červenec 2011

Zpět na hlavní stránku diskuzí abpetra | 20. 10. 2010 18:50
Celkem 953 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Ráďa23 | 11. 12. 2011 20:52
Ahojíček Holky.-)jakpak se vam a vašim miminkům daři?jakpak rostete? a co zoubky a spinkani v noci? jinak Radušce bude 28.12 6 měsíců,je to prdelka roste jako z vody všem nám děla velikánskou radost,honzík už říka že se moc těši až si sním bude raduška hrát
maates | 12. 8. 2011 15:54
Ahoj holky, tak u nás je také kolotoč pořád dokola, malá má dneska 3 týdny , minulý týden jsme byly u doktorky a měříme už 51 cm a vážíme 3660 gramů. Takže přibírá prý moc pěkně zhruba 400 gramů za týden. Jinak malá pes den spinká, ale v noci se jí jaksi nechce :'( :'( :'( :'( :'( ještě pořád to máme otočené. Malý je také zlatíčko, snaží se mě pomáhat, ale co mě rozčiluje, tak po mě vždycky něco chce, když kojím. Už mám pocit, že mě to dělá i schválně . Jinak na prdíky trpíme taky, mažu bříško pupíkem a co nám strašně pomáhá, tak doktorka mě doporučila Espumisan, tak ten dávám 5 kapek před každým kojením, a je to poznat, je to perfektní, moc malé pomáhá. Jinak fotečky nějaké také hodím do galerky, tak se mrkněte <3 <3 <3 <3
Ráďa23 | 12. 8. 2011 9:25
ahoj holky.jakpak se mate?my se máme dobře,mala roste jako z vody.v utery jdeme na vezeni a mereni tak jsem zvedava jak vyrostla bohuzel uz nekojim nebot ji me mlïcko nestacilo,kojila jsem a jeste prikrmovala ale mlicko uz se mi stratiloabych vam pravdu rekla tak ja kdyz jsem kojila,mala vubec nechtela v noci spinkat,ani pres den stale byla na prsu,a tedka ji dam nabastit usne a po 3 hodinach se vzbudi na basteni kolikrat az po 4,a kdyz nespinka tak haja a chtela by si povidat jinak v noci spinka take pekne usne tak kolem 8-9 a spinka do 2 hodin pak se nabasti a vstane tak v 7 a spinka dal je to zlati.ale na prdiky taky dost trpime střili o 106 tak cvicime a dost pomaha..jinak honzik je take zlaticko,dost mi pomaha,i tatka mam doma 3 zlaticka akorad honzik kolikrat je tvrdohlavy a kdyz mu reknu at neco udela tak moc nechce poslouchat,myslim oblec se,uklid si pokojik a tak...
Bobina1 | 11. 8. 2011 12:43
Ahojky holky,
tak náš Tomášek taky přes den celkem dobře spinká, nají se (kojím, první týden doma jsme mysleli, že má málo, ale přibírá dobře, takže v pohodě ) a když se nají dobře tak hned usne a spinká ( je teda fakt, že ten první týden, co jsme byli doma, spinkal 3h a v noci 4h) teď už se budí tak po 2h, jak kdy, ale poslední 3 dny je to strašný, napapá se, usne mi v náručí a jak ho položím, tak se vzbudí, začne kňourat nebo rovnou plakat a hledá a cucá si ručičky, takže třeba přikládám co půl hodiny.. no ale večer- to se napapá, ale spinkat ani omylem... :-X u prsu ho mám třeba i 2h, než u toho začne usínat a když už to vypadá, že pujdeme spinkat, dáme ho do postýlky, do 5 min. je vzhůru a řve.. :-X tak s ním přítel taky chodí po ložnici a jdeme spát třeba až po půlnoci :'( já malýho neumím večer uspat :'( :'( to musí vždycky taťka a hrozně malýho trápí bříško, prdí o 106 , a někdy se hrozně kroutí a jde vidět, že mu ani to prdnutí nejde tak mažeme bříško a cvíčíme s nožičkama.. už jsem i koupili tu trubičku do zadečku a potom se aspoň vykaká a uleví se mu.. ale je to hrozný, musí mu to dělat taťka :-[ jinak už se konečně na nás začíná dívat první týden vůbec neotevřel oči, pak jen jedno a uplně maličko, jenom aby si toho nikdo nevšiml no a teď je má otevřené často, hlavně když by měl spinkat , večer, když svítí jen lampička a je přítmí ale i přes to, že tento týden bych si ho mohla přivázat k prsu, protože by jenom papal, nebo jestli už je tak rozmazlený a chce být prostě jen u mě..??, a že v noci máme problém s uspáváním, je to naše milované zlatíčko <3 <3 <3 <3 a než se vzbudí, tak přidám pár foteček našeho krasavce <3 <3 držte se maminy
abpetra | 28. 7. 2011 17:26
@maates Ahoj, malá mi v noci taky vůbec nespala a u doktorky jsme zjistili, že mám málo mléka a nepřibrala. Teď jí přikrmuji a je to lepší. Zítra jdeme na převážení tak doufám, že něco přibrala.
maates | 28. 7. 2011 9:41
Holky, já vůbec nestíhám :'( :'( :'( :'( :'( , malá je přes noc vzhůru, a neche spát, to sní musím chodit po baráku, aby neprobudila kluky, navíc s malým musím být vzhůru přes den, takže si nemám ani kdy lehnout. Do toho ještě práce doma, no bude to trvat, než se do toho trošku dostanu =-O . A co vy ? Jak zvládáte ?
maates | 26. 7. 2011 15:54
Ahoj holky, tak 22.7 ve 4:31 se mě narodila Terezka, vážila 3190 gramů a měřila 49 cm, zrovna jsme se vrátily z porodnice, jinak všem moc gratuluji <3 <3 <3 <3
Bobina1 | 25. 7. 2011 11:27
Ahoj holky, tak se nám 20.7. ve 20:05 narodil nádherný Tomášek <3 <3 měl 2,95kg a 50cm. Jak budu mít chvilku, tak sem dám fotečky
Bobina1 | 25. 7. 2011 11:25
Kykuško, no konečně.. gratuluju <
Ráďa23 | 23. 7. 2011 22:34
zlatíčka tak sem uložila pár foteček.-)
Ráďa23 | 23. 7. 2011 22:30
@kykča Tak to kykčo moc gratuluju k narození Toníčka je tak to je hezky ten datum a cas a i ten svatek.-)my teďka jedeme na tyden na dovolenou na chatu mějte se moc hezky a pak až přijedeme tak se ozvu papapa
abpetra | 22. 7. 2011 11:01
@kykča Gratuluji
kykča | 22. 7. 2011 9:40
Ahoj holky,jsem tu jen na skok,ani Vás asi nestihnu dočíst,byla jsem 18dní v nemocnici,porod byl vyvolávaný,Toníček se narodil 13.7 ve 13:07 a to má ještě 13 svátek jsme oba v pořádku,zase se pak ozvu,mějte se krásně pa
abpetra | 20. 7. 2011 18:46
@maates Ahoj, ten Hamiltonův hmat mi dělali taky a myslím, že mi to pomohlo.
maates | 20. 7. 2011 15:42
Bobino, já bych jela, to už není sranda, já byla dneska v porodnici na kontrole a jsem otevřená na 3 cm a dělala mě doktorka Hamiltonův hmat, a říkala, že bych měla do víkendu porodit a když ne , tak jdu 27.7 ráno do porodnice na vyvolání porodu. Ale po tom hmatu jsem začala docela dost špinit, a bolí mě břicho, tak se to třeba rozjede
Bobina1 | 20. 7. 2011 15:15
ahoj holky, tak asi od půlnoci mám křeče v břichu.. v noci to bylo v rozmezí 10 -20 min., tak jsem mýho chlapa poslala do práce, dopoledne jsem si dala sprchu, tak to trochu povolilo, měla jsem čirý výtok, ten už teď ani nemám, ale zkrátily se mi ty křeče od 7 -10min., to už asi nebudou poslíčky, že?? :/ teď jsem mluvila s mužem, že musí zůstat v práci o půl hod. dýl, takže přijede až o šesti, snad tu do té doby neporodím... máme to do porodnice 50km, takže se tam dostaneme nejdřív v sedum, snad to vydržím...mám z té cesty strach :-S myslíte, že už to bude?? :-S bojím se :-S =-O =-O
Bobina1 | 18. 7. 2011 18:59
@maates tady to taky vypadá na bouřku dneska v noci bylo by to fajn, dokud mám doma chlapa už mi to asi nějak začíná docházet a už se na prcka těším, asi jsem nějaká divná, ale zatím mě to pořád nějak nedocházelo a když se mě někdo zeptal, jestli se těším, tak jsem z toho nebyla nějak odvázaná :-[ ale teďka, co mi trvdne a bolí břicho, tak nevím jestli se víc těším nebo bojím stejně mě to nemine, že
maates | 18. 7. 2011 18:33
@Bobina1 Bobinko, mě bolelo břicho už včera asi 3 hodiny, ale nakonec se to uklidnilo, ale dnes mě začíná bolet zase, a jaksi se tu mračí, tak třeba přijde bouřka a pojedeme. Jinak před 14 dny mě říkali, že má malá přes 3 kila, tak jsem zvědavá, kolik nakonec bude vážit =-O =-O . Jinak budu na tebe myslet, byla by sranda, kdyby jsme porodily stejně
Bobina1 | 18. 7. 2011 17:51
Ahojky, já mám termín 29.7. a už od soboty mě trochu tuhne břuško a pobolívá.. dneska mě teda tak nějak bolí celý den tak uvidíme dnes jsem byla na monitoru a na ultrazvuku, Mudr. nic neříkala, tak uvidím, jak dlouho ještě drobek vydrží v domečku malej už má 3kg, tak snad už moc nevyroste ať to zvládnu
maates | 18. 7. 2011 10:24
Já ještě nee, ale od včera mě bolí břicho, tak snad se z toho něco vyklube, ikdyž termín mám až příští týden
1 2 3 4 5 ... 48
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Je dobrý čas vydat se na výlet po krásách naší země, navštivte staré známé, kterým jste to slibovaly. Dopoledne se také poctivě staráte…
Maminka na Facebooku

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci