Junka87 | 16. 7. 2014 13:13
Zdravím..neteř chodí do druhé třídy a od první nosí aktovku, má takovou růžovou s Ariel a když jí dostala nosila jí celé prázdniny než šla poprvé do školy:)ta aktovka kterou má ani nepůsobí velká jak některé a co vím tak těžká na ní taky nebyla to by jí jinak asi netahala celé 2 měsíce ještě před začátkem školy:)..zeptám se ségry kde jí sehnali a dám vědět;)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Odpoledne může být díky Uranu plné náhodných setkání, což máte nakonec rády. Pozor tedy na překvapení, nikoho neurážejte, ani se lidem…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama