Maminka.czDiskuze

Císařský řez-zklamání?!

Bobeška 21. 10. 2009 12:40:56
Ahoj maminky, tak já mám jedno dítko a kvůli zdravotním problémům jsem věděla od začátku těhotenství, že budu rodit císařským řezem, takže mě nic nezaskočilo. Ale nebylo to tak pohodové jak jsem si myslela, protože jsem nevěděla jestli ten můj problém vydrží počkat než se malá narodí, ale naštěstí jsem neměla žádné komplikace jen jsem byla hrozně moc hlídaná. Nastoupila jsem na rizikové skoro tři týdny před termínem jelikož mi řekli, že je malá větší a byl by problém kdybych začala rodit normálně. Druhý den jsem měla jít hned ráno jako první, ale musela jsem dvě hodiny čekat, kvůli akutním případům. Pak jsem byla konečně na řadě, napíchli mě na počtvrté do zad (epidurál) a můžu říct, že to není vůbec nic hrozného, sestry si se mnou povídaly a vtipkovaly než začala anestezie působit a pak po malé chvilce se narodila naše princezna. Po ošetření pediatrem jsem si ji sice nemohla pohladit, ale ukázali mi ji a i když jsem ji viděla pak až další den určitě bych ji poznala, takže jsem neměla pocit, že by mi přinesli jiné miminko. Manžel se po porodu na ni šel podívat na novorozenecké jak ji umývají a ošetřují a mohl ji při tom vyfotit. Já byla 24 hodin na JIP, kam mi ji nemohli přinést, ale snažila jsem se alespoň odstříkat trochu mléka a to mi také pomohlo při nastartování laktace, takže jsme neměli problém ani při prvním přiložení k prsu. Já vím, že jsem na to byla připravená a není to takový šok, ale kdyby vás od začátku těhoteství někteří doktoři strašili, že se nemám na mimi ještě moc těšit a při prvním ultrazvuku mi doktorka řekla, te to s tím těhotenstvím teda nevypadá, tak je úplně jedno jak porodíte, ale hlavně že vůbec porodíte a narodí se zdravé krásné miminko.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme