cukrovka

Zpět na hlavní stránku diskuzí keterina | 16. 6. 2010 9:11
Ahojky děvčata,máte tu některá cukrovku ale normální a ne těhotenskou?????????????????
Celkem 6 odpovědí Řazení příspěvků jako dřív
Taťána Knapová | 3. 7. 2010 11:18
@keterina Byla,ale tady nikdo nepíše..... Jinak,mě se to teda hodně krátí,mám od středy po poradně nařízený klidový režim,posouvá se mi už čípek,takže můžu každým dnem začít rodit,tak jsem doma,v klidu,odpočívám,čtu si v posteli v leže knížky a snad se mimušek ještě aspoň 2.týdny udrží.Každopádně diabetičky přijímají k hospitalizaci mezi 36.-37. týdnem,takže počítám,že za 2.-3. týdny (pokud nezačnu rodit teda doma dřív) si už půjdu lehnout do porodnice.A porod prý vyvolávají v 38.týdnu,takže za měsíc už každopádně bude mimušek na světě Letí to,ty se šetři jak jen můžeš,já se celkem poslední dobou přepínala-rekonstruovali jsme ještě byteček-kuchyň,koupelnu a výměna oken,takže jsem hodně uklízela a asi jsem to trochu přecenila a už musím být v klidu.Takže ty se šetři,nohy na stůl,nech se hýčkat partnerem(manželem) a opatruj se,ju.Zatím papa,snad tu ještě nejsem naposled před porodem Pa
keterina | 1. 7. 2010 12:17
@Taťána Knapová Ahojky copak je sstebou už jsi tu dlouho nebyla? =-O
keterina | 17. 6. 2010 8:00
@Taťána Knapová dĚKUJI TI TÁNIČKO,JSI MOC HODNÁ,PROSÍM TĚ JAKÝM VYŠETŘENÍM MUSÍM PROJÍT?DĚKUJI.
Taťána Knapová | 17. 6. 2010 7:57
Takže nejsi na inzulínu ani na pumpě? Já ti to řeknu tak.Mě doktoři řekli,když jsem na začátku těhu ležela v nemocnici,kvůli úpravě režimu-jídla a hodnot inzulínu, že bych naopak měla vynechávat všechny dia výrobky,umělá sladidla atd.že si mám raději dobře spočítat na výmenné jednotky jídlo a dát si třeba tatranku nebo tak.Takže já občas taky zhřeším-v uvozovkách,protože ty chutě jsou úplně normální.Nic se nemá přehánět,člověk se musí hlídat,musí být opatrný,to je jasné,ale všeho moc škodí.Tak mysli pozitivně,všechno bude dobré! Tak to jsi na začátku-já už mám termín za cca 8.týdnů,takže to mám za pár.Jediné co tě asi nemine,pokud sladké budeš baštit dál,že budeš mít trochu větší miminko....Ale dneska se rodí i úplně zdravým holkám děti přes 4 kg,takže já se tím netrápím,aspoň to nebude žádný drobeček Tak papa a s jakoukoli další otázkou se na mě obrať,ju.Zatím pa.
keterina | 17. 6. 2010 7:00
@Taťána Knapová Ahojky,tak to jo,mě vzal doktor léky a nechal mě na dietě ale stejně neodolám sladkému,je to normální?Dám si hlavně večer a pak mám víčitky,nevím zda se nemuže nic stát? =-O Díky moc že jsi se mi ozvala,jsem ráda aspon se člověk něco dozví.Já mám asi 2.typu byla jsem na lékách a jsem 13 tejden.Písni zase díky moc Katka.
Taťána Knapová | 16. 6. 2010 19:02
Ahoj,já mám cukrovku I.typu od 12.ti let,jsem na inzulínu,ale nemám pumpu,píchám si perem.Jsem ve 31+4 tt a zatím je všechno v pořádku,jen miminko je trochu větší,ale jinak je vše O:K. Co ty?
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

V posledních dnech jste možná byla znejistěná bez zjevné příčiny, každopádně hmatatelným důsledkem je, že v profesním životě se vám…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci