Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

červenec 2011

Celkem 953 odpovědí Zobrazit jako strom
Kde jste všechny? Už jste některá porodila?
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky ve středu porodila moje kámoška krásnou holčičku, taky o 3 dny dřív, tak jsem zvědavá, kdy se bude chtít tomu našemu Prďolkovi máme to ode dneška za 14 dni, tak uvidíme zajímalo by mě, jak je na tom Kykča.. psala, že 1.7. nastupuje do porodnice, dneska je 15. tak jsem zvědavá. Snad je všechno v pohodě
Odpovědět To se mi líbí0
@maates ahojky maates,tak to mě mrzí že ti nohy otykajija to znam taky jsem to mela,ale uvidis uz brzy bude dobre.-)jinak drzim palecky at mas take rychly porod jako ja.-)jinak mala je zlaticko..je hodnoucka..je to nas milacek,,,honzik je moc rad ze ma sestricku,porad by ji chtel chovat.-)jsou to nasi milacci.-)
Odpovědět To se mi líbí0
Kde všechny jste ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, ty vedra jsou hrozné :'( :'( :'( :'( :'( , nohy mě otíkají, nechce se mě už nic dělat, malý vyžaduje pořád pozornost a břicho mám čím dál větší. Už abych to měla za sebou. Těm co rodily upřímně závidím, že už to mají za sebou . Bobinko, nic si z toho nedělej, já byla na kontrole ve čtvrtek a jeli jsme tam v 8 hodin a domů jsme přijeli o půl 4. No já byla úplně hotová, porodnice plná, dokonce se porodní asistentky bavily, že už nemají rodičky kam dávat, vypadá to, že teď přes léto bude všude moc miminek , hlavně abych měla kde porodit
Odpovědět To se mi líbí0
Peti, gratuluju k holčičce <3 to byla taky rychlovka choď sem častěji je mi jasný, že teď s maličkou, respektive se dvěma dětičkama to bude náročnější, ale občas jukni a přidej poznatky a rady.. :) nám, co čekáme (nebo už máme ) prvního mimíse
Odpovědět To se mi líbí0
@Bobina1 Ahojky, já jsem v pondělí porodila holčičku a trvalo to 2,5 hodiny. Byl to můj druhý porod.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,
včera jsem byla na druhém monitoru.. byla jsem objednaná na 12.h., ze špitálu jsem odcházela v 17:15!!!! :-X :-X :-X chápete to??? :-X :-X a to mi neudělali ani ultrazvuk ani mi neměřili tlak... no jako fakt síla... takže ani nevím, kolik Prďolka asi váží no už jsem říkala mýmu chlapovi, že příště půjde se mnou, to je jako mazec toto.. a navíc tam nějaká paní říkala, že momentálně jsou narvaný všechny porodnice v Brně a vzhledem k tomu, jak tam bylo včera narváno na těch monitorech, tak to mají asi všechny ty ženský podobný termín, tak jsem zvědavá, jak to bude ke konci toho měsíce... jestli budem rodit někde na chodbě nebo nevím... =-O :-X :'( :'( a jak je s mimískama?? užíváte si procházky z kočárkem v tak krásném počasí?? nebo teda aspoň tady u nás na jižní moravě je zatím krásně na mě venku možná až moc nejradši bych jela někam k vodě...
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky Bobino, Šimonek je moje druhe miminko, ale já jsem i prvni porod měla celkem krátký, 6 hodin, ale tenhle byl lepší, kratší, menší bolesti, no celkově jiný.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky, moc gratuluju k mimísků <3 <3 a přeju vám, ať jste všichni moc a moc zdraví a drobečci ať jsou hodní mám tady v tom tak trochu chaos, jsou to vaše druhý miminka nebo první??? já jen, kvůli té rychlosti taky bych to chtěla mít tak rychle za sebou my máme termín až 29. ale můj muž říká, že to bude tak o týden dřív... já bych klidně brala i o 14 dní, abysme měli broučka taky už u sebe ale taky bych brala tak rychlý porod jako jste tady měli snad všechny... :-[ :-[ Kykča to už bude mít taky za sebou, u Matýska to asi taky dlouho trvat nebude... tak to už asi zůstávám jen já???
Odpovědět To se mi líbí0
@maates Moc děkuji maates.. <3 tak to už tedy taky budeš m´t každou chvilku tak at to máš rychlý jak já.-)jj zvládáme to dobře malá je zlatíčko dám sem pak nějaké foto.-)jen musím uložit z foťáku.-)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky, diky za gratulaci, jinak ja jsem ještě v porodnici,malý se narodil dnes ráno, tak to zvládáme v pohodě. Ale stejně už se těším domů. Jinak držím palečky všem, které to teprve čeká, ať je vše 0K.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, já vám moooooc gratuluji <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 to je úžasný, že už máte miminka u sebe . Já už to podle doktorky mám taky za pár, tak jsem zvědavá, jsem už otevřená na 3 prsty a čípek mám zkrácený a volný . A jak to zvládáte ?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak já už mám taky miminko, je to kluk, jmenuje se Šimon, měří 50 cm a váží 3,45 kg. Jo, a narodil se dnes ve 4.05 hod. Byla to celkem rychlovka, přijeli jsme o pulnoci a ve čtyři už byl na světě. Všem, co ještě na miminko čekají, držím palečky.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky.chtěla bych vás mocinky pozdravit
včera jsem se vrátila z porodnice.mala se narodila 28.6 ve 2:25 vazila 3900g a merila 51cm.obe jsme v poradku jinak porod byl moc rychly manzel me privezl jen tak tak do nemocnice,prijely jsme ve 2:05 a za 20 minut byla mala na svete <3 je to zlaticko a jmenuje se Raduška <3
Odpovědět To se mi líbí0
Lendulko, Ráďo, jak vy jste na tom??? já jsem včera byla na prvním monitoru, všechno Ok, malej má necelý 2,5kg, tak jsem zvědavá, kolik nám přibere, než se mu bude chtít za náma
Odpovědět To se mi líbí0
Kykuško, myslím na vás
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,tak já zítra nastupuju do porodnice a už tam budu zůstávat,porod se bude vyvolávat,prdelka je moc malinkej.Tak Vám přeji rychlý porod a zdravé miminka Já se pak ozvu až budeme doma Mějte se krásně
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky kdepak všichni jste?
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča jj mame stejny termin s lendulkou a stale ani jedna tak ktera pujde prvni?
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme