Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Čerstvé těhulky -porod PROSINEC 2010

Ahoj...zdravím věchny čerstvé těhulky.Já k nim od tohoto týdne také patřím...našla jsem na testíku // K doktorovi jdu až za čtrnáct dní tak snad mi tu radostnou zprávu potvrdí a bude vše v pořádku. Prosím všechny čerstvé těhulky pište své pocity a dojmy.
Celkem 1173 odpovědí Zobrazit jako strom
@michelle7781 Ahojky. Kubá měl ve 3měsících kyčle OK :-[ , ale jdem tam v 5 měsících na kontrolu jestli máme jadýrka =-O . Starší syn měl jadýrka hned na druhé kontrole a stejně jsme ještě i nadále měli dělat široké balení kvůli postavení kyčlí, takže myslím, že na jadýrka nemá široké balení vliv - a co řek doktor?
Odpovědět To se mi líbí0
Holky, jak jsou na tom Vaše miminka s kýčličkama? Už máte jadýrka? My dnes byli na KO ve 4 měsících, široké balení už nepotřebujem, postavení kyčlí je v pořádku, jen opět nemáme jadýrka. Starší dcera je měla až v 7 měsících, ale chodila už v 11 . Chci se Vás zeptat, jestli si myslíte, že na vývoj jadýrek má vliv široké balení. Většinou všude píšou, že ne a že je to individuální
Odpovědět To se mi líbí0
@petB Čau Peťo, no tak tvýho Vojtíška asi nikdo nepředhoní. Je to chlapák. Koukla jsem taky na ty stránky a že bych na to měla chuť, tak to ne (ale pro jistotu jsem si ty stránky uložila ) Nemáš hlad? Já jim strašně moc sladkýho, vím že bych to měla omezit, ale nějak to nejde, ach ta moje mlsná huba. Jinak mě schází taky tak nějak 2 kg do původní váhy, ale přála bych si aby to šlo dolů ještě aspoň o 8 kg. To by se mi líbilo, tak když to nepůjde samo (což určitě nepůjde) tak přijde na řadu ta dieta. Ahoj
Odpovědět To se mi líbí0
@zdefile No tak uvidíme, ale rozhodila mě pořádně..je fakt že baští dost 3x170 a 2x200ml ale když mu dám míň tak brečí.
Odpovědět To se mi líbí0
@petB Ahojky neboj, to bude určitě dobrý :-[ . Můj Kubíček má teď taky 4,5měsíce a měří 72cm a váží 7500gr. První syn byl podobně velký a měl už taky přes 8 kg. Teď mu jsou 4roky je větší než ostatní, ale žádný extrém, tak se neboj a netrap Prostě mu chutná
Odpovědět To se mi líbí0
jo a je to fakt v pohodě..dávám sem odkaz
http://www.studiogemini.eu/sluzby-bezbolestna-liposu... chtěla jsem se zeptat kolik váží a měří vaše mimča?vojta má 72cm a 8.5kg a je mu 4,5měsíce a doktorka mi dneska řekla že je hodně velikej že počkáme až mu bude rok a kdyby takhle rost tak pujdeme na vyšetření hormonu :'( trochu jsem to obrečela
Odpovědět To se mi líbí0
@petB Ahojda PetB. Tak mě už zbývá 2,5 kg a jsem na své původní váze. Ale už jsem začala zase předcvičovat aerobik a chodím občas na zumbu. A ten jídelníček jsi sehnala na netu?
Odpovědět To se mi líbí0
čus mamky tak co máte červený zadky? Vojta už byl taky na pomlázce, byla jsem z něj hotová. <3 Dám tam pár fotek Jo a jak jsem pořád řešila váhu tak 14 dní držim jídelníček podle Petra Havlíčka a mám dole 3 kg a hlavně přes nechutnej podbřišek 4cm pryč tak doporučuju
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte!! Tak my budem mít 5 měsíců za chvilku a ani náznak přetáčení se . Jen se snaží odplazit!!! Můžu poprosit ty, co mají FB, jestli dají Markétce hlas ve fotosoutěži??? Hlasování je velice jednoduché - do vyhledávače na FB zadej, prosím, Fotostudio Noveta, klikni na ikonku Připoj se a ve fotkách jsou soutěžní fotky mimin a dětí... Markétka má číslo 8 a 9... Dej Líbí se mi to pod těmi fotkami a jelikož je FB pěkný hajzlík, tak ještě připojte pod fotku komentář "Hlasuji".... Některým nezapsal hlasování a přitom hlasovali.... Děkuji!!! Pomožte nám udržet se první... <3 <3 <3
Nerada takto otravuji, ale do 15.5. je hodně daleko a chceme vyhrát
Odpovědět To se mi líbí0
@Verča.27 Dávám jí spíš vlažný, ale v létě jí budu dávat taky studený (pokojové teploty), takže určo jí to nemusíš ohříva t. Ale samozřejmě nedávat jí vychlazený .
Odpovědět To se mi líbí0
@michelle7781 Dík za info, Simča mi ten fenykl. čaj pije jen občas, jednou za pár dní (nevím proč), skočím pro jiný a uvidím. Vždycky dáváš Terce teplý čaj? Nikdy nic studeného? Chci se Simčou v létě jezdit k vodě nebo na výlety, tak si neumím představit kde ten čaj budu ohřívat, v tomhle se vůbec nevyznám.
Odpovědět To se mi líbí0
@Verča.27 Ahojda Verčo. Terezka je zatím malá ( má 4 měsíce až příští týden), takže je jen na UM, ale už se pak chystám na kašičky k večeři. Takže spíš ze zkušenosti se starší dcerou . Té jsem začala dávat kaše k večeři s úderem dokončeného 4 měsíce. Z flašky moc netekly (musely se dost naředit, takže pak stejně byly k ničemu), takže Niki začala jíst brzy lžičkou. Ale ty kojíš, Nikča byla na UM, takže myslím, že pokud ti přibývá z mlíčka, tak kašičky se dávají až od ukončeného 6. měsíce. Co se týká toho pitného režimu, Terezce dávám od 2. měsíce fenyklový čaj (granulovaný) od hippu (nevýhoda je, že je lehce přislazovaný), ale já si ho nemůžu vynachválit. Myslím, že když ho budeš Simonce dávat, tak se nic nestane (ale ber mé rady s rezervou, protože nejsem až tak zastánce bezhlavého kojení ) Co se týká těch čajíků, určitě zatím ne ovocný normální. V lékárně koupíš čajíky (většinou bylinkové) pro děti od ukončeného 4. měsíce. Naší Nikolce chutnaly od firmy apotheke a lerosu, jsou celkem i cenově dostupné. A v teplech je lepší vařit čajík víckrát, jinak dávám ho Terce lehce ohřátý (opět se to nemá :-[ , ale ohřívám jej v mikrovlnce). <3 <3 <3
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj hloky. Tak my jsme na tom obdobně. Simča se točí na bříško každou chvíli (na zádech mod dlouho nevydrží) a samozřejmě že všechno vyblije, ale když už se přetočí, tak za chvíli začne řvát, protože ji to nejde zpátky. V lehátku už vůbec nechce být a jsme ráda, že mi tam vydrží 5 minut než ji dám pár lžiček zeleninový šťávy (od poloviny 5. měs. jsem začla dávat mrkvovou - byla to bašta, dneska přidám zeleninovou a po 10. dni můžeme najet na polévky k obědu). Chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá začala dávat hned kaše k večeři? A když začínají teplé dny, tak budu muset zavést pitný režim (nechce se mi ji co třeba 1,5 h kojit) Můžu jí dát normální ovocný čaj nebo musím koupit "DĚTSKÝ ČAJ"? Udržujete ho teplý, nebo může být studený? Poraďte mi prosím, co kupujete vy. Zatím jsem jí nachystala převařenou koj. vodu a na spaní ji dávám teplý fenykl. čaj (zjistila jsem že mi v noci dýl vydrží spát), ale přes den ho nechce. Díky pa
Odpovědět To se mi líbí0
@Mirule ahojky mirule .... můžu se zeptat kolik ti tak za ten týden přibral??? dívám se, že ti naši prďoušci jsou na tom dost podobně ....
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj maminy, tak u nás se točí taky jen na záda a už poměrně dlouho,ale dnes začal trénovat překulení na břicho.. ale je to děsná fuška !! a nepovedlo se :(( .. včera proběhlo druhé očkování a reakci měl Ondra o dost lepší než posledně .. ale nějak přes ten týden nepřibral ..tak uvidím za týden .. když nepřibere tak budu muset dávat kaše ... nechce se mi a nepřijde mi, že by byl hladovej ... má 7,2kg a 66cm a dnes jsem definitivně odložila všechno oblečení 62 68 a nakoupila vše 74 a nebo 6-9 a je mu to s ohrnutím naprosto skvěle
Odpovědět To se mi líbí0
@petB Přesně to si myslím, kdyby bylo něco špatně, tak už se dávno někdo ozve. Ale když koukneš na hodnocení té paní, tak zjištíš, co maminek to kupuje a zatím si žádná nestěžovala Hele moje mamka taky nejdřív říkala, že se jí to moc nezdá, a teď už je v pohodě. To jsou holt babičky , mají o ty svá vnoučátka strach.
Odpovědět To se mi líbí0
@sikulka30 .
Odpovědět To se mi líbí0
@michelle7781 Právě mi jich přišlo deset já jsem byla v pohodě, ale jak jsem to řekla tak to bylo.... taky myslim, že to bude dobrý, říkám si, že by si to ta pani ani nemohla dovolit prodávat přes mimibazar a hlavně by asi brzo skončila, jenže jim to nevysvětlim. Díky za uklidnění
Odpovědět To se mi líbí0
@michelle7781 15 dnů .... ... my jmse 13.12.
Odpovědět To se mi líbí0
@petB Jo mrkni ještě na www.bebilon.pl
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme