Druhé dítě-není brzy?

Zpět na hlavní stránku diskuzí Maminka:) | 4. 7. 2010 23:37
Chtěla jsem se zeptat na Váš názor maminky:) Mám 2,5 ročního chlapečka, dodělávám si vysokou školu a malý se naučil teprve před měsícem spát celou noc. Včera jsem však zjistila že čekáme další miminko. Docela jsem byla vykulená, nečekali jsme to. Myslíte si, že není brzy na další dítě? Dá se to zvládnout? :)
Celkem 3 odpovědi Řazení příspěvků jako dřív
Hanka85 | 23. 7. 2010 11:58
Nemyslím že by bylo brzo, jsme se sestrou od sebe o rok a znám spoustu takových, a maminky to zvládali. Sourozenci k sobě víc přimknou, větší věkovej rozdíl (už 2-3 roky) způsobí akorát to že ten starší bude žárlit..A pokud už jsi těhotná tak není co řešit, být na tvém místě tak neváhám. neboj zvládneš to :)
mya6537 | 20. 7. 2010 14:46
ahojky podle me je brzy ja mam syna 8 let a mladsiho 2 roky tedy jsou od sebe 6 let a myslim ze je to idealni
anys | 6. 7. 2010 2:28
Ahojky, ja si mylim, ze ne ja mam skoro rocni holcicku a ted sem se dozvedela, ze cekame druhy, i pres veskerou ochranu, protoze jsme to neplanovali. Je to sice o hodne driv, ale ja si myslim, ze tři roky jsou akorat. hodne stesti
Autor tohoto tématu zvolil, že odpovídat mohou pouze přihlášení diskutující. Přihlaste se, případně se před tím zdarma zaregistrujte.

Posílat příspěvky e-mailem:
E-mail:
Přihlásit se


AKTUÁLNÍ HOROSKOP

Jestli máte v posledních dnech nějaký dobrý důvod se nesnášet, není nejlepším řešením se sama v sobě přehnaně drásat. Namísto toho si…
Maminka na FacebookuVýpočet data porodu


Spočítejte si ovulaci