budete mít porodní asistentku??

Zpět na hlavní stránku diskuzí martah | 13. 4. 2010 12:43
pěkný den maminky, už jsem tu otázku jednou položila v jiné diskuzi, ale chtěla bych slyšet víc názorů, nebo zkušeností, proto otevírám toto téma. Budete si hledat porodní asistentku-myslím především jako přípravu na porod a doprovod k porodu? Já bych moc chtěla, tak prácvě hledám.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
kristik | 2. 5. 2010 11:51
Ahoj holky, moc se sice tady neorientuju, jsem tady poprve, nicmene bych se chtela zeptat jestli nemate nektera zkusenost se zmenou gynekologa v tehotenstvi. Jsem 23tt, chodim do rizikove poradny ale chtela bych prejit, tak nevim jestli je to vzbec mozne nebo ne.
martah | 15. 4. 2010 21:48
jééé děkuju za příspěvek, ja s tím souhlasím co píšete, taky mi přijde super ta možnost i poporodních návštěv, které by měly být hrazené.
I dkyž více mne teď zajímá předporodní příprava a doprovod k porodu.
Za kontak budu ráda-su ze Zlína
A55@email.cz | 14. 4. 2010 13:34
Ahojky, tak já jsem se už hned na začátku rozhodla , že asistenku chci i předporodní kurz..Mám to už všechno za sebou absolvované a šla bych do kurzu znova.. Jsem 37+4tt a díky skušenostem a vědomostem z kurzu vím , co je tak přibližně normální , když mě něco někde zabolí a co není.. Já jsem z Vlčnova , okres Uherské Hradiště.Takže bych mohla dát typ na kurz v mém okolí.. Ale rozhodně do toho jděte , opravdu toho nelituji.Navíc nám na kurzech sdělovala porod. asistenka i rady z vlastní skušenosti a ze života a ty jsou někdy k nezaplacení..V obchodech vám chtějí prodat zboží , tak vám kolikrát napovídají , to si kupte , to určitě budete potřebovat , ale není tomu tak... Tak´že já osobně jsem pro kurzy. Mě ten můj stál 1200kč.Bylo to celkem 6lekcí , na každé se probíralo dané téma (přibližně k tomu týdnu těhot. , co jsme byly) , byli jsme i v porodnici s tatínkama , navíc , když půjde přítel k porodu , tak nebude muset platit 500kč.Mám to v rámci kurzu.. A s porodní asistenkou ( z toho kurzu) jsem domluvená , že jak přijedu z porodnice , že jí zavolám a ona přijde k nám domů na poporodní návštěvu.Jsou to celkem 3 návštěvy a hradí je zdravotní pojištovna !!! Takže jakákoliv porodní asistentka , kterou si vyberete , by měla být hrazena ( ta její návštěva) vaší zdravotní pojištovnou.. Myslím tím na tu poporodní návštěvu.. takže kočky , pokud máte možnost , fakt do toho jděte , budete i o to samy klidnější , uvidíte !! <3 <3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Provokovat vás můžou hlavně starší ženy ze sousedství, které vás nutí upravovat společné prostory vašeho bydliště. Ale jinak se cítíte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci