Deníček našeho miminka

Zpět na hlavní stránku diskuzí b.e.k.a | 24. 8. 2011 14:41
Ahoj maminky, chtěla bych si vyrobit vlastní deníček pro miminko a chtěla bych slyšet vaše názory na to, co všechno by tam mělo nebo mohlo být, popř. jak byste si ho představovaly vy. Vím, že se dají zakoupit hotové knížečky, ale nemusí nám vyhovovat ani vzhledově ani obsahově. Pokud máte deníček doma, můžete poslat i jejich foto (vnějších i vnitřních stran), abych se inspirovala. Moc děkuji předem za názory Zatím ještě nejsem maminka, ale můj přítel má dvouročního syna a proto bych jim chtěla na památku něco podobného vyrobit. Nebyla jsem u zrodu malého, takže nevím všechny ty krásné a důležité věci jako např. který zoubek nám vylezl první, ani jaké slůvko prvně vyslovil, ale mám je oba moc ráda, záleží mi na nich a chci aby měli památku na to nejkrásnější, co je v životě potkalo
Celkem 1 odpověď Řazení příspěvků jako dřív
Ludmila Kačírková | 25. 1. 2012 22:45
Posílám odkaz na deníčky, které jsem dělala svým vnoučatům. Postupně jak rostou přidávám fotky a nějaké poznámky. Potom za určitý čas dám nové fotografie udělat a svázat.

http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...
http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...
http://hami.nutricia.cz/mojedite/denicky/denicek/...

Zatím mají všichni jeden svazek a po pár letech budu pokračovat a stále si dělám aktuální fotografie, které potom jak šel čas budu postupně přidávat.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Máte neodvratný pocit, že dnes se musíte podívat na nějaké místo? Třeba zajít do určité kavárny, nebo vás láká nějaký butik? Dejte na…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci