reklama

Březen 2011

Zpět na hlavní stránku diskuzí amarta | 14. 8. 2010 17:03
Ahoj, tak jsem tu našla únor a pak až duben 2011. Najde se nějaká těhu, kerá čeká mimčo v březnu. Já začínám dnes 10tt a celý den je mi nějak divně. Bude to moje první mimčo, tak jsem jak Alenka v říši divů.
Celkem 188 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
hajkovamarketa | 5. 10. 2011 14:37
Ahojky maminy, tak se opožděně přidávám k vám. Měla jsem s mrnětem plno starostí, že mně ani nenapadlo vyhledat maminky stejně starých dětí.
danca69 | 15. 4. 2011 11:14
Ahojky maminky a jejich zlatíčka, tak jak rostete? My včera byl u p.dr. a tak už máme 4600g. Kluk roste před očima, je to poklad. Za 14 dní přibral skoro kilo. Prý kojím smetanu . No hlavně, že mu chutná a že je zdravý. <3
Lucie Šerhantová | 26. 3. 2011 15:11
danca69 | 26. 3. 2011 14:25
Ahoj novopečené maminky i maminky čekající na svého vytouženého potomka, V pondělí jsme nic netušící jeli na kontrolu, kde se mě p. dr. zeptal, co bych říkala na to, kdyby se mám ještě edneska narodilo miminko, že už je všechno nachystané... jen trochu pomůžou nějakou tabletkou a ještě za světla že bude na světě. Načež jsem byla nadšená, že už dneska budu chovat našeho kulíška. A měl pravdu - Odpoledne na nás vykouknul nádherný chlapeček. A nikdy nezapomenu, když přišel manžel s Kubičkem v náručí a měl očích slzy štěstí. <3 Tak ať vám to všem taky dobře dopadne.... Je to dřina, ale stojí to za tu odměnu, která přijde.
| 21. 3. 2011 17:23
Tak kočky, já už mám také miminko! Už máme týden! < Termín jsem měla 30. a 31. března! Ale vše je v pořádku! Doma jsme od pátku!!
Lenickaa89 | 21. 3. 2011 14:12
Ahojky maminy, tak já měla druhý termín 14,3. a stále se nic neděje.... je to už dlouhé. Asi se ta naše beruška krášlí.... šíleně se na ni těšíme. Všem mamčám čekatelkám přeju jen to nej... samou radost
jelucije | 18. 3. 2011 8:48

tak maminky ještě stále nic? Co ti vaši broučkové? My s termínem 15.3. jsme stále 2v1. U doktorky na kontrole bylo vše v pořádku takže čekáme...ale porodit na víkend by nebylo vůbec špatné :). Máte někdo nějaky tip kromě mytí oken, sexu a teplé koupele? Doktorka mi doporučila i jízdu MHD ale nemyslím si že je to nejvhodnější řešení.
danca69 | 15. 3. 2011 11:00
@jelucije Já jsem na tom úplně stejně, jen jsme měli termín 12.3. a pořád nic . Včera jsme byli na kontrole a vše je v pořádku... tak pořád čekám a čekám na našeho broučka... ale nějak se mu nechce... Bříško každou chvíli taky pobolívá, tvrdne... ale za chvíli to zase přejde... Jen doufám, že do pátku bude na světě,... jinak mě čekají ne zrovna příjemná vyšetření :-S čehož bych se strašně ráda vyvarovala.
jelucije | 14. 3. 2011 18:20

Ahoj maminky, my máme termín 15.března tedy zítra. Čekáme holčičku a strašně se na ní těšíme:). Už si tak přeju porodit, poslední dny mi přijde že porodily už všechny maminky jen já ne. Uplně šílím když se mě někdo zeptá jestli jsem ještě celá!!!! DD
Včetně mojí tchyně! DD, tak si tak říkám že už hladina hormonu asi stoupla, ale nemůžu si pomoci. Spát nemůžu, chodit dlouho taky ne. Všechno máme připravené, jen to miminko:)))
Moc si přeju aby vše proběhlo vpořadku a rychle , hlavně at je malinká zdravá. Mám ted často poolívání v podbřišku a strašně mi tvrdne bříško, tak to jsou asi ti poslíčci. Závidím všem maminkám které mají ty svoje poklady už na očích.....ufffffff tak jsem se trošku vypovídala...co vy holky už se taky těšíte?
kacikkk | 9. 3. 2011 18:38
Ahoj maminky tak my jsme měli termín 30.3.,ale podařilo se nám porodit už 16.2. . Dnes jsou Jiříčkovi tři týdny a nás teprve včera pustily z nemocnice. Můžu všem jen doporučit hradeckou porodnici a pak následnou péči na nedonošených dětech.
VerKr | 8. 3. 2011 12:11
@Zuzunka85 Mocinky gratuluji < přeju hodně zdravíčka a klučina ať se má čile k světu.
Já mám termín 19, ovšem stále mimčo koncem pánevním. Domluvili jsme se zatím na vyčkávání, než mi "dozrají" porodní cesty. Chtěla bych to zkusit totiž přirozeně, ale uvidíme jak to vše nakonec dopadne. V pátek mě čeká kontrola v porodnici. Pohlaďte bříška a maminka své uzlíčky
danca69 | 7. 3. 2011 10:13
@Zuzunka85 Tak to vám oběma strašně moc gratujuju, my máme 1. termín tuto sobotu, tak začínám být trochu nervózní, jak to všechno bude - (jsem prvorodička), ale určitě to všechno dobře dopadne a oba to zvládneme na výbornou. Moc se na toho našeho kulíška těšíme - a tak trošinku vám i závidíme :-[ , že si ho můžete pochovat,... Už abych si ho taky odnesla domů....
Zuzunka85 | 6. 3. 2011 20:47
Ahojky těhulky, tak nato že jsem měla termín koncem března , skoro až dubna se mi povedlo 4.3. v 02:18hod přivýst na svět krásnýho,zdravýho kluka. Jsem prvorodička,ale musim říct, že za tu bolest a to všechno co je kolem porodu , to opravdu stálo - jsem hrozně šťastná !!!!! Je to opravdu úžasnej pocit!!!!! Tak držim všem těhulkam pěstičky, ať to zvládnete a hlavně ať je všechno tak jak má .....
Lucie Šerhantová | 2. 3. 2011 12:46
JÁ BYLA NA MONITORU DNES POPRVÉ! DĚLAL MI HO MŮJ DR. V ORDINACI! JSEM 36tt! ŘÍKAL MI, ŽE POKUD NEBUDE MIMČO RYCHLEJŠÍ, TAK SI MĚ POZVE JEŠTĚ TAK 2krát A PAK AŽ POŠUPU DO PORODKY! ALE NAZNAČOVAL, ŽE PODLE ČÍPKU TO BUDE O NĚJAKÝ DEN-TÝDEN DŘÍV! PRVNÍ JSEM MĚLA O 10 DNÍ DŘÍVE, TAK UVIDÍME! KONTROLU MÁM ZASE O TÝDEN!!!! PA-PÁ!
VerKr | 2. 3. 2011 10:15
@jelucije Ahoj, mě srdíčko natáčí u mé Dr. a do porodnice mě teď posílá zřejmě jen kvůli špatnému otočení miminka. Ono je to asi všude jiné. Pokud má Dr. vybavení tak tě to nemocnice neposílá a zřejmě se jede až na porod.
Můžu se zeptat jak u tebe ti poslíčci vypadají? Já jsem z toho trochu zmatená a nevím co je posel a co ne
Zítra jdu opět na kontrolu a monitor k Dr. a příští týden do porodnice. Dnes jsem 37+4. Papíry do porodnice jsem dostala jen seznam co si vzít a prohlášení o jméně, zda mám dostat ještě něco jiného netuším.
jelucije | 2. 3. 2011 9:22

Ahoj maminky, já jsem poprvé těhotná a jsem ve 36tt podle menz a ve 38tt podle ultrazvuku. K doktorce
jdeme zitra a poprvé mě budou natáčet. I když mám i druhý termín pořád to berou podle prvního tj 36tt.
Poslíčci chodí a zase odcházejí, ale nebolí to , spíš je to trošku nepříjemné. Už jste některá dostaly papíry do
porodnice? Moc se těším na to, až přijde opravdový porod a budu vědět že za pár hodin budu mít tu naší
princeznu v náručí. Vůbec nevím kolik vážíme , ale určitě už máme přes 3kg. A to jsem si přálla malinkaté
miminko tak 3kg:))). Ale at je u mě tak dlouho jak potřebuje...určitě počká až bude venku pořádně teplíčko.
Postýlku jsme včera sestavili, už je vše připravené a já začínám být lehce nervozní protože nevím kdy to
přijde. Jsem z Plzně a budu rodit na Lochotíně. Od kterého týdne se chodí na natáčení srdíčka do porodnice?
Děkuji a mějte se krásně. Luci <3 <3 <3 <3
VerKr | 28. 2. 2011 10:08
Ahoj, tak mě zbývá ještě 19 dní, bolesti mám jen mírné, sem tam třísla, někdy píchnutí v podbřišku jako při menses a bolest v kříži. No ale na porod to ještě nebude. V průkazce stále CS 2. Ve čtvrtek ještě na kontrolu na gyndu a příští pondělí zřejmě do porodnice, neb stále máme hlavičku nahoře, tak aby si určili co se mnou budou provádět
pavlikovavenda | 25. 2. 2011 14:10
Mě bolelo v kříži minulý víkend a taky břicho dole,jako když máme dostat mensky,myslela jsem, že už je to tu.Po víkendu je mi fajn a poslíčci odjeli asi někam jinam, ale sleduju, že mi odchází hlen.zátka po troškách.Taky mi začlo po delší době tvrdnout břicho,tak babo raď.
danca69 | 25. 2. 2011 9:19
@pavlikovavenda Ahojky, tak nám zbývá do termínu 14 dní. Včera v noci mě pobolívalo bříško a dneska v noci jsem si užívala s poslíčkama..., takže těch 14 dní asi nevydržíme..., ale snad to bude v pohodě. Na monitoru jsme ještě nebyli, dr. měl dovolenu, tak máme přijít příští týden. Doufám, že ho stihneme .
pavlikovavenda | 24. 2. 2011 15:26
Ahoj, tak mě zbývá 11 dní a nějak moc se toho nedějě,na monitoru jsem byla dnes po třetí,vše OK. a za týden zase,zřejmě naposled,když se to nepohne,tak asi budu chodit do nemoc.Jsme taky PPH a jsem ráda.
1 2 3 4 5 ... 10
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Den má své zápory, to platí i pro vaši pracovní činnost ve spojení se solidními kolegy. Během nakládání s předměty při stěhování, nebo…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama