Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Březňátka 2010

Ahoj budoucí maminky, taky někdo z vás čekáte miminko v březnu 2010? Já mám termín 10.3.2010 a už se moc těším na naše první miminko Samozřejmě mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale určitě to bude vše v pohodě a v březnu budeme slavit < Určitě by bylo moc fajn, kdyby se nás tu maminek co se jim dítka narodí v březnu 2010 sešlo víc a mohli si tu společně popovídat, snad se to podaří a už se na vás všechny moc těším
Celkem 925 odpovědí Zobrazit jako strom
@petra beranovatak jsem jukla a koukala jsem tam na fotky a je tam vlastně u toho hřiště a u toho parku nějaké akorát občerstvení......
Ale mečounek bude vědět více...asi.....
Odpovědět To se mi líbí0
@Sarka Bartovataky si myslím že by to chtělo i něco vevnitř....v březnu bývá ještě zima.....a na to pískoviště asi budou ještě malí.............Já ani nevím jak to na té ladronce vypadá......zkusim juknout tady na netu....
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jo, 19.3...? Bude nás víc? Jen - v březnu bejvá ještě zima, tak bych vlastně jen na exteriér nespoléhala.. má Ladronka něco vevnitř? Chtělo by to pro jistotu i něco v teple, nějakej dětskej koutek, jídelní židličky a tak, no a na lítání po pískovišti budou ještě malí, né?
Odpovědět To se mi líbí0
@berušákto víš že jo vítej my už se známe z jiné diskuze
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, můžu se k Vám přidat ? mám Luciku 23.3.
Odpovědět To se mi líbí0
@Mečounekterka taky neleze přeskočila to.....
Odpovědět To se mi líbí0
@MečounekŠárko jé já ani nevím že už čekáš druhý mimčo ,zapojila jsem se sem když už jsi byla těhotná takže se to dozvídám až tedka ,tak gratuluji < ,ty jo takhle brzo ...
No jinak ten termín to mi je jedno,my nikam nejedem takže my se přizpůsobíme,a kam půjdem to vymyslete my dorazíme kamkoli
Odpovědět To se mi líbí0
@Sarka BartovaŠárko, datum je u mne naprd, jedeme na dovču, teď jsem si uvědomila. Na 3 týdny za velkou louži. To se moc těším. Kdy máš termín?? Někdy v dubnu, v květnu, ne?? Jestli dobře počítám ... abychom to stihly, že?? Podruhé to bývá kalup Mimochodem mne napadla Ladronka, je tam zahrádka a hřiště pro děti, protože by se mohlo stát, že by to bylo u tebe a den předem by si onemocněla nebo dítko a co pak, že??
Letíme teda 29.3., ale už budu asi balit a tak, tak já prosím o sobotu předem 19.3.
Odpovědět To se mi líbí0
Díky za optání holky, mimík v bříšku dobrý (ťuk ťuk), mám bříško velký jak s Marečkem v osmym a vůbec to tak všechno hezky cejtim, kopání atd., nejsem tak vykulená, je to fajn. Už jsem 26-tý týden, hůůů, to to letí. Co neni úplně nej (jak asi myslí Mečounek , že tahání desetiměsíčního prcka neni lahůtka, před pár dněma mě začaly bolet záda (ale je fakt, že mě loni bolely i bez tahání mimíka). No a protože i na nás už došlo a jsme od pondělí nemocní, nosim ho teď furt, jak mu neni dobře a na to úplně fit nejsem. Každopádně zatim dobrý <
___________________
No, je jasný, že všechny nebudem z stejnýho rajónu :-[ jak to tak čtu, praha/kolempraha je asi nejvíc, každop. jsou dvě možnosti - u nás je dvorek se hřištěm (ale je to fakt Praha, žádnej rajc) nebo k někomu na zahradu se nasáčkovat. Navrhuju sobota 26.3., to už budou mít všichni rok, ne? a bude po oslavách <
Odpovědět To se mi líbí0
@petra beranovano teda, Kája ještě ani neleze
Odpovědět To se mi líbí0
No děvčátka tak to my jsme taky dost z ruky, jsme z Plzně
Odpovědět To se mi líbí0
holky,terka už sama tedka stála 5minut bez držení,prdelka moje <3 <
Odpovědět To se mi líbí0
@Hani81Hani, náš Mikulášek (18.3.) si chce zatím všude stoupnout a neumí si pak sednout. trochu už nějaký ten den pár kroků udělá, když se drží nábytku.ale už ho zajímá vozítko-chodítko
http://www.bejby.net/potreby-pro-miminka/fisch... a sám se ho chytne a jde. Musím dávat pozor, aby nehodil záda, ale nebojí se.Takže takto chodí a to už je pokrok. Jak tu čtu, tak jsou holčičky napřed . Myslím, že s tím jídlem to bude horší, protože bude chtít jen to co mu chutná a co jím já a všechno bude rukama zkoumat, mačkat a bude chtít jíst sám. nehledě na to, že bude chtít, aby jídlo pěkně vypadalo. Jediné co nám zatím nechutnalo, byla ryba ze skleničky od Hipp. Možná, že ji zkusím udělat na páře, super se mi vaří v parním hrnci.
Odpovědět To se mi líbí0
@Mečounekto jsem zvědavá odkud jsou ostatní holky
Odpovědět To se mi líbí0
@petra beranovano to je fakt kousek svět je malý
Odpovědět To se mi líbí0
@petra beranovaV benešově to znám,od nás je to do benešova asi 28km
Odpovědět To se mi líbí0
@Mečounekjá v chotilsku,kousek od štěchovic
Odpovědět To se mi líbí0
@macuhaha, já Praha - východ Berčo, kde bydlíš? Já kousek od Benešova, z Pětihost taková malá prdelka
Odpovědět To se mi líbí0
@macujá jsem praha-západ ...trošku z ruky
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky,
s tím sejítím dobrý nápad, ale nevím jaké místo zvolit, ale nějak to zkusíme. Já sem z Návojné to je malá vesnička u Slovenských hranic, blízko nás jsou Valašské Klobouky, trošku dál Vsetín, nebo Zlín, každopádně je u nás krásně, tak pište odkud jste a třeba to dáme dohromady mějte se hezky
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme