Chůvičky

Zpět na hlavní stránku diskuzí VercaKK | 21. 12. 2013 13:51
Ahoj holky, prosím Vás, poraďte. Kdokoli by měl zkušenost s nějakýma chůvičkama, dobré zkušenosti, špatné zkušenosti, tipy a nápady, můžete mi poradit? Právě vybíráme :)
Celkem 5 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Gabi.x | 21. 5. 2014 20:12
@Baciss Takže se to pohybuje tak nějak od 2 do 4 tisíc? Když chci takovou normální chůvičku, ok, ok, to se mi hodí, to jsem potřebovala vědět. Jinak se mi v mysli něco plete, že kámoška měla Babymoov a byla spokojená VerčaKKK, takže toho bych se nebála, nebo třeba holky, co tu píšou se ještě nějak vyjádří, uvidíš no.
Baciss | 5. 4. 2014 21:06
Ahoj Veru (VercaKKK), mně přijde docela dobrá ta kombinace chůvička+monitor dohromady. Pokud nevyžaduješ obousměrnou, tak se vejdeš do 4 000,- (klasickou chůvu tak do 2000). Vím, že známá měla Angelcare AC401 a byla moc spokojená.
Novka2 | 6. 3. 2014 7:16
Bratránek třeba měl tu videochůvičku, byli s ní spokojení, ale říkali, že ten obraz není až tak kvalitní, že by možná spíš stačila nějaká klasická kvalitní chůvička, na druhou stranu i špatný obraz je nějaký obraz.
xTerka01 | 25. 2. 2014 20:56
Nám se osvědčily (vlastní zkušenost a zkušenost od příbuzných) chůvičky od firmy Luvion. A navíc ještě k tomu Luvion je dobrý, že se dá dokoupit přídavná kamera, což není k zahození.
Junka87 | 8. 1. 2014 17:21
Ahoj Veru, my jsme také vybírali, nebylo to nic lehkýho, chtěli jsme s manželem vybrat dobře, ale nakonec i po radách od známých a takhle jsme objednali ze stránky detske-chuvicky.cz. Mají tam velký výběr, různé značky, různé typy a nejen chůvičky, cokoli pro prcky, ale i pro celou rodinu. Tak zkus juknout tam. I dodání zboží bylo z této stránky rychlé, takže jsme byli spokojení, snad budete také. Přeju hodně štěstí při dalším výběru.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Už dlouho se cítíte svázaná pracovními i domácími povinnostmi, které se na vás odevšad valí a nedají vám ani chvilku spočinout? Přesto…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci