Doporučení fotografky pro naše miminko.

Zpět na hlavní stránku diskuzí Klára samková | 23. 9. 2015 16:08
Ráda bych se zeptala jestli nevíte někdo o paní fotografce, která by nafotila naše 4 týdení miminko. Ráda bych profesionálnější fotečky.Preferuji Prahu. Děkuji Všem za rady.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Karol | 23. 9. 2015 17:35
Ahoj Kláro.Mám kamarádku profesionální fotografku, věnuje se tomu od 18 let (je jí 40) a fotí všechno. Je velmi milá, ochotná a strašně jí focení baví. Jen je z Litomyšle, takže by si připočítala cestu je ochotna přijet kdykoliv o víkendu, v týdnu má ještě práci na hlavní úvazek, ale časově je jinak velmi vstřícná. Pokud budeš mít zájem, dám ji info a na mailík Ti pak mohu zaslat ceník nebo rovnou její webovkyMěj se krásně, Karol
Petra | 23. 9. 2015 16:52
Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s focením newborn miminka v ateliéru u profesionální fotografky Lucie Tučkové. Před focením mi dala jasné a srozumitelné instrukce co se týče předpřípravy miminka než dorazíme k ní. U dveří nás přivítala milá a sympatická paní, která nás pohostila a ujala se miminka. Miminko bylo neskutečně po celou dobu klidné a spokojené. Skoro vůbec neplakalo. její ruce působily pro mne jako novopečenou maminku přímo kouzelně. Celou dobu se mu věnovala a my si v klidu s tatínkem popíjeli kávu. Lucka měla předem přichystaná tři ,,hnízdečka,, pro miminko (tak říkala fotografka všem těm rekvizitám spojených s oblečkama a dečkama). Všechno bylo krásné a voňavé... Když se začlo fotit, s miminkem manipulovala opatrně a něžně... bylo vidět, jak moc svou práci miluje a vůbec jsem se nebála. Samotné focení pak proběhlo rychle a naše Sofinka se vzbudila až když jsme si ji brali domů a oblékali do plenky. Celé focení tak spokojeně prospinkala. Celá návštěva u fotografky nám tak zabrala pouhé 2 a půl hodiny. Moc děkuji za tuto zkušenost a dokonalé fotky, vřele každému doporučuji! Když by bylo druhé miminko určitě se opět vrátím k Lucce Tučkové. Nyní i nabízí focení přímo u Vás doma... což je myslim báječné a velmi pohodlné.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Váš názor je dnes výrazný stejně jako myšlenky, na poradách ostatním dokážete do myšlení vnést množství pozitivních nápadů. Konec…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci