dárek synovi

Zpět na hlavní stránku diskuzí ...p.e.t. | 18. 5. 2014 17:39
Ahojky přemýšlím nad tím, co bych měla koupit synovci? Máte někdo nějaký nápad? Jeho starší bratr mi napovídal, že teď neustále hraje nějakej Bang a že k tomu je rozšíření, ale vůbec netuším, co to je. Máte tuto hru doma a jaké rozšíření je lepší jsem jich nalezla na internetu více.
Celkem 4 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Haniková | 28. 5. 2014 16:06
ahojky zrovna jsem brouzdala po netu, co bych koupila příteli k narozeninám a chtěla bych ještě nějakou perličku k tomu, co mám a narazila jsem na hru pro dva do postýlky mě vážně nenapadala. Ale teď jakou, aby aspon trošku stála za to a líbila se mému přítel, já si myslím, že se to bude líbit, co myslíte?
Ilonka | 27. 5. 2014 21:50
Ahojky objevila jsem docela zajímavou hru a to hru o manželství, šli jsme s kolegyní pro dárek pro jejího synovce a mě tato hra velice zaujala ,máte s ní někdo nějaké zkušenosti? Docela jsem se styděla, když jsem to zkoumala, ale tak hezky stydlivě, jak kdyby se vrátila do puberty!
Monča | 25. 5. 2014 21:41
ahojky narazila jsem na hru Záhadné případy a chtěla jsem se Vás tu zeptat,jakou zkušenost s touto hrou máte? Jelikož se mi moc líbila a můj bratr bude mít narozeniny a myslím si, že by se mu určitě mohla taky líbit, co si myslíte?
Katka | 24. 5. 2014 17:12
Ahoj objevila jsem úžasnou hru a to Nevinné hrátky, to je tak skvělá hra pro dva. Koupila jsem jí příteli loni k svátku a hrajeme ji opravdu často a stále se nám ještě neohrála. Tenkrát s tímto přišla kolegyně z práce a taky jsem se tak pousmála jak by mohla být něco tak vzrušujícího díky hrře a opravdu jsem jí musela dát za pravdu!
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Po období stresu a vyčerpávajícího napětí nastanou dnes klidnější chvíle. Budete si moci oddychnout a nabrat nových sil. Jestliže víte…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci