reklama

Domácí pekárna

Zpět na hlavní stránku diskuzí Magdal | 20. 10. 2014 21:49
Ahoj maminky! Chtěla bych se zeptat, jestli někdo doma pečete v pekárně? Syn má zřejmě sníženou snášenlivost na lepek. Ještě to není potvrzené, ale asi to tak bude. Vždy mě bavilo péct, tak teď budu mít příležitost. Jakou máte pekárnu a jak to vychází cenově? Obávám se, že materiál na pečení vyjde u bezlepkové diety draho. Zatím jsem předvybrala tuto pekárnu: http://www.dommo.cz/Pekarny/Domaci-pekarna-Mu... , nemáte s ní někdo zkušenost? Děkuji za komentáře!
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
dáša | 28. 6. 2016 14:22
@klára Zkousela jsem www.babiccinavolba.cz/recepty/zitno-psenicny-chleb/ je dobrý
klára | 22. 6. 2016 14:37
dobrý den, nejaký zaručene dobry recept na chleba?
Isabela | 18. 6. 2015 14:52
Hezký den, také koukám po nějaké domácí pekárně. S tou vaší zkušenosti nemám. Každopádně jsem na stránkách dtest objevila testování domácích pekáren: https://www.dtest.cz/clanek-3754/test-domacich... . Předběžně jsem si vybrala tuhle: http://www.gorenje.cz/spotrebice/male-domaci-sp... . Co myslíte? :)
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
reklama
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Těšíte-li se na něco už delší dobu, je nebezpečí, že výsledný dojem zcela zklame očekávání, která jste do věci vkládala. I na zážitky…
Maminka na Facebooku


reklama

Výpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci


reklama