reklama

Dětský tábor

Zpět na hlavní stránku diskuzí ADELENKA | 24. 7. 2013 12:45
ahojky sháníme na poslední chvíli tábor pro naší dcerku, nevíte někdo o nějakém? Co se týka ceny, je nám to jedno. Prosím rovnou o internetové stránky, Děkuji
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Kate | 9. 8. 2013 10:47
Ano? Tak to zní velice dobře. A můžete mi dát sem stránky tohoto táboru? A nevíte, jestli pořádá i Jarní prázdniny? A nějaké podrobnosti o tomto táboře? Kolik let zde jezdíte?
Lenka | 6. 8. 2013 10:06
Nazdárek ano mohu jedině s vama souhlasit , děti letos byli taé s tímto táborem a jsou nadšené, na žádném lepším táboru prý nebyli ;) Bylí na Z pohádky do pohádky ;)Super kolektiv i vedoucí. Prostě bomba.
Baruš | 25. 7. 2013 7:12
ahojky já vám mohu doporuřit stránku www.tabory.cz je tu spousta zajímavých táborů, spousta legrace a zábavy. Určitě budete spokojeni, je tu sice pár táborů už plných, ale najdete tu toho ještě spoustu.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Kvůli tomu, že jste v zaměstnání zavalena prací, si už nenacházíte čas na maličké radosti, které vám dříve ozvláštňovaly život. I když…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama