Maminka.czDiskuzeTěhotenství a porod

Duben 2011

Ahoj holky,tak jsem přímo na přítelovi narozeniny zjistila,že jsem těhotná! takže bych se ráda potkala s maminkami,které mají termín také v dubnu tedy uvidíme,pokud mi to na gyndě nezmění - ještě jsem nebyla,jdu příští pátek... < Strašně doufám,že to bude holčička,můj milý by se zbláznil nadšením má už dva syny,jednoho 8letého a se mnou druhého který měl ted v pátek 2 roky... Momentálně se snažím vymyslet,jak ten náš jeden jedinný pokoj který máme přestavět tak,abychom se vešli... =-O tak se na vás těším...
Celkem 51 odpovědí Zobrazit jako strom
ahoj holky, mám chlapečka narozeného v červnu 2010 a nemám už kde skladovat oblečení. Prodávám po něm komplet výbavičku 0 - 6 měsíců, je tam vše, i zavinovačka, spací pytle. A potom mám ještě pro holčičku 0 - cca 3 roky 47ks oblečení za 700 kč. Všechno je pěkné, nezničené, hodně věcí jsme ani nenosili. Pokud byste měli zájem, tak mi napiště na e-mail rimmer.ka@seznam.cz. Pošlu vám i fotky.
Odpovědět To se mi líbí0
@Marie12Ahoj,
dnes jsem 15+1 - tak snad už to bude vše dobré... Pročítala jsem diskuzi - také mě moc moc moc mrzí potraty... - já si to vůbec nepřipustlila - tak snad teď už to bude dobré....

Nabrala jsem asi 8 kg, není to moc vidět, žádné obtíže jsem neměla, nyní mě začali bolet klouby.
Hlavně kolena. Jinak občas mám nechutenství zvlášť k některým potravinám - nejčastěji masu...
Odpovědět To se mi líbí0
@DajuskaTak to mě docela uklidňuje, už si říkám jestli mě to vůbec někdy přejde, chvílema už nevím co jíst je to moje první těhu, tak je vše pro mě hodně nové. A pak mám ještě jedno trápení které snad za týden s končí, na poslední kontrole mi doktorka řekla že mám zakloněnou dělohu do pánevního dna a že mám za 14 dní přijít na kontrolu že by se to mělo do 12.týdne samo vyrovnat, doporučila mi spát na břiše a dělat kočicí hřbety, tak se snažím a snad to bude mít nějaký vliv a děloha se sama přetočí, jinak co jsem četla na netu že se kdyžtak chodí na manuální přetočení do nemocnice, mě docela děsí, ale prý to má hodně žen a většině se to samo srovná tak uvidíme za týden

A co ty už je to lepší s nevolnostma nebo pořád stejné?
Odpovědět To se mi líbí0
@Marie12Ahoj,přesně tohle nechutenství jsem měla při prvním těhotenství,ale teď naštěstí nemám.Přešlo mě to asi tak ve 4 měsíci.Tak vydrž.:)
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky holky ráda bych se k vám přidala jsem teď 11+4, termín porodu 21.4.2011. Chtěla jsem se vám zeptat trápí vás taky nějakou kromě nevolností také nechutenství k jídlu? Nemám ranní nevolnosti ale jak mám začít něco jíst je to jak kdybych měla v krku knedlík a prostě to nejde. Jediné co můžu tak je ovoce, zelenina a sladký ( to se říká že by měla být holčička když je chuť na sladky ) ale doufám že po prvním trimestru mě tohle přejde, tak už snad jen týden a něco a budu moc snad zase normálně jíst, jinak budeme mít asi vegetariána
Odpovědět To se mi líbí0
@terulinkaAhoj,já jsem na tom byla a je to jenom odběr z ruky,takže nic strašného.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky,všechny Vás zdravím a chtěla bych se k Vám přidat.Termín porodu mám 5.4.Jedno dítko už mám.Má rok a půl,tak je to pro mě celkem náročné.Starání o malého,o domácnost a ještě o manžela to fakt nedávám.Ale tak snad až přejde únava a nevolnosti,tak se to zlepší.Tak se zatím mějte.
Odpovědět To se mi líbí0
Ahoj holky, dneska sem byla u dr. sem v 1O týdnu miminko je v pořádku ale doktorka mi navrhla vyšetření NT+, dělá se ve 13 týdnu a je prevence genetických poruch sice jej nehradí pojišťovna, ale já bych ho ráda podstoupila. Problém je, že se skládá ze dvou částí a to odběrů krve a ultazvuku bohužel sem se nikde nedočetla jakým způsobem se krev odebírá, protože pokud by to mělo být z bříška tak bych na to nešla. Nemáte prosím některá zkušenost s tímto vyšetřením???
Odpovědět To se mi líbí0
@macciMóóócinky ti gratuluji. To nebylo pěkné že si doktoři takhle z tebe utahují - vím co to je - taky jsem ten den měla nervy na pochodu a modlila se do druhého dne aby vše bylo jinak. Ale bohužel. Jsem ale ráda že tobě to vyšlo. Opatruj se a přeji ať už nemáš žádné problémy - je to totiž o nervy. Pa
Odpovědět To se mi líbí0
@macciJá jsem měla kontrolu před 14 dny a další mám až za týden. Taky se neustále bojím :( a nejraději bych k doktorovi vyrazila dřív, ale co nadělám.
Odpovědět To se mi líbí0
@limetka87Nějak jsem přehlédla, že jsi písala. Jako manželka jsi určitě dobrá, hold teď bude muset chvilku vydržet bez večeří a tvého poskakování. On to nějak zvládne neboj a hlavní je si myslím, aby jste byli v pořádku než teplá večeře
Odpovědět To se mi líbí0
@limetka87moc děkuji! JJ tak nějak všude je plno problémů a asi tona mě bylo moc, no nečekala jsem to... Ale už se cítím zase jako předtím i když se o to víc teď bojím další kontroly:/
Odpovědět To se mi líbí0
@macciTak to gratuluji !!! Člověk když to tady čte tak čeká to nejhorší. Takže Macci hlavu vzhůru :) a pokračujeme
Odpovědět To se mi líbí0
@macciAhoj holky!!! Tak dneska na jiném UZ to bylo nádherně vidět máme srdíčko i vše co máme mít Jsem uplně mimo celou noc jsem nespala, probrečela... Tj přestala jsem pomalu doufat, že to může být v pořádku <3
Odpovědět To se mi líbí0
@Pindruse1Ahojky tak po dnešní kontrole se obávám, že budeme další :'( Sice máme odpovídající obaly, ale uvnitř nebije srdíčko a ani není vidět embryo. Takhle jsem se ještě nikdy v životě necítila! Zítra jdu ještě na jednu kontrolu, ale asi nejspíše jsem o Natálku přišli :'(
Odpovědět To se mi líbí0
@macciTak to máš dobře zařízené :). Jen se nemůžu přestat obviňovat že jako manželka teď stojím za houby. Nevařím, neperu, neuklízím. Když se přemáhám a snažím se něco udělat tak to pak odležím s migrénou. Pachy jsou moc silné. :-$
Odpovědět To se mi líbí0
@Pindruse1Ahoj to mě mrzí :( Drž se a doufám, že se tu zase brzy objevíš s dobrou zprávou!
Odpovědět To se mi líbí0
Ahojky - zdravím všechny maminky. Já bohužel už nepatřím mezi ty šťastné - v 7tt mimi přestalo bít srdíčko. Bylo to hrozné, ale už jsem se snad z toho dostala. Ale tak móóóc jsme se na to těšili. No budeme pokračovat až to bude možné. Přeji všem maminkám hlavně zdravíčko - jak pro sebe tak i pro ty malé fazolky co máte. Snad příště bude štěstí i na mé straně. Pa
Odpovědět To se mi líbí0
@Iva SchottenbergerováNo tak to jsme bohužel dvě - já taky a to jsme se móóócinky těšili. Ach jo. Taky přeju všem maminkám hodně zdravíčka, protože to je důležité a držím Vám všem palce. papa
Odpovědět To se mi líbí0
@limetka87Ahoj, vaření je katastrofa, ty pachy dělají divy, ale manžel se snaží pomáhat :) Většinou vařím spíše odpoledne když už to tak nějak jde a když to nejde tak má smůlu a co kde najde tak si dá :) A nakupovat chodím také k večeru když je mi už lépe nebo vyšlu delegaci
Odpovědět To se mi líbí0

Diskuze

Doporučujeme