Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Čerstvé těhulky-porod v srpnu 2010

Ahoj budouci maminky,pokud mate termin jako ja v srpnu,tak nas vsechny ceka leto s briskem a pokud se budete chtit podelit o sve zazitky nebo trapeni budu rada,kdyz budete pisat jsem v 9tt a termin mam stanoveny na 19.8. podle ultrazvuku a zitra jdeme na druhy ultrazvuk,tak jsem zvedava jak nam miminko za dva tydny povyrostlo jsme s pritelem po umelem oplodneni a hned se to povedlo a proto spadam rovnou do skupiny rizikoveho tehu a jsem doma na neschopence,takze jsem pozastavila zivnost a praci si presunula domu do klidu.Delam nehtiky a doufam,ze budu zvladat nejake zakaznice i po porodu jako hezky privydelek
Celkem 108 odpovědí Zobrazit jako strom
BUBBLE moc gratuluji k holčičce....my se jí snad dočkáme příště
MUSCULILUS.M neboj ono to uteče....a pak se nám pochlubíš,co v bříšku schováváš...přála bych ti aby to byla holčička s chlapečkem...to je úžasná kombinace...ale bohužel jaksi nemáme možnost si vybrat a ono se to tam samo nějak vyvrbí mějte se krásně holky a užívejte slunečného počasí...venku je úžasně...pa pa
Odpovědět To se mi líbí0
BUBBLE tak to jsem ráda,že je vše v pořádku a budete mít holčičku.Musel to být určitě zážitek.Já ještě tři týdny musím počkat...chjo Ale tolik by jsme si přáli,aby tam byla holčička a chlapeček.Ikdyž předevčírem se mi zdál sen o tom,že budeme mít dva kluky
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky Tak jsme včera absolvovali genetický ultrazvuk, všechno je v pořádku a na 99% budeme mít holčičku <3 Doktor říkal že je pohlaví jasně vidět :-[
Odpovědět To se mi líbí0
@musculilus.MAhoj holky Dnes jdu na genetický ultrazvuk tak mi držte palce ať to dobře dopadne =-O Doufám taky že nám mimi ukáže co má mezi nožkama protože se už nemůžu dočkat
Pohyby cítím přibližně od 17 týdne a hned jsem věděla že je to ono protože nic podobného jsem dosud necítila a teď je to každý týden intenzivnější <3
Taky jsem ráda že se malé narodí v létě (já jsem taky), je dokonce možné že budeme stejné znamení pokud půjde na svět o něco dřív
Užívejte si jara a samozřejmě těhotenství
Odpovědět To se mi líbí0
Snad veliká vedra nebudou,ale jsem ráda,že se malej narodí v létě a ne v zimě...jsem taky prvorodička,takže jsem si nebyla tak úplně jistá jestli už je to ono,ale lehký šolíchání a tukání už citím pár dní... nejhorší je,že už mi nejsou téměř žadný kalhoty...asi si budu muset co nejdřív pořídit ty pro těhu... jinak se pak všichni určitě ozvěte, jaký pohlaví čekáte vy...jsem zvědavá nejste někdo náhodou z okolí Plzně?? Jinak se mějte hezky a písněte!!! PAPA
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky.koukam,ze plno novinek tady....TERRYTESS ja uz se taky tesim az budeme vedet pohlavi.Uprimne Ti to zavidim,ze uz to vis.A gratuluji k chlapeckovi Tak ja se tesim na teple leto,ale zas az uplny vedra by byt tedy nemuseli,ale myslim,ze nam to bude vyhovovat uz pred porodem,ze bude hezky...hupnem do lehkych saticek k tomu zabicky a juchuuuu... A nemusime se trapit kupovanim zimnich bot o cislo vetsi a jestli zapneme pred porodem zimni kabat...tohle zimnim tehulkam nazavidim...a nemuzou se tolik chlubit briskem jako mi v lete Tak se tady vsichni opatrujte.Uz citite nektera z Vas pohyby miminka? Jsem z Vas co se tyce tehu nejmladsi a prvorodicka,.takze mam jeste chvilku cas,ale na pohyby se tesim,ale nevim jestli je vubec poznam
Odpovědět To se mi líbí0
TERRYTESS: vy už víte pohlaví jo? Jeee vy šťastlivci!! já už se toho 7.4. nemůžu vůbec dočkat... :-S =-O kočárek ještě nemáme kvůli tomu že nevíme co to bude... ale hlavně že jsme zdravý a všechno probíhá tak jak má!! Můj manžel už deseti letou dceru má tak si přeje kluka, nebavilo ho hrát si s panenkama
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,tak se po delší době taky hlásím...všechny výsledky jsou naprosto v pořádku,takže jsem si konečně oddychla...ty nervy...včera jsem byla s přítelem na velkem UZ,kde nám řekli,že mimísek má vše co má mít a je vše OK. A taky má něco navíc...takže čekáme kluka... přítel chtěl sice holčičku,ale po menšim šoku,se začal těšit na chlapečka všem přeju zdravíčko a vše at dobře dopadne!!!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,po delší odmlce zase píšu.Mě už je asi 3.týdny úplně fajn,žádné nevolnosti,hodně se to zklidnilo Jsem ráda Kočárek máme taky už v podstatě vybraný,objednat si ho půjdeme začátkem dubna(chceme jít až po té 2.genetice,až nám potvrdí,že je miminko opravdu zdravé),ať nic nezakřikneme...Ale vůbec se vám nedivím,že některé už ho máte koupený Já už taky pomalinku nakupuju výbavičku,sice hodně věciček mám poděděných,ale stejně mi to nedá,tak si občas udělám radost i nějakou věcí novou Na léto už se moc těším a jestli budou vedra,tak si budem holky chladit nožky v lavoru a po porodu budeme moct nosit jen lehké šatičky,žabky-paráda...já jsem moc ráda náhodou,kdyby bylo pěkně teploučko Opatrujte se všechny a miminka v bříšku taky
Odpovědět To se mi líbí0
My kočárek máme sice vybraný ale ještě jsme ho nekoupily, v sobotu jsme jeli nakoupit pár věcí k obědu a byl s toho najednou mega-nákup dětských věciček prostě jsme neodolali všem těm krásným mrňavým věcem :-[
Trochu mám hrůzu z léta, si to užijem...a to mi kamarádka řekla že letos mají být šílené vedra =-O jen to ne!! :-S
Odpovědět To se mi líbí0
E + M - tak Te tady mezi nami vitam nic nepotesi cloveka vice nez kdyz mu reknou,ze testy dopadly dobre.Ja s tim taky pocitam,ze mi reknou pohlavi,ale ja jdu na ten ultrazvuk az 15.4. Ale je pravda,ze vcera jsme uz koupily kocarek.Ja vim,ze pro nekoho je to jeste brzo.Ale tak je to ta nejvetsi a skoro nejdulezitejsi investice,tak jsme to chteli mit za sebou a ted uz dokupovat ty mene fina.narocny vecicky a malickosti Na miminka se moc tesime...uz aby byl alespon srpen ¨
Odpovědět To se mi líbí0
Jinak jména taky už máme vybrané, holčičku chceme Sárinku a kluka Samuela, 7.4. jdeme na kontrolu to už budeme ve 20 tt tak doufám že už nám řeknou co to bude.. Na triple testech jsme byly 3.3. a výsledky byly na štěstí v pořádku..
Odpovědět To se mi líbí0
zdarvím, jsem tady nová tak se teprve rozkoukávám :-[ Jsem v 18. týdnu a termín máme 12.8. < Zatím je všechno v pořádku za co jsem moc ráda, je to moje první těhotenství tak mám samozřejmě strach...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,tak po tydnu klidu jsme opet nemocny.Ach jo.A pritom papam tolik ovoce jako nikdy pred tim.Jinak vysledky mam v naprostem poradku,takze jsem moc rada. A 15.4. jedeme do Žatce na velky ultrazvuk a tam uz mi snad reknou konecne pohlavi miminek A hlavne chci i v Žatci rodit a pani doktorka mi to pochvalila a muj pritel je taky rada,protoze se tam narodil a budou tam narozeni i nase deticky
Odpovědět To se mi líbí0
Tak už mi je trošku lépe.Byla jsem radši v pondělí u doktorky.Přeci jenom jistota je jistota.Řekla mi,že pouze jeden den si můžu vzít tři paraleny,ale pak už žádný.Tak jsem to radši nechala a nebrala si ani jeden.Hezky jsem ležela.Dělala jsem si čaj s citronem a papala hodně ovoce.A už mám jenom trošku rýmu.A ve čtvrtek jdu na ty odběry,tak musím být fit.
Odpovědět To se mi líbí0
@musculilus.MAhoj to mě mrzí že si nemocná dávej si bacha na tu teplotu, četla jsem že je hodně nebezpečná teplota nad 38, dokonce tam psali že v takovém případě je nutné vyhledat lékařskou pomoc ale osobní zkušenosti s tím nemám...přeji ti aby ses rychle uzdravila
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravim vsechny tehulky,tak me dnes rano skolila nejaka vyroza.Teplota mi vylitla nad 38 a silene me tresti hlava.V lekarne jsem se ptala na nejake prasky a tam mi rekla,ze pouze paralen a jeden .Tak jsem si ho sice koupila,ale nevzala.Pockam do zitrejsiho rana co se z toho vyklube dal a nebo jestli mi bude lip.A kdyztak pujdu k doktorce.Piju zeleny cas s citronem.Nechci brat zbytecne zadne leky.To to radsi vydrzim dneska a zitra uvidime.Nechci miminkum ublizit!Tak jdu odpocivat dale.Paaa
Odpovědět To se mi líbí0
@ahoj, nejsem z prahy, ale rodit budu u apolináře,termín mám 24.8.ale ležet tam budu už od 35tt.,jeden porod tam mám už za sebou a byla jsem moc spokojená.
Odpovědět To se mi líbí0
@giannagjestli si dobře pamatuju tak ve 12 týdnu
Odpovědět To se mi líbí0
@giannagDekuji moc holky za info.Me taky jedna moje zakaznice rikala,ze se na ty vysledky nemam moc upinat a brat je moc vazne.Tak snad budou obe miminka v poradku.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme