Dovolená s dětmi

Zpět na hlavní stránku diskuzí JanaD. | 10. 11. 2014 22:19
Zdravím vespolek,chtěla bych se Vás zeptat jaké máte zkušenosti s cestováním s dětmi autem do Chorvatska. Chtěli bychom vzít děti někam do Chorvatska, ale nevíme kam. Někdo mi doporučoval Podgoru, ale nevím jestli je tam nějaké vyžití pro děti. Byli jste tam někdo? A druhá část dotazu se týká samotné cesty. Mám dvě děti ve věku 4 a 6 let. Bojím se, že to v autě tak dlouho nevydrží. Jak to děláte když cestujete na takovou vzdálenost? Není někde lepší cestou přespat??
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Jana | 23. 11. 2014 22:30
Podgora, Tucepi a Makarska je urcite vhodna pro deti.Jedte urcite na noc pokud jste sikovni ridici a budete se stridat. Pripadne si schrupnete na parkovisti v aute. Deti sou velky urcite cestu zvladnou. Kazdopadne si nachystejte televizi do auta nebo tablet s pohadkama. Kazdej at ma svoje plus sluchatka. Pohadky si stahnete na flashku predem samozrejme.. Spoustu jidla s sebou a ovoce a piti a dobroty.. Existují i hry specialne do auta,ale to jde hrat samozrejme jen ve dne.
Vero | 23. 11. 2014 16:53
Já osobně tuto lokalitu neznám, ale co se týče cesty, tak bych se toho nebála...už jsou docela velký, tak se jim to snadněji vysvětlí...a pokud pojedete na noc, tak máte šanci, že většinu cesty děti prospí. A když budete víckrát zastavovat, tak se to přežije.
jedinacek | 12. 11. 2014 8:39
S první části neporadím, ale myslím si, že těšení ke s moři může být pro děti dobrý motivátor k tomu, aby cestu zvládly Jinak kamarád jezdil s malým, když měl rok a pak dva roky, a vyjížděli vždy navečer a jeli v noci. Tím pádem dítě většinu cesty prospalo. S tím asi můžete počítat u čtyřletého, u 6ti letého si nejsem jistá :). Nehledě na to, že každé dítě je individuální, jiná osobnost, takže asi Vy sama nejlépe své děti znáte a tudíž dovedete nejlépe posoudit, zda cestu mohou v klidu zvládnout či nikoli.
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Nemáte problém s pohybováním se z místa na místo, což váš nadřízený ocení větší várkou služebních cest. Užívejte si příjemné vytržení…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci