Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Dárek pro dceru přítele

Dobrý den, potřebovala bych poradit? Co bych tak měla koupit dospívající slečně, kterou jsem viděla jen párkrát a skoro ji neznám, k Vánocům? Jsem celkem bezradná, jde o dceru z prvního manželství od mého přítele, takže bych potřebovala tip na nějaký pěkný univerzální dárek, který by ji mohl potěšit i když toho o ní moc nevím...
Celkem 7 odpovědí Zobrazit jako strom
@Dominickaa7 Jo, je to tk, nebo alespoň na stránkách píšou jen o Praze a Olomouci, takže to tak asi je :) No vidíš, ale zrovna v Olomouci je otevřené jen chvilku. Je v Šantovce, to by ti určitě mělo něco říci, když jsi kousek od olomouce :)
Odpovědět To se mi líbí0
Zdravím holky, moc se omlouvám, že se vám pletu do vaší diskuze, ale chtěla jsem se zeptat. To jsou poze dvě kina v celé Čr, jeslti jsem to správně pochopila? Jen v Praze a Olomouci? Jako do olomouce to daleko nemám, ale abych řekla pravdu, tak o tom novém kině se dozvídám až tady od vás
Odpovědět To se mi líbí0
@Lenka Ahoj Lenko, to jsou jako nějaká nová kina a jsou jenom dvě v celé Čr? Pochopila jsem to správně? Zatím jsem o nich nic neslyšela, tak se nezlob, že se tak hloupě ptám :) Jsou v něčem speciální nebo jen ten zvuk?
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, napadl mě teď takovej dárek, kterej jsem kupovala nedávno dceři mého kamaráda. Strašně ráda chodí na nové filmy do kina a tak jsem ji pořídila dvě vstupenky na libovolnej film do nového multikina Premiera Cinemas, které se pyšní nejlepším zvukovým formátem v Čr :) Koukni na to, kina se nachází v Ptaze v Hostivaři a teď i nově v Olomouci :)
Odpovědět To se mi líbí0
@Albertinka No ty hřebeny a hlavně kartáče kupuji tady na eshopu http://www.pilniky-darky.cz/19-kartace-vlasy, je tam hodně typů na výběr A těch naušnic se nebojte, určitě byste se trefila dobře
Odpovědět To se mi líbí0
@Donatela No oboje zní jako dobrý nápad naušnice by byly určitě hezké, ale mám strach, že bych se jí netrefila do stylu A ty kartáče jsou k dostání kde třeba? Já jsem nikde v drogeriích nějak extra zdobené myslím neviděla…
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj, a co třeba nějaké pěkné naušničky, to by se mohlo hodit pro mladou slečnu… nebo co sadu pěkných hřebenů a kartáčů dnešní holky si většinou na své vlasy dost potrpí já jsem dceři nedávno kupovala takové přírodní kvalitní hřebeny a měla z nich velkou radost clamp
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme