reklama

Bolavá záda z nošení miminka

Zpět na hlavní stránku diskuzí gabka | 18. 1. 2016 19:26
Zdravím, máte tip na něco na bolavá záda z neustálého nošení miminka? Dcerku nosím téměř neustále, chci, ale bohužel mě začíná dost citelně bolest v křížích. Normálně mě záda vůbec nebolívají, tak nevím, co s tím?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Jitka | 28. 1. 2016 21:19
Chodit alespoň jednou za měsíc na masáže a každý den tak 2O min.cvičit.Stačí klasické sviky protahovací a cviky na zpevňování zádových svalů.
gabka | 27. 1. 2016 11:57
Díky holky, určitě s tím cvičením budu muset začít něco dělat. Sabi, jaký gel máš přesně na mysli?
SabinaS | 24. 1. 2016 10:56
Ahoj, určitě zkus zvedat miminko ze dřepu, stát rovně. Mně kamarádka doporučila vždy ráno, když vstanu, si 5 minut zacvičit na posílení a protažení zad a pak namazat gelem. Večer zase 5 minut protáhnout a namazat. Musím říct, že teď je to uplně ok, první dny cvičení byly ještě horší, ale asi za týden cvičení a mazání bylo po problému a musím zaklepat, ted mě nic nebolí.
Dori | 23. 1. 2016 14:41
trpím tím samým, taky nosím prcka v šátku, nosítku, na ruce, normálně mě záda nebolí, tak ted cvičím jógu na záda a snažím se myslet, jak mrně zvedám ( ze dřepu, ne z předklonu), je to trochu lepší....
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Žijete velmi rychle, takže není divu, když začínáte mít pocit, že vám spousta věcí uniká. Nebylo by od věci se na chvíli zastavit a…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama