Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

červenec 2011

Celkem 953 odpovědí Zobrazit jako strom
@kykča ahoj kykčo,dnes jsme ho ani moc neoslavily,nebot tu prselo pocasi na prdzitra ho vezmu na nejakej pohar nebo nejakou velkou zmrzku.-)jdem zitra na ty hasice tak uz se moc tesi.-)take bych si prala jet do nemocnice a myt malicky v naruci a honem k rodine aby jsme byly vsichni spolu ale vim ze brzy uz to prijde.-)
Odpovědět To se mi líbí0
Jo a Lendulko,jak jste se nakonec dohodli na tom jménu?
Odpovědět To se mi líbí0
Lendulko,tak at se ten prdolka v tobě kouká trochu pohnout Už nás tady s Rádou máte navnadit s mimískama a nic No jedno mimčo už tady máme Přeji Vám holky,at to na Vás o víkendu přijde a mimískové budou chtít na svět Já taky malou přenášela,ale nevyvolávali mi jí,přenášela jsem 8dní,tak ted mě to asi čeká taky,když to u Vás vidím To máš pravdu s tou předpovědí,ono jim to taky nevychází Holky,já tady o víkendu nebudu,tak kdyby jste rodily,tak Vám moc držím palečky,at to máte rychlé a hlavně at jste v pořádku vy i broučáčcí
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jak je v pátek? Podle předpovědi mělo být dnes zataženo a chladno, a tady je krásně, sluníčko a teplo, tak to nějak netrefili. Jinak na prcka můj dnešní termín nijak nezapůsobil, dál si hoví spokojeně v břiše a nemá se k tomu mě opustit, prevít jeden. V úterý jdu na monitory a na kontrolu, tak uvidím, co mi doktorka řekne, nebo jestli se to do té doby ještě nějak nepohne samo. Ale já už přenášela minule malou, tak tomu celkem ani moc nevěřím. Nu nějak to dopadne, v nejhorším půjdu opět na vyvolání, zase tak strašné to nebylo. V deset dopoledně mě zavedl doktor prášek, ve dvanáct mi praskla voda a Domča se narodila přesně v 16.00 h., takže celkem krátký porod. :-[ Jo, a o těch vedrech příští týden jsem taky slyšela, ale uvidíme, oni to občas taky netrefí. Tak se holky mějte, zase se ozvu.
Odpovědět To se mi líbí0
Rádulko,hezky oslavte Honzíkův svátek a držím ti palečky,at jedete o víkendu do porodnice také jsem to četla,že v úterý má být až 32 stupňů,tak doufám že to ještě změní
Odpovědět To se mi líbí0
@maates ahojky maates..tak drzim palecky kdyby to prislo at jste hlavne oba v poradku ja jsem tedy na prst a ze je velky nalez a mam cs7-8.a miminko se drzi
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča ahoj kykčo.-)taky bych to chtela mit za sebou a docela jsem pocitala s tim ze me tam dnes nechaji a vyvolaji ale tech par dni uz vydrzime..kykco moc dekujeme za pranicko k svatku jsi hodnoucka.-)jj s honzickem to zitra oslavime.-)je detsky den kdyz nebude prset tak by jsme se na nej jely mrknout.-)ale jinak v sobotu je hasicska soutez tu honzik moc rad,tak se pujdeme podivat na tatku a nase dobry kamarady a budeme drzet vsechny palecky..manzel ma nocni tak je na telefonu kdybych mu volala..ale radsi bych aby me to chytlo nejaky den rano nebo odpoledne.-)
Odpovědět To se mi líbí0
@Werýk Moc gratuluju k narozeni Radima at hezky roste a dela samou radost a je zdravi < krasny porod jsi mela,kdyz sem cekala honzika tak 3dny injekce a pak 14 hodin na sale.-)tak doufam ze tedka to bude rychly
Odpovědět To se mi líbí0
@Lendulka01 ahoj lendulko..tak jsme na tom stejne..ale me doktori rekly ze je velky nalez takze muzu kazdou chvili jet..mam prijet v pondeli tak jsem zvedava jestli vydrzim
Odpovědět To se mi líbí0
Matýsku,určitě bude vše v pořádku,neboj!!!! Oni jsi ty naše prdelky řeknou správně,až budou chtít mezi nás Tak tady všichni tiše závidíme Werýkovi rychlí porod tak jsem zvědavá co čeká nás Jinak holky,příští týden mají být nějaké vedra to jsi dáme =-O Bobinko,tak jdeš příští týden na monitoty,já jdu v úterý,no už se nám to pomalu krátí Jedno mimísko už tady máme,tak ted Ráda s Lendulkou A Werýku,dej zase vědět jak se Vám vede
Odpovědět To se mi líbí0
Werýku, gratuluju k maličkému to byla ale rychlovka taky bych to chtěla mít tak rychle za sebou Matýsku, snad bude všechno v pohodě, ale zase budeš mít třeba drobečka dřív u sebe Kykuško jsem ráda, že Tě ještě pustili domů Já jsem byla na kontrole 17.6 a bylo všechno v pohodě, na další jdu 30.6. a to zároveň i na první monitor, tak jsem zvědavá, jak my tam dopadneme.. mám takový pocit, že se ti vaši mimísci nechtějí nechat tahat v těch vedrech, tak vám to ulehčují tak jsem zvědavá, jak na kontrole dopadnu já...
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Kykčo, dneska jsem 35 + 3 , takže snad to nebude tak hrozný. Uvidíme, jak dlouho vydržím , jinak Werýku já se také přidávám ke gratulantům a tiše závidím takový rychlý porod, doufám, že u mě to bude také takové
Odpovědět To se mi líbí0
No ahoj werýku,po takové době se ukážeš a už s tím že máš mimíska Moc velká gratulace!!!!!!!!!! hlavně že jste oba v pořádku tak tady máme prvního chlapečka,to je krásný!!!!!!!!!!!Matýs bud ráda,kdyby ti to šlo takle rychle,dva týdny je ještě čas a to už jsou porody uplně normální,dyt to už budeš přes 35tt,né?Jinak já s malou byla jakou dobu otevřená na tři prsty a přenášela jsem,tak uvidíš,ale mě to dr. s malou vždy říkal že zachvilku můžeme přijet zpátky a tak,no a nakonec jsem přenášela,ale já bych jsi to s tebou vyměnila,já už bych odrodit hrozně chtěla jinak hlavně že jste Matýs v pořádku a když miminko bude chtít na svět dříve,tak určitě bude vše v pořádku-neboj Jinak Rádulko s Lendulkou,vy nás tedy napínáte Rádulko,tak to zítra asi ještě oslavíš s Honzíčkem svátek,co Jinak mu přeji vše nejlepší k zítřejšímu svátku,kdyby tě náhodou manžel odvezl večer do porodnice
Odpovědět To se mi líbí0
@maates ahoj holky, tak já jsem přes všechny potíže a pobytyí v nemocnici 16.6. ve 22:40 hod. porodila chlapečka Radima s váhou 2970g a 47cm, už jsme doma a spokojení malý se narodil 35+2tt takže nemějte obavy.... Je to naše hodný zlatíčko, vůbec nepláče porod jsem měla strašně rychlý, jako prvorodička... ve 2Ohod. mi praskla voda, po 21hod. jsme dorazili do porodnice a celý porod trval 20min.
Jsem ale ráda, že je to zay námi!!!!! Dnes jdeme poprvé na kontrolu k dětskému obvodnímu lékaři tak jsem zvědavá co nám poví
Mějte se všichni moc hezky.....
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem doma, jsem na 2 prsty otevřená a doktorka v porodnici říkala, že s největší pravděpodobností do týdne porodím. A to mám termín až na 26.7. :'( :'( :'( :'( , ale co se dá dělat, předepsala mě magnesko 3 x denně po 2 tabletách na zklidnění dělohy, tak se uvidí, jestli to pomůže
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj Ráďo, tak to jsi na tom skoro jako já, mám termín zítra, příznaky žádné a doktorka v úterý na monitorech říkala, že mám přijít zas v úterý, že to zatím nevypadá. Nu už se vidím, jak opět přenáším.
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky tak jsem doma,delaly mi monitor a rekly ze mam prijit v pondeli zase na monitor,ja uz to chtela mit za sebou :'( tak snad do pondelka to prijde
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, mě od včerejška docela dost bolí břicho, ještěže jdu dneska na kontrolu a doktorka se na mě podívá . Jinak Ráďo budu na tebe myslet, pak dej vědět. Kykčo, jsem ráda, že ti to tak dobře dopadlo, a že můžeš být s malou <3
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Moc děkuji kykčo napíšu zitra a kdyz si me tam nechaji moje sestra vas bude na mamince informovat moc dekuji...papa
Odpovědět To se mi líbí0
Rádulko,držím ti moc palečky !!!at vše dobře dopadne a máš to brzy za sebou A zítra napiš,jestli tě ještě pustí Budu na tebe zítra myslet!!!!!
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme