Bolavá záda z nošení miminka

Zpět na hlavní stránku diskuzí gabka | 18. 1. 2016 19:26
Zdravím, máte tip na něco na bolavá záda z neustálého nošení miminka? Dcerku nosím téměř neustále, chci, ale bohužel mě začíná dost citelně bolest v křížích. Normálně mě záda vůbec nebolívají, tak nevím, co s tím?
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Jitka | 28. 1. 2016 21:19
Chodit alespoň jednou za měsíc na masáže a každý den tak 2O min.cvičit.Stačí klasické sviky protahovací a cviky na zpevňování zádových svalů.
gabka | 27. 1. 2016 11:57
Díky holky, určitě s tím cvičením budu muset začít něco dělat. Sabi, jaký gel máš přesně na mysli?
SabinaS | 24. 1. 2016 10:56
Ahoj, určitě zkus zvedat miminko ze dřepu, stát rovně. Mně kamarádka doporučila vždy ráno, když vstanu, si 5 minut zacvičit na posílení a protažení zad a pak namazat gelem. Večer zase 5 minut protáhnout a namazat. Musím říct, že teď je to uplně ok, první dny cvičení byly ještě horší, ale asi za týden cvičení a mazání bylo po problému a musím zaklepat, ted mě nic nebolí.
Dori | 23. 1. 2016 14:41
trpím tím samým, taky nosím prcka v šátku, nosítku, na ruce, normálně mě záda nebolí, tak ted cvičím jógu na záda a snažím se myslet, jak mrně zvedám ( ze dřepu, ne z předklonu), je to trochu lepší....
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

I když se vám už zdálo, že vaše snažení nebude mít žádný efekt kromě spousty zbytečně vyčerpaných sil, nastává obrat k lepšímu.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci