Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

čerstvé těhulky = termín duben 2011

Ahojky, chtěla bych se seznámit a pokecat s čerstvýma těhulkama, kteří mají termín porodu v dubnu. Jestli jsi i ty těhulka tak určo napiš :)
Celkem 765 odpovědí Zobrazit jako strom
@LucieK1Moc gratuluji. Hlavně zdravíčko přeji.Snad už to teda máme všechny zdárně za sebou. Jak se po porodu cítíte holky?Já už jsem skoro uplně fit.Jen mě bohůžel trápí hemeroidy.Tak snad jste všechny na tom dobře a miminka Vás nezlobí
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rTy jo,tak to byl teda macek,to sis asi užila porod,co?Hlavně,že to dobře dopadlo.Ta poslední těhule se nějak nehlásí,asi proto,že je tu už sama.Nebo už to má asi taky za sebou.
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1Ahoj mamčomoc,moc gratuluji,úplně vím a to víme všechnyco prožíváš.je to ten nejkrásnější pocit co může být.Ale klobouk dolů,ten byl veliký,to musel být porod.Malá měla skoro 4kg,tak vím o čem mluvím Tak holky,už jsme skoro všechny maminy a myslím,že i ta poslední se za chviku ozve
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,tak se vám konečně po skoro týdnu hlásím s Matýskem v náručí z domova < Matýsek se narodil 21.4.2011 ve 20.38 a měl 4770g a 54cm.... <3 V úterý jsem nastoupila do nemocnice,ve středu proběhla první indukce porodu,která vůbec nezabrala,takže se plánovalo znova na čtvrtek,pokud by to taky nevyšlo,tak mi hrozil císař...ale díky bohu to vyšlo...byla to fakt fuška =-O :'( Ale stálo to za to...měla jsem u porodu manžela,který to se mnou prožíval už od 15.00 odpoledne,a díky němu jsem to zvládla...psychická podpora neuvěřitelná <3 Jsem strašně šťastná...ale vy víte o čem mluvím Přiložím do galerky fotečky...tak zatím páčko...a co tuning-girl.1?????nevíte????
Odpovědět To se mi líbí0
@piskotkowaNo ještě by tady měla být těhulka tuning girl-1,ale nevím jestli je ještě celá.Tak už bys to taky chtěla mít za sebou,co?A co budeš mít víš to?A jméno?Kolikáté,že to čekáš?Tak ti držím palce,ať ti to všechno dobře dopadne.Po porodu přejdi k nám do jarňátek-dubňátek.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky tak tak koukám že jsem tu asi zůstala poslední těhule Dnes mám termín,ale na porod se necítim...asi budu jak slon .Od včerejška chodim do porodnice na ozvy,tak jsem zvědavá jak dlouho tam budu chodit.... vyvolávat mi to nechtěj,prý je lepší když to přijde samo.Tak se mějte,já se určitě ješte ozvu jak jsem dopadla
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneTak to si piš,že je to plodovka.Tenkrát jak mi odteklo trochu té plodové vody tak mi vložka v nemocnici zezelenala.Takže už to asi bude každou chvíli.Takže mělas pravdu,ty nám to tady uzavíráš.lucka už snad taky něco má.Tak ti držím palce,ať ti to všechno dobře dopadne.A drž se!!! .Hele mamky s mimčama,nepřejdeme už do jarňátek-dubňátek???
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte holky. Moc se omlouvám,že se neozývám.Je toho teď tolik nového a krásného.Dnes jsme byli s malým na procházce a bylo to naprosto úžasné <3 Vám, které ještě nemáte mimi u sebe,ale v sobě moc přeji rychlý a relativně bezbolestný porod a hlavně ať jste v pořádku.A pak hudá s porodnice domů a jen samé štěstí
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rdekuji Romčo :) kez bys mela pravdu. kdyz jsem byla v porodnici trochu sem si odebrala ty vody na zjisteni plodovky. a ted jsem si to zkousela na vlozku a ono mi to zezelenalo myslis ze by to bylo plodovka nebo to ma zmodrat? no jeste pockam hodku azkusim to znovu ale bolesti nemam no
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneChudátko naše,moc bych Ti to přála,ale sama vím,jaké to je, když se miminku nechceAle víš,že už to bude co nejdřív,myslím.že to budeš mít nejrychlejší porod z nás,máš prcky brzo za sebou,to máš porodní cesty ještě otevřené.Potom se nám hned ozvi,st víme,že jsme komplet.Přeji ti rychlovku a moc malinko bolesti,za to čekání...Potom nebudeš počítat minuty,ale zjistíš,že nemáš vůbec na nic čas
Odpovědět To se mi líbí0
tak holky ja se hlasim porad cela vcera vecer uz vypadalo ze pojedu ale byly to asijen posliicci chtela bnych strasne moc dneska porodit mam termin a je to krasnej datum protoze muj chlap je 21 . a holka je taky 21. jen jiny mesic a rok tak mi drzte palce
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1tak ja se hlasim taky , v porodnici nic, malej cely ozvy prospal to mela sestra radost. na vyvolani mi rekly to posila gyndar a ze pokud nemam od ortopeda napsany ty kycle tak nemaj duvod mi to vyvolavat. pak jsem jela do poradny , tam mi rekl ze vyvolani urci porodnice (tak se moc nedomluvily) no , jinak malej je hlavickou porad stejne nahore ale pry se mi to muze rozjet kdykoliv kdyz uz jsem jednou rodila a neni to tak dlouho. mam znasilnit pritele ze ten cipek nebo co se to zavadi pro vyvolani obsahuje neco co obsahujou i sperma takze to skusim i kdyz je to proti moji vuli no. ale uz chci aby to bylo co nejdriv. do poradny uz nemam chodit a mam uz jezdit jen do porodnice, tak jsem zvedava jak tohle jeste dopadne. Luci tobe drzim palce a tise zavidim. jak je videt me nemaj duvod vyvolavat driv nez 6 dni po prvnim terminu :( a na bolesti kycel mi rekly ze to k tomu hold patri takze taky super. uz me to vse tak unavuje tak papa
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1jé,další miminko...to je dobře holky,to mám radost
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,tak se hlásím z poradny,zvýšený tlak a bílkovina v moči...přijela jsem jen pro tašku a v 10.00 nastupuji do porodnice.Dnes jen komplet vyšetření a pokud mi nepraskne voda a nezačnu rodit sama tak zítra ráno začnem vyvolávat...ani nevíte jak jsem šťastná a zároveň mám i trochu strach =-O I když už se těším až budu mít malýho v náručí...mimochodem mi pan primář řekl že je dost překvapený že mi ještě nepraskla voda...PRÝ JE MALÝ ÚPLNĚ DOLE NA HRANICI...NO HOLT NECHCE SE MU Takže holky moje mějte se hezky a ty tuning.girl-1 se drž,a normálně požádej o vyvolání....po ukončeným 39tt by ti to měli na požádání vyvolat...no nic mizím,a příští týden páááááá <
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rteda tos mela ukazkovy, a ono se rika ze ten vyvolavanej je o dos t bolestivejsi jak popisujes ty tu bolest.
Odpovědět To se mi líbí0
@JankaJani,vím jistě,že je to naposled
Odpovědět To se mi líbí0
@suzaneAhojte mamče,tak malá měla 51cm a 3950g.Porod vyvolávali,nastoupila jsem den po termínu,tak myslím,že není problém se s doktorem holky domluvit.Ráno v 7hod mi dali tabletu,bolesti začaly tak na 60%,poslali mě na sál.Dali mi tam kapačku v 10.10hod a rozjelo se to,bylo to dost rychlé,ale taky dost silné.tak, tak stihl dorazit tatínek.dorazil,píchly vodu a malá byla tak za 20min na světě.Byla dost veliká,překvapilo to i doktorku,říkala,že jí dala zabrat.Malá se narodila v 10.45hod,takže ty dvě hodinky...myslím si,že se za týden ozvete i vy s uzlíčkem v náručí.Jani,je to tatínek
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rAhoj Romi,no fotky jsou nádherný,řekla bych,že je podobná na tatínka,pokud to na té fotce tatínek je.Tak ještě jednou hodně zdravíčka oběma a užívej si to!!!! Máme to naposled.!!!
Odpovědět To se mi líbí0
holky tak jsem se rozhodla zitra jdu do porodky na ozvy a pak do poradny, tak se zeptam ze jesi neporodim do toho 21. kdy mam termin ze to chci jeste ten den vyvolat, ne ze by to nebylo krasny ale hrozne bolestivy, trpim na kycle jak blazen, pak krece jak blazen nezvednu se pomalu ani ze zidle abych nemela krece , v nocise neotocim jak to boli a tak si je pozadam jesi by to bylo mozny. to uz jinak nejde. ak se vam zitra ozvu co mi rekly
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.rAhojky Romi,moc gratuluji k maličké...je nádherná <3 < Jak já ti závidím :'( My jsme pořád s Matýskem společní jak říiká moje 7mi letá neteř....ale zítra jdem do poradny a na ozvy a už si nechám porod vyvolat,jelikož máme předpoklad porodní váhy přes 4 kila a ukončený 39tt tak na pžádání mi ho musí vyvolat...už fakt trpím a jakýkoli pohyb malýho je pro mě už bolestivý...no a jaký byl porod???a co míry???napiš jsme mooooc zvědavý...už jsme tady poslední s tuning.girl-1 :'(
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme