autosedačka

Zpět na hlavní stránku diskuzí pucik2 | 14. 3. 2011 13:20
Dobrý den, máme 8. měsíčního syna. Vajíčko je mu už malé a tak vybíráme pro něj vhodnou autosedačku. Je toho kvanta, ale po dlouhém vybírání jsem se rozhodla pro tyto 2 autosedačky: Chicco Key 1XP a Nania Cosmo. Jen nevím, která bude lepší. Nemáte někdo zkušenost nebo nemohl by jste mi někdo poradit, pro kterou se mám rozhodnout. Nania se mi líbí více vzhledově a zdá se mi podle foto, že má lepší boční polstrování, Chicco je zase přeci jen značka...opravdu nevím. Takže děkuji za rady a info.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
zuzkadolka | 17. 3. 2011 11:48
Zdravím my jsme taky autosedačku vybíraly podle testu a celkem dlouho a nakonec vyhrála KIDDY COMFORD PRO. Je to od 9- do 36kg DO 12 let. Je rostoucí i polohovatelná. Malá je ráda že může hleďet ven ale z vajíčka jí chybí sledování psa v kufru. Máme to oddělené příškou. tak uvidíš která se Vám zalíbí a víc se Vám bude hodit. Tak pěkné pořízení přeji.
lilith | 15. 3. 2011 20:20
ahoj, nejlepší dle výsledků testu jsou prý maxi cosi tobi a taky romer king plus-ten máme my a dobré. U maxi cosi je fajn, že je vyšší a dítko líp vidí ven
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Partner vám udělal dobrou snídani do postele? Nebo jste mu ji udělala vy? Možná jste to ráno zas nestihli, ale nic si z toho nedělejte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci