čerstvé těhulky = termín duben 2011

Zpět na hlavní stránku diskuzí suzane | 19. 10. 2010 12:54
Ahojky, chtěla bych se seznámit a pokecat s čerstvýma těhulkama, kteří mají termín porodu v dubnu. Jestli jsi i ty těhulka tak určo napiš :)
Celkem 765 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
suzane | 4. 6. 2011 21:22
@Alyothe nas ted najdes pod jarnatka - dubnatka2011
Alyothe | 4. 6. 2011 15:49
Ahoj holky, i kdyz teda diky predcasnymu porodu jsme vypadli z vasich rad, jdu se na vas podivat....tak co vase robatka :) Koukejte se pochlubit s prirustkama :) pusu vsem dubnatkum.... <3
Janka | 25. 5. 2011 20:53
@piskotkowa Taky blahopřeji,hlavně hodně zdravíčka no a přidej se k jarňátkům.Ještě jsi tam nebyla.
omik.r | 9. 5. 2011 9:20
@piskotkowa Jeé,ta byla malinkáá,a konečně holčička,už tu nejsme samotné mezi klukama ze srdíčka gratuluji,hlavně moc,moc zdravíčka a spoustu úsměvů a šup za náma na dubnátka.Snad jsme už všechny...
Blandi.5 | 9. 5. 2011 8:29
@piskotkowa Moooc gratuluji a vítej mezi náma maminkama Přeji hlavně zdravíčko
suzane | 8. 5. 2011 11:56
@piskotkowa tak sup sup k nam na dubnatka :) jinak gratulujuu
piskotkowa | 8. 5. 2011 8:35
Nazdarek holky tak se hlasim už jako maminka!Beatka se mi narodila po vyvolani 29.4.2011 ve 12:35. Vážila 2690 g a měřila 48 cm.Je to zlatíčko...miluju ji!!! <3 Nazdarek holky tak se hlasim už jako maminka!Beatka se mi narodila po vyvolani 29.4.2011 ve 12:35. Vážila 2690 g a měřila 48 cm.Je to zlatíčko...miluju ji!!!
Blandi.5 | 27. 4. 2011 10:48
@ Držím palečky aby jsi to měla rychle a co možna nejméně bolestivě za sebou.
Blandi.5 | 27. 4. 2011 10:47
@Janka To jsem ráda že jsi v pohodě.Věřím že všechny bolistky které teď ještě máme nás brzy přejdou.Teď když už máme mimča u sebe člověk ani nema čas na něco jineho myslet.Teda já to tak mam Jj Alexe taky trápí sem tam prdíky,dávám mu před každým krmením probiotické kapky infacol a dost se to zlepšilo.Jinač pořád dokrmuji nutrilonem a už strácím naději že by se mi mléko začlo tvořit kvalitnější,abych přestala dokrmovat. Jak jste holky na tom vy s kojením?
suzane | 27. 4. 2011 9:42
@ to jsem si taky rikala a najednou jak jsem mu pohrozila vyvolavackou sel ven :) jinak preju pohodovej porod at ste oba zdravy
| 26. 4. 2011 21:25
Ahoj holky.Tak jsem ještě pořád těhule,ale od včerejšiho rana mam poslíčky a dneska mi odešla hlenova zatka.jinak čekám holčičku a moc se na ni těším,ale jí se za mnou na svět nějak nechce...
suzane | 26. 4. 2011 21:23
@Janka jj mohly bychom.
suzane | 26. 4. 2011 21:22
@omik.r dekuju moc. jj o proti prvnimu porodu tohle bylo sileny. ale dalo se to. pribrala jsem 8kg takze z toho pulku mel malej plodovka placenta tak bych rekla ze sem to vse nechala v porodce. ale ze budu mit takovyho velkyho drobka jsem necekala. ale vubec to na nem neni znat ze ma tolik . plodovku mi potvrdily a za 5 hod. na to jsem porodila bez vyvolani ale za to porad hopsani na mici
Janka | 26. 4. 2011 19:40
@suzane No tak to ti gratuluju,přeji hodně zdravíčka a samou radost z malého.Ale asi sis taky užila.Málo jsi přibrala a takový velký kluk.A co malá na něj??Tak přejdeme do jarňátek,když jsme komplet,ne??
Janka | 26. 4. 2011 19:37
@omik.r No na ty prdíky asi fakt trpíme.Dneska jsem mu musela pomáhat i trubičkou a zítra zajdu do lékárny,prý existují i nějaké kapky.Taky asi budu muset zkoušet,co bude nejlepší.
No tak my taky už koukáme i hodinu a půl vydrží vzhůru.Mladá taky chce jen chovat,mladej zase venku jezdí s kočárem.Pořád kolem něj skáčou a mám strach aby na něj třeba nespadly,nebo se mu něco nestalo.Nejvíc si to užívám,když jsou ve škole.jinak dneska se chtěl jenom chovat,doufám,že si na to nezvykne a bylo to jen kvůli těm prdíkům.
Hele tak jsme komplet,tak přejdem k jarňátkům,ne???
omik.r | 26. 4. 2011 18:26
@suzane Tak vidím,skoro komplet To je krásné holky,maminy.K malému gratuluji,mooc,hlavně zdravíčko a moře lásky.holky,ale máte převahu,samí kluci a já sama samotinká holčičku Ale taky byl veliký,taky sis zkusila že?Takže to byla plodovka a jela jsi?Bez vyvolávání?
suzane | 26. 4. 2011 16:03
ahoj holky po necelym tydnu se hlasim i ja s Paričkem v náručí narodily sme se 22.4. v 1:16 s mírou 4370g a 53cm. je krasnouckej jen trpime hrozne na prdiky a ja si porad nemuzu poradne sednout. ale jsem rada ze uz to mame za sebou :) rodila jsem 5 hodin docela mi dal zabrat ale ne tak hrozne na to kolik mel .
omik.r | 26. 4. 2011 13:12
@omik.r Jani,asi opravdu jen kluci,Viktorka zatím nic.Kamarádka na to vyzkoušela všechno,prý jí zabral jen vyvařit kmín a slyšela jsem i fenykl
omik.r | 26. 4. 2011 13:09
@Blandi.5 Malá je moc hodná,napapká se a bud se dívá,nebo spinká Ale já se cítím unaveně,po procházce venku mě strašně bolí nohy,mám je oteklé,točí se mi hlava,ale v nemocnici jsem měla nízký tlak,tak je to určitě z toho.Jinak jsem v pohodě Ale věřím,že na to je šestinedělí. Jani,někde ses mě ptala co děti?Malá by ji chtěla furt chovat bez peřiny,ale to mám strach a prý furt spí,oni si snad mysleli,že s něma půjde hned ven A co Tvoje děti,jak to berou?Jen je mi jedné věci líto,tolik krásných maličkých věcí nám už není byly jsme moc velicí,tak nevím co Lucky Matýsek?Kolik věciček musela vyřadit i ona???
Janka | 26. 4. 2011 13:06
@Blandi.5 Ahij Blandi,no já jsem po porodu taky fit,jen mě zase trápí únik moči.Ale snad se to spraví.Jinak malej dnes zrovna zlobí,pořád pláče,asi má bolení.No bohužel kluci na to trpí.
1 2 3 4 5 ... 39
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Určitě věnujte čas samy sobě a vašim zájmům. Dopoledne byste skrze Lunu měly být v kontaktu s matkami nebo kamarádkami a vydat se na…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci