Chování dítěte v přítomnosti tatínka...

Zpět na hlavní stránku diskuzí Veruska84 | 14. 1. 2012 19:46
Ahoj maminky, nevím, jak bych jinak nazvala tuto diskuzi, ale fakt mě zajímají vaše postřehy a rady. Jde mi o to, že moje dcerka (2 a 1/4 roku) jakmile je tatínek doma, chová se jak rozmazlený fracan. A to fakt doslova. Když není taťka doma, malá si pohraje, vše co ji řeknu splní, když je např. večer na pivku, lehne si a jde spinkat. Jakmile je taťka doma (jelikož ma 12hod směny, tak je doma co druhý den), tak je vzteklá, schválně rozlívá pití, křičí na mě, jde s ním doslova i na záchod a večerní spaní je fakt něco na moje nervy. Pořád volá, že chce čůrat, kakat, je blbě přikrytá apod. Prostě jde mi o to, jestli je to normální. Je fakt, že manžel ji dovolí vše, nedá ji na zadek (což mě klidně odsuďte, ale když vyloženě schválně něco dělá a je na to vícekrát upozorněna, tak ji na ten zadek plácnu, je na svůj věk celkem vyspělá, takže chápe moc dobře co se smí a co ne). Takže tím pádem když je doma, jsem věčně vytočená, furt po ní řvu atd. A manžel to nemůže pochopit, že když není doma, tak je fakt zlatíčko. Máte to někdo doma podobně? Předem díky za odpovědi.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
daninka1 | 3. 2. 2012 21:44
Ahoj tak vidím, že v tom nejsem úplně sama. Náš kluk 2,5 roku je totéž. Manžel pracuje také 12ky někdy má i 3 dny volna a když je doma já neexistuju. Prostě táta musí dávat na nočník. Já to asi neumím nemůžu oblékat, vše táta jinak je vztek :-X . Táta dovolí to a to a když příště se zakáže tak je vztekání. My když jsme sami tak je většinou vše ok, stačí říct se to nedělá a dá pokoj. A nejvíc mě vytáčí, že snad nechce malý pochopit, že je táta v práci a během několika minut pořád říká táta. Ale večer před spaním jsem zase dobrá já .
U nás se to naštěstí ze strany táty zlepšuje, sem tam už dá na zadek, když už je vytočenej a trochu se už snaží zvíšit hlas, ale to to trvalo. Ale on nemusí mu nic moc říkat protože si pořád hrají (táta je téměř také jako dítě ve 30.)

Zatím čau
Very | 20. 1. 2012 4:58
Veru,, to znáááááááám, a řeknu ti na rovinu: že dokud taťka nepochopí, že i on musí "vychovávat" a ne být jenom furt za toho hodného, lepší to nebude. Víš co? buď v klidu, nerozčiluj se, nezakročuj...nech malou jemu na starosti, a někam jdi nebo si zajeď...ať vidí, jaké to je, být s ní doma...ať si poradí...přesně toto sem udělala já...dneska (David bude mět 3 roky) už můj sám moc dobře ví, že vychovávat musí taky on, a ne furt jenom přehlížet, co děcko dělá....a že musí i plácnout po prdeli a tak...nebo zakřičet.....Nejlepší rada na to je, nechat tatínka v tom řádně vymáchat..samotného....ať si to zkusí...on pozná, jaké to je, ...nejhorší je ale to, že pokud furt bude on jenom ten hodný a hodný a nejhodnější...doplatí na to velice škaredě. Děcko ho nikdy nebude poslouchat, nikdy k němu nebude mít respekt, a vždycky se při něm bude chovat jak malý smrad....
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Radostný pocit, s nímž se dneska probudíte, si hýčkejte a radost si nenechte ničím zkazit. Po příjemném dni, kdy se vám bude dařit…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci