reklama

děložní čípek 16mm v 34+2tt

Zpět na hlavní stránku diskuzí buterrfly | 6. 4. 2011 9:31
Holky ahoj založila jsem novou diskuzi na tohle téma v hlavičče,právě proto,že mám takovýhle problém a zajímal by mne Váš názor? Vrátila jsem se z nemocnice kde jsi mne nechali na pozorování a tohle je výcuc z toho co mám ve zprávě. moc děkuji za odpovědi a že jste ochotné se se mnou podělit o zkušenosti a nebo názor na tohle téma. S pozdravem krásného dne přeje kata Šumperk
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
soslik | 4. 5. 2011 7:44
Ahoj buterrfly,

já bych se tím nikterak neznepokojovala, důležité je, jak bude těhotenství dál probíhat. Vzhledem k tomu, že tě propustili z nemocnice domů, vyvíjí se očividně vše dobře, takže bych se řídila radama odborníků (šetřit se, hlavně nic těžkého nezvedat a při jakýchkoli potížích šup k doktorovi (i na pohotovost), ale nedělej si s tím hlavu, pročítám diskuze i na jiných portálech a tahle délka čípku není nijak katastrofická. Mně osobně před týdnem gynekolog v poradně naměřit čípek cca 2cm (ve 26tt a to se mi během měsíce zkrátil o 1cm) a k tomu mi prý hodně klesla děloha a mimi je hrozně nízko, ale prý se nemám znekopojovat. Takže neboj, vše dobře dopadne
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se

AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Udobřete se s rodinou, situace by pak díky Marsu měla být příjemná. Změny, které byste udělaly ve svém citovém životě, se vám…
Maminka na Facebooku

reklama

Výpočet data porodu

Spočítejte si ovulaci

reklama