Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

čerstvé těhulky = termín duben 2011

Ahojky, chtěla bych se seznámit a pokecat s čerstvýma těhulkama, kteří mají termín porodu v dubnu. Jestli jsi i ty těhulka tak určo napiš :)
Celkem 765 odpovědí Zobrazit jako strom
@Janka Ten je hezounký ,drobek maličký,ani bych mu neřekla,že měl přes 3kg Taky se moc těším,úplně mě rozněžnil.Já už chci taky
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka jasnyyy :)
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1 Holky,můžu vás o něco poprosit?Najeďte si na šumperský a jesenický deník,nahoře kolonka miminka z regionu a poslední přidaná mimiska v našem regionu(přidané 7.4).Jsme tam a je to soutěž o nejpěknější mimisko.Můžeme vás poprosit o podporu?Hlasovat můžete každou hodinu.Je to Davidek Harmuth.Děkuji vám předem,za každý získaný hlas. :-[
Odpovědět To se mi líbí0
@suzane takze sme tu my 3 a vy holky si myslim ze to budete mit za sebou a ja budu porad cekat ja uz to uplne vidim. ja jdu do porodnice na ozvy a do poradny v utery tak jsem taky zvedava .
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka to si mela teda rychle.. to zavidim. jj prejdete tam a my vas s holkama dozenem brzo :)
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1 jee Luci kde ses toulala :) ses dlouho neozvala
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka Jsem ještě doma Ale tak snad to bude brzy,jen nevím,nevím,tak rychle bych si to taky přála,jen to máme do porodnice 28km
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.r Romčo vydrž,já myslím,že do příštího víkendu to už budeš mít za sebou.Jestli už nejsi někde v porodnci.
Odpovědět To se mi líbí0
@Blandi.5 Blandi,já tě zdravím,přeji ti a malému hodně zdravíčka a štěstíčka.To nám to vyšlo,máme to ve stejný den i míry podobné.Já jsem to taky měla ŠÍLENĚ rychlé-hlavu jsem rodila už v autě a to do porodky mám 5km.Myslela jsem,že nedojedem.No v pondělí na ozvách mě sestřička upozorňovala,že je změna tlaku(pršelo),že se rozjedou porody.Měla pravdu,Tak přejdem do jarŇátek-dubňátek?
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1 Děkuji za přání,neboj dočkáš se taky.Držím palce,ať ti to dobře dopadne!
Odpovědět To se mi líbí0
@LucieK1 Asi nepomůže nic,až se ji chce,tak se ozvou.Jsem zvědavá co mi zítra doktor řekne,jdu do poradny.Dnes mi řekli v porodnici,že by mě měl poslat do nemocnice asi na vyvolání hned po termínu,ten mám zítra,že se to tak dělá,tak jsem zvědavá
Odpovědět To se mi líbí0
@suzane sex je na h...o!!!! aspoň u nás... :-X Už jsem to vzdala,prostě malýmu se ven nechce a tak mu to příští pátek pokazím a půjdem na to vyvolání Takže kolik nás tady vlastně zůstalo ještě těhulek???
Odpovědět To se mi líbí0
Takže novopečeným MAMINKÁM,MOC MOC gratuluji,a chlapečkům,hoodně zdravíčka přeji...dostalo mě to holky,normálně jsem ty vaše příspěvk obrečela :'( Jak já vám závidím Ale nebojte příští týden se přidám určitě k vám a myslím že né sama...takže holčiny moje ,ještě jednou moc moc moc gratuluji <
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka teda tak ten bude pekne zivej az povyroste ;) kdyz uz ti takhle moc nespinka :) ja si pamatuju ze me mala spala porad byla zlaticko jsem zvedava jak to budu mit ted. ja vam zavidiiiim holkyyy
Odpovědět To se mi líbí0
@omik.r taky by me zajimalo jak to delaj, asi skusim sex ale nebud smutna jeste jsem tu ja kdo taky ceka a ceka a je z toho napalici aspon nekoho tu mam nebo bych si myslela ze jsem divna jako jedina tehule neboj uz taky brzo budem drzet drobky v naruci
Odpovědět To se mi líbí0
@Blandi.5 ty jo ja ci taky jak to holky delate fakt tak to zatim zabydlete na dubnatkach-jarnatkach a my se k vam snad brzo pridame. jsem rada ze si mela pohodovy porod ;) ste sikulky oba :) nezapomen hodit fotecky at ti malyho omrknem :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Blandi.5 Tak to je paráda,holky vy jste šikulky,jak to děláte?Ve stejný den s Janou,skoro stejná váha,chlapečci,no zírám Ale moc, moc blahorřeji i vám,at máte zdravoučké,hodnoučké,mrnousky,at z nich máte jenom radost Holky já nespala opet celou noc,bolesti furt stejné,intervaly po 5min,ale nesílily.Ráno jsem volala do porodnice,malá při tom řádila celou noc.Jeli jsme se tam ukázat,večet jsem měla zase hlen a trochu krve.Tak malá je furt vysoko,čípek na 1,5cm.Už mě to nebaví,furt dokola,jsem z toho unavená
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojte maminy.Já se teda po 5 dnech hlásím spět, ale už né 2v 1 ale sama s malým v náručí. Narodil se 5.4. Vážíl 3400g a měřil 50cm. Porod byl úžasný. Ve 23.30 mi praslka plodovka a malý se narodil 2.35. Takže 2 hodiny i s cestou. Holky malý je krásný a úžasný.
Odpovědět To se mi líbí0
@suzane Holky,děkujeme moc.Dnešní první noc nic moc,skoro do půl noci nezabra.Nevím jestli změna prostředí.Pak usnul spal do 4hod,nakojil se a kolem 5hod usnul do 7hod,zase se nakojil a do teď spí.Jinak je docela hodný,akorát usíná u prsa,to v porodnici nedělal,tak to doufám odbourám.Užívám si to Romčo,vím,že to utíká,jsem z toho taky špatná,ale co naděláme.Tak vám holky držím palečky,držte se.
Odpovědět To se mi líbí0
@Janka gratuluji a přei hodně zdravíčka celé rodince
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme