cucání palce

Zpět na hlavní stránku diskuzí 18peta18 | 15. 7. 2010 10:32
Ahoj holky,mám 6ti letou dceru a od narození si cucá palec,dudlík nikdy nechtěla.Nejdřív mi to přišlo normální,říkala jsem si,nechce dudlík,tak si prostě cucá palec.Ale najednou jí byl rok a ona si ho cucala vesele dál.Zkoušeli jsme co kdo poradil,nejdřív pepř na prstík,jenže ten si pečlivě očistila a prstík byl opět v puse,pak pokapat citronem,to olízla a přišla za mnou že chce "etě",takže účinek opačný,má ráda vše kyselé .Pak přišel na řadu hořký lak na nehty,vydržela ho cucat 10 minu a šklebit se u toho,ale pak hořkost zmizela a ona měla svůj dokonalý paleček.Také jsem za ní měsíc chodila a "nenechala" jí palec do pusy strčit,stejně ale při únavě a usínání byl v puse.Zašli jsme s tímto problémem za zubařkou,řekla nám že se jí rozjíždí patra-prostě když zkousne,nemá zuby u sebe.Dostali jsme na noc rovnátka,seděla jsem u ní když usínala,ale když jsem odešla rovnátka byla venku a palec v puse.Už nevím co dál :'( .Nemáte někdo nějakou zaručenou radu?
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
CALLA | 16. 7. 2010 17:51
Nejspíš by Vám mohla pomoci psychoterapie. Setkávám se s tímto problémem u úzkostných dětí. Pokud by jste měla zájem, můžete se mi ozvat Jinak držím palečky!!
Majda | 16. 7. 2010 16:59
Našla jsem (ale nevyzkoušela) trik v knížce Lžička plná cukru
| 15. 7. 2010 14:52
Tak to určitě nemáte lehký. Jestliže jí je již 6 let, zkuste jí to říct, že jako nesmí a podobně jí to vysvětlit. Pokud ani to nepomůže, tak tedy nevím, co s tím.
Vm že jsem oc nepomohla, ale věřte mi, vím jak ej to pro vás těžké.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Možná po vás kdosi hází zamilované pohledy, které sice registrujete, ale jinak je vám to v podstatě jedno. Něco takového sice potěší,…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci