Maminka.czDiskuze

Darování vajíčka

kat1mat5 24. 5. 2013 17:19:32
Dobrý den, jsem maminkou 4leté holčičky a 9letého kluka, právě jsem ve fázi darování vajíček. :-[ Šla jsem do toho s mojí sestrou která je prozatim bezdětná. Je mi 30let a sestře 25let, už máme za sebou jak krevní testy na HIV a jiné pohlavní choroby tak i genetické testy, ještě nás čeká gynekologické vyšetření a píchání si do břicha hormony na vyvolání co nejvíce vajíček. =-O Na klinice, kde to podstupujem pracují moc hodní lidé a příjemný doktor, který zodpoví jakoukoliv otázku. Také je šance si to kdykoliv rozmyslet. Za vyšetření a odebrání neplatíme ani korunu. Jen tímto píši informace od člověka který tim právě prochází naživo. Přeji hezký den. O dalším průběhu budu dále ráda informovat. Jo a ptala jsem se na to jestli při píchání si do břicha nepřiberu tak mne ujišťovali, že je to hodně krátká doba nato aby se to stalo.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme