Maminka.czDiskuze

Cítím se osamělá a hledám kamarádky

Mamísek. 28. 7. 2011 9:44:00
Ahoj Míšo, snažila jsem se odpovědět na Tvůj poslední vzkaz, ale jaksi to nejde....jdo ho pouze označit za nevhodný Já a ranní ptáče? To ano, z donucení. Normálně chodím do práce až na 7. hodinu, dřív to s dětmi nestíhám, ale když má taťka volno, tak si je někdy nechává doma a to pak jezdím už na šest, abych toho co nejvíc nadpracovala mohla si to zas vybrat třeba když je pěkně a chceme se jít koupat. S tím kočárkem tě chápu, muselo bý nepohodlné kolo pokaždé sundavat. Tento problém bychom u nás neměli, my totiž nemáme výtak, pouze schody dolů do sklepa nebo schody nahoru do bytu . Teď jsem měla trochu méně času. Naskytla se nám taková možnost koupit si malý domeček, ono to vlastně není domeček, ale chata, ale na nádherném místě, jenže výměnou za trochu drsnější bydlení. Tak jsme to řešili. Znamenalo by to totiž prodat již zrekonstruovaný byt a skoro za stejnou cenu (nebo o malinko levněji) koupit tu chatu. A tam samozřejmě opět předělávat, aby se tam dalo bydlet na trvalo pohodlně....Tak jsme to tak řešili a řešili....nadchlo nás to tam, ale jak se zdá, je tam trochu problém s vodou, tak to teď zjišťujeme. Nejspíš to na té vodě zamrzne a nic z toho nebude. Alespoň se tím vyřeší naše dilema, zda se vzdát bytu, který jsme si sami svépomocí opravili a vypiplali během tří let z vybydleného hnusného byťáku, života ve městě v dosahu všech služeb, kvůli nádherné přírodě. čistému horskému vzduchu, úžasné zahradě a bazénu....a taky topení na tuhá paliva a možná v zimě zamrzající vodě (to právě řešíme)...takže asi tak. Dneska beru holky domů po obědě a zítra už do práce nejdu (tak asi nenapíšu, protože doma mi internet funguje jak kdy, je to šmejd), od rána budu péct koláčky. Toť pro dnešek vše. Papa. Mamísek
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme