Císařský řez

Ahoj holky, pravděpodobně budu mít plánovaný císařský řez protože se naše malá pořád neotočila a v bříšku leží úplným koncem pánevním tak se musím rozhodnout ve které porodnici si nechat udělat císařský řez a přemýšlím o Domažlicích anebo FN Lochotín v Plzni... Máte někdo zkušenost - s císařským řezem plánovaným nebo rozhodnutým akutně během samovolného porodu v těchto nemocnicích? Zajímalo by mě, kde mohl být tatínek dítěte - zda u matky nebo alespoň hned po narození u miminka? Rodili jste ve spinální nebo celkové narkoze? Kdy vám mimčo poprvé přiložili a jak to pak bylo dál? Přinesly vám ho na kojení na JIP? Případně kolik jste platili poplatek za přítomnost otce u porodu.Budu vděčná za všechny zkušenosti.
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
| 1. 12. 2013 20:51
@ a to jsi rodila v domazlicich?
Very | 11. 8. 2010 10:05
Ahoj ahoj . Taky sem rodla císařem....... měla jsem spinál.... dávají ho radši, že je to šetrnější k dítěti i matce...nicméně se po něm musí ležet 24 hodin, po celkové narkóze jenom 12. S kojením nevím...malý musel do inkubátoru a na ATB...takže sem kojila až později. A na JIP sem nebyla....mně pak odvezli hned na normální pokoj na šestinedělí. JInak sem chodilacelkem brzy a v pohodě bez problémů, mě to moc nebolelo.......ale to je individuální samozřejmě. Jenom po císaři se nesmí brzo cvičit....tak jako po klasickém porodu. Můj u porodu přímo nebyl..ale by ve vedlejší místnosti.....kde se mohl dívat okýnkem. Ale to už je na každé nemocnici, jak to mají zařízené oni. Když malého "vytáhli" a šli umývat....mohl tam byt můj chvilku s nima....a vyfotit si ho...... pak zas musel odejít..aby udělali různá vyšetření a tak...ale za mnou mohl hned, a na druhý den kdykoliv i na novorozenecké,kde byl malý v inkubátoru.
| 11. 8. 2010 9:54
Rodila jsem císařským řezem 29 července.Vše se rozhodlo na poslední chvílí, měla jsem spinální narkozu.Vše bylo rychlé.Já jsem měla přítele u porodu nektré nemocnice povolují tatínka i u císaře vše se určitě dočteš na web stránkach porodnice kde chceš rodit.My jsme platili 660 kč jako poplatek.Jinak po porodu si mažu jizvu měsíčkovou mastí na doporučení lékaře,porodníka.Mám ji opravdu hezkou.Ničeho se neboj bude to rychle a v klidu,hlavně se neboj.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jak je to dlouho, co jste viděla film „Bezstarostná jízda“? Vzpomenete si ještě, jaký pocit to ve vás vyvolalo? Jestliže ve vás dřímá…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci