Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

červenec 2011

Celkem 953 odpovědí Zobrazit jako strom
@maates ahoj maates,ja take doufam ze to budu mit brzy za sebou,zatim to jeste neprislo zitra mam byt v nemocnici v 7,30 na monitory doktor rekl radsi sebou tasku...tak si ji vezmu.musim uz jet v 6 autobusem abych tam tak v 7 byla..a vezmu si sebou ten batoh..treba me ale jeste pusti domu
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Ahoj kykčo jsem ráda že ti to dobře dopadlo,že budeš s malou doma..2,5kg to je pekny kikco potom to dozenete.-)hlavne zdravicko... nu ja jsem zvědavá kdy to u nás nastane nebot si kolikrat rikam hlavne abych poznala bolesti..
Odpovědět To se mi líbí0
Tý jo holky,tak já z těch doktorů mám už fak dost Dobře to dopadlo nenechala mě v nemocnici,ale minulý týden mi řekla že s největší pravděpodobností v úterý nastoupím a ted zase jináč,už jsem z toho všeho jalová,ale samozřejmě jsem ráda,můžu jsi zítra jet pro mého broučka já už se na ní tak těším a zbytečně jsem jí tam nechávala,no já už chci porodit,takové strašení pořád-at jdou do háje Prý mám malé miminko,ale trošku zase nabralo,tak mě tam nenechala,prý budem rádi,když bude mít 2,5kg až se narodí,ale bůhví jak to nakonec bude už at nestraší,doktůrci jedni !!! Tý jo Rádul,tak u Vás už se něco začíná dít,to je krása <3 No jak píše Matýs,závidím Jinak já jdu v úterý na monitory
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča Kykčo, fotečky jsou nádherné a moc vám to na nich sluší <3 <3 <3 <3 <3 . Jak jsi dopadla na té kontrole ? Pořád na tebe myslím, a čekám, kdy napíšeš
Odpovědět To se mi líbí0
@Ráďa23 Jé ty se máš, celkem ti závidím, také bych to už chtěla mít za sebou. Já jdu také ve čtvrtek na kontrolu do porodnice na monitory, tak jsem zvědavá, co se dozvím nového
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky,tak dnešní kontrola u doktora:poslal me ve čtvrtek na monitor do nemocnice,a rekl jeste:ze mam velky nalez,ze do ctvrtka muzu porodit,kdyby prisli bolesti hnedka jet abych neporodila po ceste tak si myslim ze tenhle tyden to bude,tedka dovarim a pujdu si chvili lehnout je mi nejak divne takova slaba
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, tak jsem byla dnes na kontrole a monitorech, od minule žádná změna, termín mám v pátek, tak jsem zvědavá, jestli se to nějak pohne. Teď nemají být žádná vedra, ale o tom červenci jsem taky slyšela, tak uvidíme, jak to nakonec bude.
Odpovědět To se mi líbí0
Tý jo,takže ti to takle dlouho vyvolávali,jo?No to mi ani neříkej Jinak holky už je nová předpověd na červenec,takže od 10července už mají přijít letní teploty ach jo,to bude něco už mám z toho depky =-O bojim,bojim tropů
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča jj pisnu kykčo.třeba ješte nakonec budu přenášet jeste ze nejsou takovy horka ze se to da vydržet..ale nohy natekly mam jako blazena zada boli..jj verim ti kykco ze je ti smutno bez maleale potom uz budete jen a jen spolu a bude dobře <3 me bude taky smutno bez Honzikatak doufam ze me to chytne doma,i kdyz honzika mi tri dny vyvolavaly a 4 den se narodil,3 dny pichaly injekce a honzik se drzel zuby nechty =-O a pak porod 14 hodin...
Odpovědět To se mi líbí0
Písni Rádulko,jak jsi dopadla,já pak odpol.taky písnu co a jak,protože i kdybych tam zůstávala,tak jsi půjdu dom pro věci,tak pak písnu Rádulko mě je tak smutno bez malé a to je den u babičky,já jsem na ní fak taková závyslačka Nejsem zvyklá jí někam dávat,jsem pořád s ní a pak když takle něco přijde,tak to nesu hrozně Jinak brouček to prý nese zatím dobře,tak uvidíme
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča jj kykčo já tě chápu.-)take si rikam aby to na me prislo a sla jsem za 3 dny domu a byla s rodinou manzel si taky bude brat dovolenou az po mem porodu,honzik bude u babicky..bude mi i tech par dnu smutno bude mi to pripadat jako dlouha doba :'( ale zase potom budeme vsichni spolu a bude nam dobre...kykco drzim palecky at to dobre dopadne ja zitra pisnu dopoledne az prijedu od doktora jedu tam hnedka brzy rano at jsem tam prvni nebot kdybych tam sla dele tak o mnoho dele jdu domu
Odpovědět To se mi líbí0
To ti věřím Rádulko,že už to chceš mít za sebou Jinak jestli jsi mě tam nechají,tak doufám že mě to vyvolají dříve,protože bych tam ted měla ležet nejméně týden a to budu bez malé a pak bych tam zase ležela znovu,už nechci malou nikam dávat a nechci zase,aby jsi ted zbytečně manža bral dovču,chci aby jsi ji šetřil až budeme všichni s polu
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,jakpak dnes bylo?kykco moc krasne fotečky,moc vám to všem sluší!!! jinak holky jeste si rikam buhvi jestli nebudu prenaset nebot mam napsanej jenom jeden termin porodu nu jsem na to opravdu zvedava,uz bych to chtela mit za sebou a mit u sebe zlaticko a byt vsichni spolu <3
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji Rádul Jsem zvědavá,jak zítra dopadnu,jdu tam až odpoledne okolo půl druhé,tak to budu dopol.pěkně nervozní
Odpovědět To se mi líbí0
@kykča KyKčo držím palečky aby ti to zitra dobře dopadlo,a pustily te domu k malej
Odpovědět To se mi líbí0
Děkuji Bobinko,no u mě to asi zas tak rychle nepůjde Jestli zítra nastoupím,tak by mě týden dávali injekce,aby mimísek nabýral a teprve potom,když by to nezabrallo,tak by mi to vyvolali,ale to už Rádulka bude mít určitě odrozeno a malého mrňouska doma No uvidíme,třeba mi nakonec ten zítřejší ultrazvuk dopadne dobře a nebudu muset do žádné nemocnice Já ted dělám gulášek mužíčkovi
Odpovědět To se mi líbí0
Ráďo, uvidíš, třeba nakonec budete mít s Kykčou miminka zároveň
Odpovědět To se mi líbí0
Kykuško, krásný fotečky <3 máš malušký břůšek.. a pěkný tetování myslím na Tebe, ať Ti to zítra dopadne co nejlíp, a když, tak už budeš mít broučka u sebe a budeš vědět, jak na tom je
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky Tak jsme jsi udělali hezký víkend,byli jsme s manžou na véče a udělali jsi celou sobotu pro sebe akorát jsme od babičky přijeli bez malé zítra bych měla jít do té nemocnice,tak tam zůstala,no třeba nakonec zítřejší ultrazvuk dopadne dobře a nikam nepůjdu,to bych jsi pro broučka hned jela moc mi schází,je tu takové smutno Jinak Rádo,to to tedy uteklo v pátek už máš termín Tak to může přijít každým dnem U nás je dnes taky příjemně,chvilku svítí sluníčko,chvilku je pod mrakem a fouká větřík,takže paráda Jinak už mám fotečky z toho focení v těhu,je to focené před 2 týdny,tak je hodím do galerky
Odpovědět To se mi líbí0
ahoj holky.-)u nás je taky fajn počasíčko,svítí sluníčko a fouka větřik je fajn.-)jj holky take vam to utika,ja mam vecicky pripravene termin mam v patek rychle to uteklo,zitra jdu k doktorovi tak jsem zvedava co mi rekne jestly uz me taky posle na monitor.uz aby tu s nami bylo miminko,uz se moc tesinkujeme <3
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme