Cvičení s Aniballem

Zpět na hlavní stránku diskuzí radka | 26. 11. 2014 10:14
Ahoj holky, kamarádka mi doporučila před porodem cvičit s balónkem aniball - abych se vyhnula nástřihu hráze. Ona sama rodila před třemi měsíci a je úplně bez poranění, balónek dost chválí. Chci se zeptat, jestli nemáte taky někdo zkušenost? Já mám cca dva měsíce do termínu... Díky.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Nikol | 16. 12. 2014 12:38
Ahoj, mám dva týdny do termínu a jsem s aniballem nacvičená zatím na 25,5cm. Při prvním cvičení s balonkem jsem se až polekala, ale teď vím, jak to tam dole funguje a jsem klidná a na porod se těším.
Denča | 26. 11. 2014 14:22
Ahoj, podle mě je to nejlepší investice. Cvičila jsem od 36. týdne. Jednou denně a po dosažení 30 cm každý druhý den. Po cvičení jsem ještě masírovala hráz olejem Weleda. Musím říct, že porodní asistentka byla dost překvapená - samozřejmě jsem ji informovala, že jsem hráz připravovala a nepřeju si nástřih. Během samotného vypuzování jsem třikrát zatlačila a malý byl na světě , rovné 3 kg a 34 cm obvod hlavičky. Sice nebyl velký, ale ten psychický komfort ...neocenitelné. Po porodu jsem neměla žádné potíže, všechno se vrátilo do původního stavu - muž spokojený Při druhém těhotenství budu taky cvičit, takže za mě určitě doporučuju
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Znejišťuje vás okolí a ani doma si nepřipadáte zrovna nejlíp? Na nepříjemné pocity nedejte a snažte se den nějak ustát. Spíš než že by…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci