budete mít porodní asistentku??

Zpět na hlavní stránku diskuzí martah | 13. 4. 2010 12:43
pěkný den maminky, už jsem tu otázku jednou položila v jiné diskuzi, ale chtěla bych slyšet víc názorů, nebo zkušeností, proto otevírám toto téma. Budete si hledat porodní asistentku-myslím především jako přípravu na porod a doprovod k porodu? Já bych moc chtěla, tak prácvě hledám.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
kristik | 2. 5. 2010 11:51
Ahoj holky, moc se sice tady neorientuju, jsem tady poprve, nicmene bych se chtela zeptat jestli nemate nektera zkusenost se zmenou gynekologa v tehotenstvi. Jsem 23tt, chodim do rizikove poradny ale chtela bych prejit, tak nevim jestli je to vzbec mozne nebo ne.
martah | 15. 4. 2010 21:48
jééé děkuju za příspěvek, ja s tím souhlasím co píšete, taky mi přijde super ta možnost i poporodních návštěv, které by měly být hrazené.
I dkyž více mne teď zajímá předporodní příprava a doprovod k porodu.
Za kontak budu ráda-su ze Zlína
A55@email.cz | 14. 4. 2010 13:34
Ahojky, tak já jsem se už hned na začátku rozhodla , že asistenku chci i předporodní kurz..Mám to už všechno za sebou absolvované a šla bych do kurzu znova.. Jsem 37+4tt a díky skušenostem a vědomostem z kurzu vím , co je tak přibližně normální , když mě něco někde zabolí a co není.. Já jsem z Vlčnova , okres Uherské Hradiště.Takže bych mohla dát typ na kurz v mém okolí.. Ale rozhodně do toho jděte , opravdu toho nelituji.Navíc nám na kurzech sdělovala porod. asistenka i rady z vlastní skušenosti a ze života a ty jsou někdy k nezaplacení..V obchodech vám chtějí prodat zboží , tak vám kolikrát napovídají , to si kupte , to určitě budete potřebovat , ale není tomu tak... Tak´že já osobně jsem pro kurzy. Mě ten můj stál 1200kč.Bylo to celkem 6lekcí , na každé se probíralo dané téma (přibližně k tomu týdnu těhot. , co jsme byly) , byli jsme i v porodnici s tatínkama , navíc , když půjde přítel k porodu , tak nebude muset platit 500kč.Mám to v rámci kurzu.. A s porodní asistenkou ( z toho kurzu) jsem domluvená , že jak přijedu z porodnice , že jí zavolám a ona přijde k nám domů na poporodní návštěvu.Jsou to celkem 3 návštěvy a hradí je zdravotní pojištovna !!! Takže jakákoliv porodní asistentka , kterou si vyberete , by měla být hrazena ( ta její návštěva) vaší zdravotní pojištovnou.. Myslím tím na tu poporodní návštěvu.. takže kočky , pokud máte možnost , fakt do toho jděte , budete i o to samy klidnější , uvidíte !! <3 <3
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte chuť do života, vrháte se na všechno s vervou a u toho, co vám stojí v cestě, platí: „S chutí do toho a půl je hotovo“. Dnes máte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci