Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Čerstvé těhulky-porod v srpnu 2010

Ahoj budouci maminky,pokud mate termin jako ja v srpnu,tak nas vsechny ceka leto s briskem a pokud se budete chtit podelit o sve zazitky nebo trapeni budu rada,kdyz budete pisat jsem v 9tt a termin mam stanoveny na 19.8. podle ultrazvuku a zitra jdeme na druhy ultrazvuk,tak jsem zvedava jak nam miminko za dva tydny povyrostlo jsme s pritelem po umelem oplodneni a hned se to povedlo a proto spadam rovnou do skupiny rizikoveho tehu a jsem doma na neschopence,takze jsem pozastavila zivnost a praci si presunula domu do klidu.Delam nehtiky a doufam,ze budu zvladat nejake zakaznice i po porodu jako hezky privydelek
Celkem 108 odpovědí Zobrazit jako strom
Ahojky!!! Tak se můžu počítat mezi vás termín mám 18.8. těhu jsem poprvé,takže je to pro mě všechno úplně nové...a občas mam i trochu strach,ale určitě nám to všem dobře dopadne a narodí se nám krásná a zdravá miminka... :-[
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli je u těhotných normální když chodí každouchvilku na malou a mají přo tom ještě koliku. Děkuji
Odpovědět To se mi líbí0
@emjee Ahoj vitam te mezi nami.Ja se chystam rodit v Žatci.Ale jelikoz cekame dvojcatka tak se musim hlavne zeptat jestli maji ten kardiotokografický monitor se dvěma sondami,aby mohli odposlouchavat obe miminka najednou.Jestli ho mit nebudou tak budeme muset hledat neco jineho
Odpovědět To se mi líbí0
@cokoladka Uvidis,ze to vsechno zvladnes...tohle je taky moje prvni tehu a pred 14 dny jsme se dozvedeli,ze to budou dvojcatka.jeste ted jsem se z toho nevzpamatovala.Porad premyslim jak to vsechno zvladnu a hned dve najednou...ale mam doma pritele,ktery mi pomuze a maminku mam od nas co by kamenem dohodil,takze vim,ze na to nebudu sama a ty urcdite taky ne.Uvidis,ze se s miminkem brzy sehrajete a vsechno bude zvladat na jednicku
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky,mohu se připojit?Mám termín 6.8.2010 je to naše druhé mimí.Kde budete rodit?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky!! tak se taky přidávám.Je fajn si s někým takhle pokecat Tež budeme mít miminko začátkem srpna.Už se těším moc ale mám někdy období, že se mi chce jen brečet :'( a přemýšlím jak to všechno zvládnu?(moje prvni těhu).Chybí mi taky práce, kterou sem dělala celý život,ale bohužel je rizikova ,tak sem se ji musela vzdát a ted si hledám něco jiného.Ale co mě trápí víc,je že při poslední návštěvě na gyndě mě vyšly špatné výsledky,něco s děložním čípkem,tak bojím bojím... =-O hlavně aby miminko bylo zdravé a donošené.Přeji Vám hezké těhu
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj Hannah ja si myslim,ze to neni brzo.Ja uz mam taky problemy zapnout kalhoty,takze jsem byla predevcirem na nakupu a koupila si nadherny tehu kalhoty a uzasne se mi ulevilo.Nikde me nic netlaci.Jak kdybych na sobe vubec zadne kalohoty nemela.Ale to je hlavne tim,ze cekam dvojcatka,takze to na me bude videt rychleji nez kdybych mela jedno.A v kolikatem jsi tydnu?Ja v devatem.A uz tak unavena nejsem.Ze zacatku to bylo mnohem horsi. uz jsi byla na testech kvuli downovu syndromu?Me to ceka zacatkem unora a mam docela strach co mi budou vsechno delat =-O
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky,
já mám termín 1.8. - zatím. Na ultrazvuk jdu v úterý, tak uvidíme. Žádné nevolnosti, je mi skvěle. Jen bych prospala soudný den
Chodím do práce a zatím jsem přibrala dvě kila. Některé kalhoty mi začínají být těsné. .
Není to příliš brzy???
Moc se na miminko těším
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme