Maminka.czDiskuze

dieta ze south beach

Olinka22 30. 9. 2009 9:11:26
Ahojky holky. Diety diety diety....už mám z toho hlavu v pejru. Při prvním těhotenství jsem skočila ze 60kg na 98kg. Z porodnice už jsem jela "jen" 90ti kilová koule. Ale co těch třicet??? No můžu vám říct já jsem to dala dolů na 55kg. I přesto, že jsem byla taková machna tak jsem hodně cvičila a posilovala protože když se drží jen dieta bez cvičení vám svaly akorát ochabnou a to pak taky není hezký. Samozřejmě to nešlo hned. Trvalo mi to celý rok. Vynechala jsem veškeré sladkosti, vše jsem jedla nízkotučné, pečivo opravdu jen málo a když tak tmavé s vlákninou. A taky se musí hodně ale opravdu HODNĚ pít! Nejlépe zelené čaje a neperlivou vodu. Tu jsem vždy měla po ruce i v kočárku když jsem šla na procházku. Je dobré jít hodně ovoce a zeleniny což jistě všichni znáte, ale pozor! Ovoce zase obsahuje cukry......je dobré jej jíst dopoledne a třeba po obědě. Rozhodně né večer , to si radši dát zeleninku. Vynechala jsem taky kafe, černé čaje a ovocné čaje jen opravdu výjmečně. Při vaření jsem úplně odbourala slunečnicový nebo rostlinný olej. Dodneška používám jen olivový.No ono je toho celkem dost na co si musí člověk dát pozor když chce zhubout ale tyto kroky jsou takové dost zásadní. No a aby toho nebylo málo teď jsem doma na mateřské dovolené opět. Mám 7mi měsíční holčičku. Tentokrát jsem přibrala 15kg a už to mám dole a díky posilování a cvičení nemám ani jak můj manžel říká bejbyšpek. A chce to opravdu HODNĚ HODNĚ HODNĚ PEVNOU VŮLI. Držím vám palečky! Ať jsme krásné!!!!
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme