Maminka.czDiskuzeDěti a rodina

Děťátka podzimu 2011

Jakpak se daří děťátkům narozeným např.vzáří a říjnu 2011? Co dovedou...
Celkem 6 odpovědí Zobrazit jako strom
Náš Patriček v bazénu
Odpovědět To se mi líbí0
My kam můžem takl ho bereme také s sebou. Ale občas musíme babičkám a dědečkům dopřát hlídání <3 Je to ale vždy jen chvilka např. jsme na Valentýna byli na večeři nebo jsme potřebovali na úřad a zrovna bylo venku -15°C Patriček nám taky dělá pokroky- začíná říkat něco jako BA, BU, MO a špulí u toho pusinku Tatínek ho naučil občas vypláznout jazýček A jakpak spinká přes den?
Odpovědět To se mi líbí0
@85Martinka Omlouvám se,nebyla jsem přihlášená,ale vzkaz je ode mě.
Odpovědět To se mi líbí0
@85Martinka Dobrý den, daří se nám dobře My budeme slavit pět měsíců 13.3. Zatím plně kojím,takže příkrmy žádné nedávám...ale od půl roka nás to taky čeká...nevím,jestli se mám těšit,nebo se bát Teď se chystáme na plavání kojenců,už se moc těšíme.Smíšek je to pořád stejnej Jinak nás překvapuje svými pokroky,vždycky ze dne na den.Beru ho všude sebou, za týden jedeme na svod psů,kde budu vystavovat klinetům pejska, a za 14 dní jedeme na dva dny na výstavy v Českých Budějovicích...takže malej se už seznamuje s mým koníčkem Jediné,co bych si snad mohla "stěžovat ",že se ráno v pět vzbudí na kojení a pak už nespí a vstává,já s ním,i když bych klidně ještě 3 hodiny dala A jak se daří Vám? Pokusím se sem dát nějaké fotky.Zdraví Katka a Sláveček.
Odpovědět To se mi líbí0
Tak jak se daří Katko? My teď oslavili 5 měsíců a je to náš smíšek a taky miluje koupání a rád papká-teď si oblíbil banán :)
Odpovědět To se mi líbí0
Dobrý den,můj syn Sláveček se narodil 13. října 2011,teď mu budou čtyři měsíce.ve dvou a půl měsících začal "povídat" a od té doby to jen zdokonaluje,baví tím nás všechny,úžasně reaguje,na každého se směje.Od třech měsíců objevil ručičky a pomalu začíná zjišťovat,co všechno se s nimi dá dělat.Máme hrazdičku,která ho moc baví, i další různé závěsné hračky,které "ochutnává" a už je drží v ruce.Nad košíkem má zavěšeného pejska,který hraje,když se za něj zatáhne.Přišel na to během dvou dnů a teď už suveréně pejsek vyhrává v jednom kole... poslední tři týdny se budí ráno tak,že nepláče,ale povídá si a hraje si v postýlce,díky tomu máme vysmátá rána,protože se s přítelem můžeme pod peřinou uchechtat Miluje koupání,ve vaničce "cvičí",a řehtá se,že se bojím,že mi z ní vyskočí....prohlížíme už první obrázky,hrajeme různé hry-paci paci,říkadla,hraji na klavír,a hrála jsem i v těhotenství,když mu začnu hrát,krásně se zklidní a vydrží 10min poslouchat....před porodem jsem se hodně bála,jaké to bude s miminkem,jestli vše zvládnu,a ani ve snu by mě nenapadlo,že to může být takhle úžasný pocit,když vidím své spokojené miminko.Moc si ho s partnerem užíváme.Asi i díky tomu,že malý dobře papá i spinká,a neměl kromě začátku žádné problémy s bolením bříška.Naše "startovní" váha byla 3800g a teď jsme na 7,5 kg,nicméně není tlouštík,ale dost velké mimi,už je na délku přes celý přebalovací pult Zdravím ostatní maminky a jejich miminka,Katka a Sláveček.
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme