Doporučení fotografky pro naše miminko.

Zpět na hlavní stránku diskuzí Klára samková | 23. 9. 2015 16:08
Ráda bych se zeptala jestli nevíte někdo o paní fotografce, která by nafotila naše 4 týdení miminko. Ráda bych profesionálnější fotečky.Preferuji Prahu. Děkuji Všem za rady.
Celkem 2 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Karol | 23. 9. 2015 17:35
Ahoj Kláro.Mám kamarádku profesionální fotografku, věnuje se tomu od 18 let (je jí 40) a fotí všechno. Je velmi milá, ochotná a strašně jí focení baví. Jen je z Litomyšle, takže by si připočítala cestu je ochotna přijet kdykoliv o víkendu, v týdnu má ještě práci na hlavní úvazek, ale časově je jinak velmi vstřícná. Pokud budeš mít zájem, dám ji info a na mailík Ti pak mohu zaslat ceník nebo rovnou její webovkyMěj se krásně, Karol
Petra | 23. 9. 2015 16:52
Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenost s focením newborn miminka v ateliéru u profesionální fotografky Lucie Tučkové. Před focením mi dala jasné a srozumitelné instrukce co se týče předpřípravy miminka než dorazíme k ní. U dveří nás přivítala milá a sympatická paní, která nás pohostila a ujala se miminka. Miminko bylo neskutečně po celou dobu klidné a spokojené. Skoro vůbec neplakalo. její ruce působily pro mne jako novopečenou maminku přímo kouzelně. Celou dobu se mu věnovala a my si v klidu s tatínkem popíjeli kávu. Lucka měla předem přichystaná tři ,,hnízdečka,, pro miminko (tak říkala fotografka všem těm rekvizitám spojených s oblečkama a dečkama). Všechno bylo krásné a voňavé... Když se začlo fotit, s miminkem manipulovala opatrně a něžně... bylo vidět, jak moc svou práci miluje a vůbec jsem se nebála. Samotné focení pak proběhlo rychle a naše Sofinka se vzbudila až když jsme si ji brali domů a oblékali do plenky. Celé focení tak spokojeně prospinkala. Celá návštěva u fotografky nám tak zabrala pouhé 2 a půl hodiny. Moc děkuji za tuto zkušenost a dokonalé fotky, vřele každému doporučuji! Když by bylo druhé miminko určitě se opět vrátím k Lucce Tučkové. Nyní i nabízí focení přímo u Vás doma... což je myslim báječné a velmi pohodlné.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Ve vašem životě se schyluje k zásadním změnám. Zkuste se odnaučit chodit všude pozdě, tato vlastnost nemá ve vašem novém životě místo.…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci