Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Apolinář v dubnu 2010

Ahoj všem. Nebudete některá rodit teď v dubnu u Apolináře? Máte nějaké reference? Já jsem trochu rozpolcená ze svého výběru...i když je mi jasné, že všude bude něco.
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Mraketa: tak v porodnici se nepotkáme, protože my jsme už z porodnice doma. Toník se narodil 19.3. po vyvolaném porodu. Doktoři se báli, že bude veliký, tak už ho tam nechtěli déle nechat. Jinak péče byla opět skvělá. A tentokrát jsem měla nadstandart a musím říct, že to bylo moc prima. Byl to dvoulůžkový pokoj, sprcha se záchodem jen pro ty dvě maminky, televize, polohovací postele. Fakt to docela stálo za to. Teď už bych ti doporučila si ho vzít, pokud bude volná postel. Tak se drž a ozvi se, co jenového.
Odpovědět To se mi líbí0
MRAKETA: já tam chodím od začátku, protože tam mám doktora už od prvního těhotenství., takže to tam musím přetrpět pokaždé. Jinak když bys dodržel ten první termín, tak se tam můžem třeba i potkat. Pokud já nebudu teda dřív. Doktor mi hrozí, že mimísek je hodně velkej a že mu třeba pomůžou dřív. Ale já jsem na velký děti zvyklá. <3 Při druhém těhotenství jsem týden přenášela a Anička měla 4140 g. Tak uvidíme.
Odpovědět To se mi líbí0
@Jana Šináglová Podle PM 5.4. a podle UZ až 14.4. tak uvidím. Osobně doufám spíš v ten dřívější, už teď toho mám až dost...ale uvidíme.No já si právě myslím, že není ten nadstandart úplně nutnost a i jsem si říkala, že určitě ne jednolůžák. Jistě toho budu mít až nad hlavu, tak budu ještě ráda, že budu mít s kým prohodit slovo. A Ty už chodíš na poradny k Apo? Mě objednali až na 29.3.....aspoň tam nebudu muset trávit tolik času v čekárně.
Odpovědět To se mi líbí0
@mraketa S partnerem mám takovou zkušenost, že u prvního porodu byl vlastně celou dobu, kromě klistýru, ale je možné, že i tam může být. A u druhého můj muž přijel až na závěr, ale to z toho důvodu, že už hlídal syna. A s tím nadstandartem nevím, já ho neměla ani jednou. Při druhém porodu jsem ho chtěla, ale byly všechny obsazené. Ale každopádně bych ti doporučila být na pokoji alespoň ještě s jednou maminkou. Pak se v klidu vystřídáte do sprchy, na záchod atak. Takže bych řekla, pokud nadstandart, tak dvoulůžkový. A kdy máš ty termín?
Odpovědět To se mi líbí0
J epravda, že tam s tebou partner může být až na tu poslední část na sále? Myslíš, že je potřeba platit si za nadstandart?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, já budu rodit u Apolináře, termín mám 2.4. Referencí mám dost, jelikož jsem tam rodila už dvakrát. Já jsem byla maximálně spokojená se vším, ale podle mě záleží, které sestřičky a asistentky se o vás budou starat. Jinak si myslím, že je důležité nenechat se odbýt, ptát se na vše, co tě zajímá, neváhat o cokoliv požádat. Sama vím, že u prvního dítěte je to dost těžké. Pokud máš nějaké konkrétní dotazy, klidně piš.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme