Maminka.czDiskuze

červenec 2011

Bobina1 11. 8. 2011 12:43:12
Ahojky holky, tak náš Tomášek taky přes den celkem dobře spinká, nají se (kojím, první týden doma jsme mysleli, že má málo, ale přibírá dobře, takže v pohodě ) a když se nají dobře tak hned usne a spinká ( je teda fakt, že ten první týden, co jsme byli doma, spinkal 3h a v noci 4h) teď už se budí tak po 2h, jak kdy, ale poslední 3 dny je to strašný, napapá se, usne mi v náručí a jak ho položím, tak se vzbudí, začne kňourat nebo rovnou plakat a hledá a cucá si ručičky, takže třeba přikládám co půl hodiny.. no ale večer- to se napapá, ale spinkat ani omylem... :-X u prsu ho mám třeba i 2h, než u toho začne usínat a když už to vypadá, že pujdeme spinkat, dáme ho do postýlky, do 5 min. je vzhůru a řve.. :-X tak s ním přítel taky chodí po ložnici a jdeme spát třeba až po půlnoci :'( já malýho neumím večer uspat :'( :'( to musí vždycky taťka a hrozně malýho trápí bříško, prdí o 106 , a někdy se hrozně kroutí a jde vidět, že mu ani to prdnutí nejde tak mažeme bříško a cvíčíme s nožičkama.. už jsem i koupili tu trubičku do zadečku a potom se aspoň vykaká a uleví se mu.. ale je to hrozný, musí mu to dělat taťka :-[ jinak už se konečně na nás začíná dívat první týden vůbec neotevřel oči, pak jen jedno a uplně maličko, jenom aby si toho nikdo nevšiml no a teď je má otevřené často, hlavně když by měl spinkat , večer, když svítí jen lampička a je přítmí ale i přes to, že tento týden bych si ho mohla přivázat k prsu, protože by jenom papal, nebo jestli už je tak rozmazlený a chce být prostě jen u mě..??, a že v noci máme problém s uspáváním, je to naše milované zlatíčko <3 <3 <3 <3 a než se vzbudí, tak přidám pár foteček našeho krasavce <3 <3 držte se maminy
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme