Maminka.czDiskuze

Dovolená v egyptě s dítětem rok a více

Sali 15. 8. 2011 13:35:14
Ahoj Riri,promin dlouho jsem tu nebyla,ale vzhledem k tomu že chcete letět září,říjen stihnu ještě odpovědět.Konvičku si klidně vem,ta se neztratí i když si budete chtít udělat s manželem kafčo když už bude LOBI BAR i Restaurant zavřen.Já nemám s bareli zkušenost,máme známe v síti hotelů Pick Albatros kde taky při návštěvě rodiny v Káhiře pobýváme týden v různých hotelech.Manžel dříve pro tuto sít hotelů pracoval a tam barely nejsou,ale můžeš si vzít balené vody kolik jen chceš a to všude na LOBI u Barů(bazénových)i v restauraci.Byli jsme v Aqua blue resort,Vista resort ,Dana beach,Alf Leila Wa Leila,Albatros resort (ten je ted nově dokončen a syna jsme poslali s babičkou do nového Jungle resort paráda,užil si to.Byli tam 14 dní koncem září,všude to chodí stejně.Když jsme tam kdokoliv není to kvůli známím,včetně all inclusiv máš balené vody kolik jen potřebuješ,specielně když vidí že máš prcka.V této hotelové síti jsou i zájezdy za dobré ceny.Většinou se tam dává místní značka vody BARAKA.Já jsme se synem brávala pokaždé když jsme šla okolo co jsem jen unesla,takže se neboj říci.Ted budeme nosit mnohem více když máme navíc holčičku .In sha Allah,chceme jet z káhiry na týden do Jungle aqua park Hughada.Jezdíme autobusem Gouna(super autobusy).Riri když se budeš chtít na něco ještě zeptat,klidně napiš.Zatím Sali.
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme