Autosedačka pro veliké miminko

Zpět na hlavní stránku diskuzí ren.dis | 26. 11. 2011 19:31
Ahoj holky, mám šestiměsíční miminko, které ještě nesedí, ale už se nám nevejde do "vajíčkové autosedačky". Nemáte někdo zkušenost s autosedačkou pro větší děti, které ještě nesedí? Nechtěla bych kupovat nějaké větší vajíčko, které bychom užili jen pár týdnů, ale v našem vajíčku (je do 10 kg) už mimčo nebude moc dlouho být. Moc děkuji za jakoukoli radu!
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Malá prosbička | 2. 12. 2011 21:16
Ahoj,
udělej Damiánkovi radost, potřebuje tvůj hlas. na adrese: http://www.hvezdyeuronics.cz/user/106846 a klikni na tlačítko Hlasuj.
A pokud ho chceš podpořit, sdílej všude !

MocMocDěkujeme
| 28. 11. 2011 16:49
@Jana Šináglová Ahoj, už má více než devět kilo, takže bych asi mohla použít tu autosedačku pro 9-18 kg. šlo mi hlavně o to, jestli v této autosedačce může být, když ještě neumí sedět. Díky moc za příspěvek.
Jana Šináglová | 27. 11. 2011 13:58
Ahoj Rendys, záleží také kolik mimčo váží. My máme autosedačku, která je od 9-18 kilo a je naklápěcí, takže mimčo sedět samo ještě nemusí. Je tam v takové poloze, která je podobná vajíčku. Ale u těchto sedaček je opravdu důležitá ta váha, aby zádržný systém při nárazu dobře zafungoval.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli máte v posledních dnech nějaký dobrý důvod se nesnášet, není nejlepším řešením se sama v sobě přehnaně drásat. Namísto toho si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci