Maminka.czDiskuze

Duben 2011

Marie12 5. 10. 2010 13:12:16
Tak to mě docela uklidňuje, už si říkám jestli mě to vůbec někdy přejde, chvílema už nevím co jíst je to moje první těhu, tak je vše pro mě hodně nové. A pak mám ještě jedno trápení které snad za týden s končí, na poslední kontrole mi doktorka řekla že mám zakloněnou dělohu do pánevního dna a že mám za 14 dní přijít na kontrolu že by se to mělo do 12.týdne samo vyrovnat, doporučila mi spát na břiše a dělat kočicí hřbety, tak se snažím a snad to bude mít nějaký vliv a děloha se sama přetočí, jinak co jsem četla na netu že se kdyžtak chodí na manuální přetočení do nemocnice, mě docela děsí, ale prý to má hodně žen a většině se to samo srovná tak uvidíme za týden A co ty už je to lepší s nevolnostma nebo pořád stejné?
Přezdívka nebo jméno
Váš komentář
:-);-):-)):-D^^O:-):-];-]:D:laska::-*:oops:8-)8-D:sok::-\:/]:-<]:-D>:-(:grr::eh:-(:'(8-S:-l:kuk::hmm:8-P:-P:zelenac::-!:-|:tleskani:oboze:potichu:nenapadne:hm:sipka::!::?::napad::achjo::lol::pozor
Odeslat odpověď

Pravidla diskuzí na webu Maminka.cz

Zasláním příspěvku do diskuze souhlasíte s těmito pravidly:

  • Podmínky užívání služby informační společnosti
  • Informace o zpracování osobních údajů
  • Příspěvky se musí týkat tématu článku.
  • Příspěvky nesmí obsahovat vulgární výrazy a slovní útoky na jiné osoby.
  • Příspěvky nesmí poškozovat web Maminka.cz ani ostatní projekty provozovatele.
  • Je zakázáno vkládat do příspěvků nezákonný obsah včetně odkazů na stránky nabízející takový obsah.
  • Příspěvky nelze využívat k reklamě.
  • Příspěvky, které porušují pravidla diskuzí, budou odstraněny. Případně budou upraveny tak, aby neporušovaly pravidla diskuzí. V textu bude následně uvedeno, že příspěvky byly ze strany redakce upraveny.
  • Právo moderovat diskuze mají pouze vybraní zástupci provozovatele. Základní kontrola každého příspěvku probíhá ještě před jeho zveřejněním.
  • Maminka.cz je soukromý web a provozovatel má při řešení sporů, které se týkají příspěvků v diskuzích, vždy konečné slovo.
 

Diskuze

Doporučujeme